Miláček484 Miláček484 komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Úžasná kniha, musela jsem číst pomalu, abych vstřebala tu drsnou dobu. Krásně napsané, a stojí za přečtení.

21.02.2021 5 z 5

Jizva Jizva Danuta Chlupová

Moc hezká kniha, dějiny, které neznám a velice zajímavé. Myslím, že vyjádřila vše, co mělo být a nebylo zbytečně rozvláčné.

08.01.2022 5 z 5

Děvčátko Děvčátko Martin Goffa

Přesně jak píše marli58 a fandíte pachateli, je to napínavé a zároveň smutné - hodně mě příběh zaujal, Goffu čtu ráda, umí vygradovat a zaujmout, ano a tak, že čtete a čtete až je konec a je to úžasné.

28.01.2024 5 z 5

Karanténa Karanténa Peter May

No přesně zapadá popis pandemie do dnešní doby, až to děsí. Peter May mě nezklamal, je můj oblíbený spisovatel, je to jako vždy čtivé a napínavé a samozřejmě závěr překvapivý.

02.04.2021 5 z 5

Myšlenky za volantem Myšlenky za volantem Marek Eben

Krásná kniha, milá, vtipná moc pěkně se četla v období samých detektivek a thrillerů jsem se bezvadně pobavila.

31.01.2021

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Moje první kniha od této spisovatelky a jsem mile překvapená,moc se mi líbila,velmi čtivá a zvolené téma je silné a zároveň citlivé. Určité přečtu i další knihy.

19.02.2023 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Super, moc se mi líbila, kniha plná zvratů, velmi zajímavý příběh.

30.09.2018 5 z 5

Noc jako stvořená pro nevěru Noc jako stvořená pro nevěru Zdena Frýbová

Pěkné i zábavné čtení, přečetla jsem rychleji než některé detektivky. Paní Frýbová nezklamala.

28.05.2018 5 z 5

Ochráním tě Ochráním tě Peter May

Knihy Petera Maye se velmi hezky čtou, vždy se těším na příběh a zatím mě nikdy nezklamal i tato kniha se mi líbila.

28.06.2021 5 z 5

Mých tisíc životů Mých tisíc životů Jean-Paul Belmondo

Bebela mám moc ráda, jeho ztřeštené akce, ale kniha mě trochu zklamala, propracoval se na velmi úspěšného herce, to ano, ale jeho eskapády se linou celou knihou no a to mě spíše trochu pobouřilo, ale asi to k němu patří. Od knihy jsem čekala víc.

08.02.2020

Kmotr Mrázek Kmotr Mrázek Jaroslav Kmenta

Zajímavá kniha, některé věci mě velmi překvapily, hlavně, kolik lidí bylo s Mrázkem v kontaktu.

13.07.2019 5 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Krásné, zase jsem fandila Lisbeth, je to super holka, knihu jsem četla na dovolené a jedním dechem, ta se fakt povedla. Oproti pavoučí síti, je to bomba.

26.05.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

První kniha od Patrika Hartla a přečetla jsem za tři dny, výborně napsané úžasně se čte, místy dojemně smutné, místy humorné. Prostě dávám 6. A už se těším na další knížku, kterou mám připravenou.

17.12.2018 5 z 5

Plaváček Plaváček Martin Goffa

Goffu jsem si moc oblíbila, má velmi zajímavé náměty, děj je napínavý, prostě mě jeho knihy moc baví.

24.02.2024 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Kniha se četla velmi dobře, napínavé, jen ten konec byl takový rychlý. Ale Bryndzu čtu moc ráda, jeho zápletky jsou zajímavé. Určitě si přečtu další.

24.02.2024 5 z 5

Zasněžené příběhy Zasněžené příběhy Michal Unar

Jedním slovem báječné. Nádherné příběhy, každý má svoje kouzlo, svoje rozuzlení a různorodý námět. Moc jsem čtení užila a ještě přispěla na dobrou věc. Knihu s jejími příběhy půjčuji známým, příbuzným s nadšeným doporučením.
Děkuji

10.12.2023 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Moc pěkné, začátek pozvolný, ale pak jsem přímo hltala a přečetla za víkend, konec úžasný, knížka mě fakt uchvátila.

12.02.2023 5 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Moje první knížka od pana Niedla. Nemohla jsem se začíst i humor mi nebyl zrovna nejbližší. Nakonec jsem dočetla, ale připadalo mi nějak chaotické a ne humorné, ani napínavé.

26.01.2023 3 z 5

Pekingský rozparovač Pekingský rozparovač Peter May

Ať je to jak chce, já knížky Petera Maye čtu ráda, líbí se mi tato, má to spád, zajímavě proloženo problémy v životě hlavních postav.

06.11.2021 5 z 5

Nový začátek Nový začátek Marie Lacrosse

opět poutavé čtení, líbí se mi do příběhu vnesená historie.

28.06.2021 5 z 5