Mini.Baby Mini.Baby komentáře u knih

Vypravěč Vypravěč Dave Grohl

(SPOILER) Právě jsem zaklapla knihu a přes slzy nevidim. Totálně mě odrovnala. Dave Grohl je obdivuhodná osobnost a legenda! Víc netřeba rozepisovat, všechno již zaznělo pode mnou. Děkuji za tento klenot. V knihovně bude mít čestné místo... napořád

PS: když vím, že zemřel Taylor Hawkins a v krátké době na to Dave přišel i o milovanou maminku, bylo pro mě čtení o to bolestivější

16.05.2023 5 z 5

Závěje Závěje Tess Gerritsen

Ubírám hvězdu za tragický osud Mauřiných společníků

16.01.2023 4 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Knihu jsem nečetla, film neviděla, ale audiokniha v podání Mirka Táborského je výtečná! Včetně zvukových podkresů....

13.05.2021 5 z 5

Nevím jestli za to může audioverze, ale smrdělo to trapnem na hony daleko. Samé nereálné příhody. Fotra jsem si i přesto poslechla celého - kvůli panu Švarcovi. Mám jeho hlas ráda

29.04.2021 2 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Jako audiokniha nic moc příjemný poslech (hlavně přímé řeči), ale zápletka dobrá, závěr jsem čekala úplně jiný...a vo tom to je...

25.04.2021 4 z 5

Nelituji času stráveného s touto knihou, dost jsem se nasmála :o)

16.08.2020 4 z 5

Poďme snívať Poďme snívať Hanna Karlzon

Krásné ilustrace. Těším se, až se do nich pustim polychromoskami

21.06.2020 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

(SPOILER) Těšila jsem se na konec, až se dozvím, jak se hlavní postavy dostanou z táborů a navrátí k "běžnému životu", ale bohužel jsem se nedočkala.....Ovšem potěšily mě krátké kapitoly, kniha se dala kdykoliv odložit

23.05.2020 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Knížka se četla velice svižně a ten závěr..., to byl (ú)let

13.05.2020 5 z 5

Suvenýr Suvenýr Tess Gerritsen

Tess zbožňuju, ale v tomto případu bylo tolik vylhaných postav, že jsem se v nich ztrácela a děj se (krom závěru) docela vlekl. Proto ubírám jednu hvězdu

09.05.2020 4 z 5

Robin Robin Zdena Frýbová

Knížka byla opravdu psina, sem tam jsem i vyprskla smíchy nahlas......tak do poloviny, pak už jsem se modlila, aby byl konec. Některé starší výrazy jsem musela googlit, za což se trochu stydim. No ale je to za mnou a já jdu do knihovny pro nějakou "tutovku"

30.12.2019 3 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Kniha se nečetla úplně hladce. Některé pasáže jsem musela pročítat dokola 2x i 3x. Navíc zhruba první polovina mě ani moc nebavila... Ale když to shrnu, příběh je to krásný. Nejednou mě dohnal k slzám...

06.12.2019 4 z 5

Tlouštíci hoří rychleji & další fatální moudra z krematoria Tlouštíci hoří rychleji & další fatální moudra z krematoria Caitlin Doughty

Na knihu jsem se těšila, ale jsem zklamaná. Bavily mě jen detaily "ze zákulisí", to ostatní ne :(

19.11.2019 3 z 5

Když to tam není, tak to tam nehledej Když to tam není, tak to tam nehledej Ivana Chřibková

Příjemná a vtipná oddychovka. Oceňuji krátké kapitoly, snáz se odkládala, když bylo nutno ;)

23.09.2019 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Plynulý rozjezd, zhruba ve druhé třetině knihy autor podřadil, přidal plyn a ve třetí třetině už to jelo na max. Skvěle zajetá kvalifikace, těším se na startovní čáru dalšího dílu

10.09.2019 5 z 5

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Nemůžu dát hvězdičky, sotva jsem dala obsah. Celou dobu jsem měla stažený žaludek a slzy v očích. Pro mě něco nepředstavitelného a nepochopitelného!!! Co mě dorazilo na konci..... Že v USA je týrané a zneužívané každé páté dítě. Proč??? :(((

24.06.2019

Hana Hana Alena Mornštajnová

Neuvěřitelně silný a poutavý příběh

22.04.2019 5 z 5

Mám ráda hajného Mám ráda hajného Milena Kozderová

Super knížečka, dost jsem se nasmála. Ale coby Míla bych Bonyho asi brzy zabila :D

26.03.2019 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Zajímavý námět na film

25.02.2019 5 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

I druhá kniha je velmi zdařilá (i když mě cirkusy neberou a Willardu se nevyrovná!) ... jen je mi líto, že hrdinky této spisovatelky tak moc trpí :(

30.12.2018 4 z 5