Zkušenost hlupáka 2 - Klíče k sobě samému

V této knize autor využívá vlastní úsilí i umění shromažďované po třicet let, aby otřásl čtenářem a přinutil ho uvědomit si, proč přišel na tento svět, probudil v něm tvůrce, snílka a básníka! Přesně vypočítanými a striktně řízenými „kopanci“ Mirzakarim Norbekov „vypráší“ čtenáři kožich a zaručeně ho donutí stát se nejúspěšnější, nejkrásnější a nejšťastnější osobností!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/259020/zkusenost-hlupaka-2-klice-k-sobe-sa-KFX-259020.jpg 4.37

Zkušenost hlupáka 2.

Literatura naučná, Psychologie a pedagogika
Vydáno, Jaroslav Holík

Kniha Zkušenost hlupáka 2 - Klíče k sobě samému

bytost
23.09.2015

Dr. Norbekov v této knize nemluví jak se vyléčit z fyzických nemocí. Ikdyž ty jdou ruku v ruce se špatným psychickým stavem, ale věnuje se hlavně našim chybným životním rozhodnutí, které vychází z falešné morálky a chybné výchovy. Kniha je psaná s jeho specifickým humorem, který mne rozesmává i přesto, že témata která volí jsou tak vážná a řekla bych i život zachraňující.
Velmi doporučuji, v naší hektické době zde člověk může najít odpovědi na svoje trápení aniž by musel trávit čas v poradnách placených zdravotní pojišťovnou.

všech 8 knih autora

Kniha Zkušenost hlupáka 2 - Klíče k sobě samému je v