Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato kniha je unikátní. Nejedná se pouze o příručku zrychlené výuky obnovení zraku, není to jen filozofický traktát pro chronicky nemocného smolaře, je to návod k činnosti. Před vámi se otevírá metoda oceněná Mezinárodní asociací nezávislých expertů, jako nejefektivnější ze známých ozdravných metod. Je velice těžké tuto knihu někam zařadit, protože ekvivalentní žánr ještě neexistuje. Autor knihy Mirzakarim Norbekov je silná a zářivá osobnost. Je to symbol světla, dobra, lásky, jdoucí těžkou cestou pomocníka – vedoucího za sebou všechny, kteří ještě mají živou duši, všechny, kteří pociťují obrovský vnitřní tah k sebepoznání. Můžeme garantovat, že tato kniha nenechá ani jednoho člověka lhostejným! U někoho vyvolá nelibost a agresi a jinému, tato neobyčejná forma, pomůže najít sama sebe, svoji vnitřní pravdu. Jedním slovem, držíte v rukou knihu – test k naučení schopnosti číst mezi řádky, vidět očima srdce a poznávat hlubokou podstatu věcí. Srdečně vám přejeme úspěšné výsledky při testování....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/217889/zkusenost-hlupaka-aneb-klic-k-prozr-aTQ-217889.jpg 4.468
Série:

Zkušenost hlupáka (1.)

Orig. název:

Opyt duraka, ili ključ k prozreniju Kak izdaviťsja ot očkov

Žánr:
Esoterika, astrologie, okultismus, New Age, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Jaroslav Holík
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí

Přidat komentář
klarak674
05.12.2018

zajimalo by mne jestli nekdo tuto metodu zaval cvici a pomohla mu ??? a pokud ano - jak dlouho tento stav trva nebo trval a jak casto cvici ?

Chytuš
22.10.2018

Takže asi takhle - zřejmě (obzvlášť pokud už máte z podobné tématiky něco načteno) se obsahově nedozvíte nic nového. Nicméně dozvíte se to naprosto novým, neotřelým způsobem. Zatím jsem ještě neměla v ruce knihu o pozitivním myšlení, síle vizualizací a schopnosti uzdravit se pomocí nastavení vlastního nitra, kde by autor své čtenáře střídavě nakopával do zadku (obrazně řečeno) nebo spílal do lenochů, hlupáků a oslů. Ale chápu, proč to tak Norbekov dělá. Rozhodně na jeho metody nezapomenete. Myslím, že třeba přesný princip cvičení Představa mládí se mi z hlavy po čase vykouří, protože název je příliš podobný všem podobným vizualičním cvičením, ale Nakašlati - Naplivati, to se mi z hlavy jen tak nedostane :-)
Rozhodně kladně hodnotím neamerický způsob podání (to znamená, že za celou knihu promluvil Norbekov o nějakém účastníku semináře asi 2x - ano, čtete správně, slovy DVAKRÁT! Oproti jeho americkým kolegům naprosto neuvěřitelné, tam je mi ze všech těch pozitivních zkušeností Amy, Nory, Paula, Willa i Billa vždycky těžko... Dále velmi kladně hodnotím praktičnost knihy. Kdo si chce cvičit, má jasný a konkrétní návod. A to nejen pro zlepšení zraku :-)

kosmi
02.01.2018

Svěží upřímné rovnou k věci. Žádné utápění se v religiózních sra*kách, žádné slogany typu jestli nemilujete boha tak jste v pytli, nic takového. Prostě jednoduše a bez obalu. Už teď se víc usmívám. Přečtěte a usmívejte se také. Tedy pokud chcete :-)

Denuš
06.12.2017

Při čtení téhle knihy jsem zjistila, že většinu věcí již znám. Netušila jsem ale, jak velký dopad to může mít na naše zdraví a celkově na náš život. Norbekův styl psaní je velmi upřímný, přesvědčivý a na nic si nehraje. Konečně někdo, kdo se s tím nepáře. Dokáže nakopnout. Kdo si knihu jen přečte a odloží, ten ať nečeká žádné změny ve svém životě. Jsem ráda, že jsem na tuhle knihu narazila.

Citace z knihy, které stojí za zapamatování:

„Je lepší být blbcem, ale živým, zdravým a šťastným, než chytrákem, ale nemocným, nešťastným a skoro mrtvým.“

„Samo sebou se nic nestává. I ptačí hovínko spadne na hlavu jen jednou za deset let a ani to se nestává vždy.“

„Pomocí zrakového nervu je oko přichyceno k mozku, ale ten druhý jmenovaný orgán nevlastní všichni.“

„Mnozí lidé trpí dlouhé roky ne proto, že lékaři a léky jsou špatné, ale proto, že nejmíň na světě si váží života a zdraví, obzvlášť pokud je mají.“

Mini.Baby
24.09.2017

Se mnou tato kniha nehla. Odloženo

JosefHorák
21.06.2017

Velmi tuto knihu doporučuji. Primárně brejlounům a sekundárně každému kdo po něčem fňuká.

vikaa
02.08.2016

Kniha, ke které se musíte pořád vracet. Určitě nehrozí, že na ní v knihovničce sedne prach:-)

Klamm
15.07.2016

Norbekův svérázný styl u mě zabodoval.

,,Norma - to je něco, co je přijaté většinou. Norma zkroutí člověka do vývrtky, zažene jej jednou pro vždy do někým stanovených rámů a uzavře veškeré cesty k tvořivosti.
Je to bažina, ve které se ještě před vlastním probuzením topí budoucí géniové, titáni, tvořitelé. Protože je vše dané předem, kdo a jak se má chovat. Babička musí mít brýle a na klíně pletení. Dědeček zamračený a o holi. Cestující v metru se musí tvářit jako chcíplá kráva a koukat tupě před sebe. V lepším případě se můžete přikrýt novinami. Pokuste si pod nos pobrukovat písně a usmívat se na celý vagón. Hned budete zařazeni do kategorie „nenormální"."

Autor a jeho další knihy

Mirzakarim Norbekov

Mirzakarim Norbekov
ruská, 1957

všechny knihy autora

Podobné knihy

Kniha Zkušenost hlupáka aneb klíč k prozření, jak se zbavit brýlí je:

v Právě čtených20x
v Přečtených100x
v Čtenářské výzvě11x
v Doporučených8x
v Knihotéce44x
v Chystám se číst82x
v Chci si koupit37x
v dalších seznamech2x