Mini.Baby - Příspěvky

Na chodníku chodníkNa chodníku chodníkP. Petras

Trochu mi trvalo než jsem se prokousala tou (psanou) slovenštinou, ale kniha mě moc bavila a rozšířila mi obzory. Hluboce se klaním před panem Peterem (i ostatními nosiči) za to, co všechno dokázali a kolik lásky a sil do své práce vložili. Snad se mi jednou poštěstí se do Tater vydat a vidět na vlastní oči tu nádheru

26. listopadu

Stíny nad zálivemStíny nad zálivemL. Clarke

Knihou jsem se prokousávala dloouho, pro nedostatek času. Nenutilo mě to kvůli ní probdít noci..., ale když to vezmu dokola a kolem, byla dobrá ;)

Poslední paní ParrishováPoslední paní ParrishováL. Constantine

Spíš psychoromán než thriller, ale četl se dobře. Dávám pět

Otevřený hrobOtevřený hrobA. Marsons

Kim mě občas trochu štve svým chováním, ale na konci jí vždycky odpustím. Těším se na její další případy

Wonderland: Země divůWonderland: Země divůJ. Hillier

Nuda velká jak ruské kolo

Děti, které přežily MengelehoDěti, které přežily MengelehoE. Mozes Kor

"Odpuštění je mír. Je konečným aktem sebeuzdravení."
Obdivuji, že to Eva dokázala po tom všem, co zažila.

Psychohygiena sexuálního soužitíPsychohygiena sexuálního soužitíK. Imielinski

Poučná kniha, ale některá "fakta" už dnes neplatí ;-)

Dlouhá trnitá cesta z peklaDlouhá trnitá cesta z peklaN. Strauss

Hooodně sexu, hooodně drog, hooodně rock'n'rollu. Zvrácený a šokující! Horší je snad už jen de Sade :-D

26.12.2017

RukojmíRukojmíS. Pintoff

Budu si protiřečit. Kniha se mi líbila, ale nebavila mě. Vadilo mi, že Cassidy Jonesovou často nazývali Cassidyovou, ale to je takové moje hnidopišství. Rozhodně knihu nezatracuji, ale jsem ráda, že jsem ji po takové době konečně mohla zařadit do Přečtených

27.11.2017

Skleněná tělaSkleněná tělaE. A. Sund

Se severskými jmény a názvy, i s více postavami mám obecně problém, ale dala jsem to. Za tři dny. Chtěla jsem to mít rychle za sebou. Uzel byl hodně zamotaný, konec nepředvídatelný. Úplně špatné to nebylo, ale jednou stačilo

29.09.2017

Za zavřenými dveřmiZa zavřenými dveřmiB. Paris

Knihu jsem měla přečtenou za pár dní, což se mi moc často nestává. Byla jsem celou dobu napjatá jak struna, super! Bavila mě od začátku až do konce. Patří mezi moje "top"

24.09.2017

Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlíZkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlíM. Norbekov

Se mnou tato kniha nehla. Odloženo

24.09.2017

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapáchProč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapáchA. Pease

Poučné, ale nezáživné. Nudaaa

(M)Učednice(M)UčedniceA. Land

Neměla jsem problém včas zhasnout lampu a spát. Žádný strašák to nebyl. Nenašla jsem nic brutálního ani nechutného jak tu někteří píšou. To je trochu škoda, ale líbilo se mi to!

23.09.2017

Svědkové z továrny na smrtSvědkové z továrny na smrtE. Friedler

Knihy a filmy o holocaustu jsem nevyhledávala. Nahlodala mě až Hra s ohněm od Tess Gerritsenové. Jsem ráda, že jsem pro začátek zvolila tuto knihu. Bojim se, co mě čeká v těch dalších, které jsem si pořídila. Moje fantazie asi těžko předčí fakta :(

23.07.2017

Na ocetNa ocetJ. Růžička

Prima oddychovka, která pobaví

29.05.2017

Nakresli mi vítrNakresli mi vítrE. Urbaníková

Neuvěřitelné jak dokáže ženská zblbnout kvůli chlapovi

25.05.2017

ŘezníkŘezníkJ. Hillier

Knížka se mi líbila. Škoda jen, že vrazi jsou známi hned od začátku, chybělo tomu napětí ;)

17.04.2017

HausfrauHausfrauJ. A. Essbaum

Po čtyřech kapitolách jsem to vzdala. Nedalo se

01.03.2017odpad!

Ďábelské hryĎábelské hryA. Marsons

Sice mě trochu nudily ty psychologické rozbory, ale i tak paráda. Ale musím se přiznat, že jednička mě bavila o malinko víc

08.02.2017

Němý křikNěmý křikA. Marsons

5/5! Držela jsem se v pozoru od začátku do konce, prostě parádní jízda s neobyčejnou zápletkou. Těším se na Ďábelské hry ;)

28.01.2017

Prvok, Šampón, Tečka a KarelPrvok, Šampón, Tečka a KarelP. Hartl

Patrik mě hrozně baví. Jeho knihy jsou vtipné, svižné, čtivé a na konci vždycky lituji, že už je po všem. Rozhodně zajdu i na nějakou jeho hru do divadla a je legrace sledovat jeho fb profil. Tak energického a pozitivního člověka nepotkáte na každém rohu. Prostě Pan Úžasňák!

02.01.2017

Tři přáníTři přáníL. Moriarty

Zpočátku jsem se vůbec nemohla začíst, knihu jsem na dlouho odkládala a vysloveně se do ní nutila, ale občas tam byly vtipný pasáže, u kterých jsem se uchechtávala. V trojčatech jsem měla často chaos, ale s více postavami mám celkově problém, takže za sebe hodnotím toto dílo jako průměrné :)

17.12.2016

Tmavé stěny WillarduTmavé stěny WillarduE. M. Wiseman

Toto je zatím nejvíc TOP, co jsem za svou ubohou čtecí kariéru četla. Doufám, že u nás vyjde něco dalšího od této spisovatelky, protože tohle je literatura přesně pro mne. Tleskám, děkuji a modlím se za další klenot do sbírky

03.12.2016

Okamžiky štěstíOkamžiky štěstíP. Hartl

Patrik opět nezklamal. Pobavil, dojal, rozbrečel. Doufám, že napíše další kousky, hrozně mě baví. Jako autor i jako člověk. Dobíjí mě dobrou náladou a optimismem

26.11.2016

Zachránila mě slzaZachránila mě slzaA. Lieby

Mám ráda příběhy, které píše sám život. Znovu jsem se utvrdila v tom, že bychom si měli vážit každého dne, každé hodiny, každé minuty a neplýtvat časem. Život je nevyzpytatelnej a zatraceně krátkej. A když člověk chce, dokáže překonat i velké překážky

18.11.2016

Malý pražský erotikonMalý pražský erotikonP. Hartl

Patrik je muj miláček, zbožňuju ho jako člověka a miluju jeho knížky

13.11.2016

Čas odejítČas odejítJ. Picoult

Knihu jsem chroustala dlouho, nebavila mě, mohla být klidně o polovinu kratší. Ale dozvěděla jsem se alespoň zajímavé věci o slonech. Konec mne velmi zklamal, čekala jsem jiné rozuzlení, cejtim se "podvedená"

04.11.2016

Muž jménem OveMuž jménem OveF. Backman

Tohodle plesnivýho dědka jsem si okamžitě zamilovala. Ve spoustě případech jsem ho chápala, taky moc nemusim lidi... Hlavně ty, co zbytečně kecaj :)

05.10.2016

Máš mě vůbec rád?Máš mě vůbec rád?F. Brizzi

100 dní štěstí se mi líbilo o fousek víc, ale i tato kniha mě rozplakala, a donutila nad spoustou věcí se zamyslet. Určitě stojí za přečtení. Někoho možná dokáže vyléčit i z deprese ;)

05.10.2016

1 2