Noc jako stvořená pro nevěru

Další příběh od Zdeny Frýbové z prostředí manželského života. Opět je zde dokonale rozebrána psychika člověka, který odjede na služební cestu do zahraničí a jedno jediné nevinné setkání s neznámou ženou dokáže změnit život jemu, i jeho milující manželce. Komičnost, jaká provází děj tohoto humorného románu je hlavně v tom, jak se člověk, zvyklý na své pohodlí a rodinné zázemí, musí začít omezovat a kvůli své hlouposti nakonec ztrácí svou důstojnost....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/2190/noc-jako-stvorena-pro-neveru-sly-2190.jpg 4.2188
Humor, Romány, Literatura česká
Vydáno:, Šulc a spol.

Kniha Noc jako stvořená pro nevěru

Martin_Eli

První polovina knihy poměrně dobrá, poté se již vše opakuje a je zdlouhavé. Po delší době se prokoušeme k závěru, který sice nemá rozměry antické tragédie, ale ničím nevyčnívá.

hannah888

sranda :-)
První část knihy mezi Drahuškou a Mojmírem už začala být trochu nudná, hodně se to už opakovalo.. grády to nabralo při oznamování rozvodu, to jsem teda valila oči, úplně živě jsem si to dovedla představit jako scénu ve filmu, mimochodem, zfilmování tohoto námětu by nemuselo být špatné :-). Konec taky super, celkově kniha fajn.

JancaMia

Mojmír muž na facku, Mariana oddaná milá žena která ví zkrátka své,konečně také Drahulínek který by zasloužil řádně vyčinit, nicméně některé situace jsou ze života některé humorné .. ale znáte to ..může se to stát i Vám ..

Aleh
28.09.2018

Zdena Frýbová opět nezklamala. Kniha, která se dobře čte, má spád a nestačíte se divit, co všechno se v manželském životě může přihodit. Autorka, tak jak je ostatně jejím dobrým zvykem, dopodrobna vylíčila hlavní postavy tak, že máte pocit, že jsou to vaši staří známí. Překvapilo mě, že kniha, ve které dojde na manželskou nevěru po mnoha letech spokojeného manželského soužití, je prezentována jako humorná kniha. Ale je to tak! Jak to může dopadnout, když muž zvyklý na veškerý servis kolem sebe by se měl najednou začít omezovat! Vždyť tak si to nepředstavoval...

princesse
10.09.2018

Tak ke konci jsem se pobavila. Netušila jsem, že manželka hlavního hrdiny je naprosto přesně informována o nevěře svého manžela, takže mě opravdu pobavilo rozuzlení. Nezažila jsem na vlastní kůži, naštěstí, ale jak může být někdo s prominutím takový hlupák, že si myslel, že si zvláštního chování jeho žena po čtvrtstoletém vztahu nevšimne??? Jak říkám ... k popukání. Myšlenkové pochody některých jedinců mě prostě nepřestanou bavit a překvapovat. Asi zkusím ještě Neděle jako stvořená pro vraždu.

Ala055
31.08.2018

Vtipné, já se snad i smála nahlas.

Miláček484
28.05.2018

Pěkné i zábavné čtení, přečetla jsem rychleji než některé detektivky. Paní Frýbová nezklamala.

Dandy1
03.05.2018

Tak jsem se zase jednou pobavila. Ačkoliv nemůžu uvěřit, že Mojmír by mohl být reálnou postavou.

Zdena Frýbová
česká, 1934 - 2010

všechny knihy autora

Kniha Noc jako stvořená pro nevěru je: