Mini.Baby Mini.Baby komentáře u knih

Na chodníku chodník Na chodníku chodník Peter Petras

Trochu mi trvalo než jsem se prokousala tou (psanou) slovenštinou, ale kniha mě moc bavila a rozšířila mi obzory. Hluboce se klaním před panem Peterem (i ostatními nosiči) za to, co všechno dokázali a kolik lásky a sil do své práce vložili. Snad se mi jednou poštěstí se do Tater vydat a vidět na vlastní oči tu nádheru

26.11.2018 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Knihou jsem se prokousávala dloouho. Ale když to vezmu dokola a kolem, byla dobrá ;)

23.10.2018 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Spíš psychoromán než thriller, ale četl se dobře. Dávám pět

12.06.2018 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Kim mě občas trochu štve svým chováním, ale na konci jí vždycky odpustím. Těším se na její další případy

16.05.2018 5 z 5

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Nuda velká jak ruské kolo

19.04.2018 1 z 5

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

"Odpuštění je mír. Je konečným aktem sebeuzdravení."
Obdivuji, že to Eva dokázala po tom všem, co zažila

14.01.2018 5 z 5

Psychohygiena sexuálního soužití Psychohygiena sexuálního soužití Kazimierz Imielinski

Poučná kniha, ale některá "fakta" už dnes neplatí ;-)

07.01.2018 4 z 5

Dlouhá trnitá cesta z pekla Dlouhá trnitá cesta z pekla Neil Strauss

Hooodně sexu, hooodně drog, hooodně rock'n'rollu. Zvrácený a šokující! Horší je snad už jen de Sade :-D

26.12.2017 5 z 5

Rukojmí Rukojmí Stefanie Pintoff

Budu si protiřečit. Kniha se mi líbila, ale nebavila mě. Vadilo mi, že Cassidy Jonesovou často nazývali Cassidyovou, ale to je takové moje hnidopišství. Rozhodně knihu nezatracuji, ale jsem ráda, že jsem ji po takové době konečně mohla zařadit do Přečtených

27.11.2017 3 z 5

Skleněná těla Skleněná těla Erik Axl Sund

Se severskými jmény a názvy, i s více postavami mám obecně problém, ale dala jsem to. Za tři dny. Chtěla jsem to mít rychle za sebou. Uzel byl hodně zamotaný, konec nepředvídatelný. Úplně špatné to nebylo, ale jednou stačilo

29.09.2017 3 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Knihu jsem měla přečtenou za pár dní, což se mi moc často nestává. Byla jsem celou dobu napjatá jak struna, super! Bavila mě od začátku až do konce

24.09.2017 5 z 5

Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí Mirzakarim Norbekov

Se mnou tato kniha nehla. Odloženo

24.09.2017

Poučné, ale nezáživné. Nudaaa

24.09.2017 3 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Neměla jsem problém včas zhasnout lampu a spát. Žádný strašák to nebyl. Nenašla jsem nic brutálního ani nechutného jak tu někteří píšou. To je trochu škoda, ale líbilo se mi to!

23.09.2017 5 z 5

Svědkové z továrny na smrt Svědkové z továrny na smrt Eric Friedler

Knihy a filmy o holocaustu jsem nevyhledávala. Nahlodala mě až Hra s ohněm od Tess Gerritsenové. Jsem ráda, že jsem pro začátek zvolila tuto knihu. Bojim se, co mě čeká v těch dalších, které jsem si pořídila. Moje fantazie asi těžko předčí fakta :(

23.07.2017 5 z 5

Na ocet: Deník slečny Daniely Na ocet: Deník slečny Daniely Jiří Růžička

Prima oddychovka, která pobaví

29.05.2017 4 z 5

Nakresli mi vítr Nakresli mi vítr Eva Urbaníková

Neuvěřitelné jak dokáže ženská zblbnout kvůli chlapovi

25.05.2017 5 z 5

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Knížka se mi líbila. Škoda jen, že vrazi jsou známi hned od začátku, chybělo tomu napětí ;)

17.04.2017 4 z 5

Hausfrau Hausfrau Jill Alexander Essbaum

Po čtyřech kapitolách jsem to vzdala. Nedalo se

01.03.2017 odpad!

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Sice mě trochu nudily ty psychologické rozbory, ale i tak paráda. Ale musím se přiznat, že jednička mě bavila o malinko víc

08.02.2017 4 z 5