Noc jako stvořená pro nevěru

Další příběh od Zdeny Frýbové z prostředí manželského života. Opět je zde dokonale rozebrána psychika člověka, který odjede na služební cestu do zahraničí a jedno jediné nevinné setkání s neznámou ženou dokáže změnit život jemu, i jeho milující manželce. Komičnost, jaká provází děj tohoto humorného románu je hlavně v tom, jak se člověk, zvyklý na své pohodlí a rodinné zázemí, musí začít omezovat a kvůli své hlouposti nakonec ztrácí svou důstojnost....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/2190/noc-jako-stvorena-pro-neveru-sly-2190.jpg 4.2209
Humor, Romány, Literatura česká
Vydáno, Šulc a spol.

Kniha Noc jako stvořená pro nevěru

georginaa

Humorně popsaný příběh o manželství a nevěře. Jak rozdílně přemýšlí chlap a ženská, což každý ví. Jen mě stále zaráží ta naivita. No v každém případě mě to pobavilo a tím je splněno.

Ira13

Dobrý rozjezd. Líčení okolo Moji, který byl na ránu a hodně mi připomínal jednoho mého známého, který je občas na tu ránu taky) začalo být nudné. Přemýšlela jsem, že to snad ani nedoctu, ale Mariana to napravila.
Psáno hodně kvetnate, že si myslíte, že se dej odehrává spíš v 70 letech, než v r. 1995. Takové odpočinkové cteni

laura
07.12.2019

Nepatří mezi top od této autorky, ale i když jsem k ní zpočátku přistupovala skepticky, nakonec se mi docela líbila. Mariana je borec nakonec a Mojmír - no comment. Já jsem se fakt bavila, scéna s rozvodem naprosto úžasná. Člověk by ho málem litoval :)

myelka
24.09.2019

Za mě jako většina jejích knih super, čtivé (ano, víc čtivé od poloviny knihy), na Mojmíra prostě sedí slovo ťulpas, a scénka s rozvodem úžasná. Bavila jsem se. :)

levac
18.08.2019

Mojmír je chlap napřesdržku a půl jeho kapitoly jsem jen prolistovala, protože to se prostě nedalo. Z jeho příliš dlouhé myšlenkové onanie se mi zvedal žaludek a bylo to pořád na jedno brdo. Nicméně od žádosti o rozvod se do knihy dostal humor a spád a poslední třetina se už četla jedním dechem. Úplný závěr byl ale zbytečný...

petraj30
11.08.2019

Oblíbená kniha mojí mamky i babičky. Sama jsem se musela nasmát jak se Drahuška "snažila vařit"

Martin_Eli
01.06.2019

První polovina knihy poměrně dobrá, poté se již vše opakuje a je zdlouhavé. Po delší době se prokoušeme k závěru, který sice nemá rozměry antické tragédie, ale ničím nevyčnívá.

hannah888
06.03.2019

sranda :-)
První část knihy mezi Drahuškou a Mojmírem už začala být trochu nudná, hodně se to už opakovalo.. grády to nabralo při oznamování rozvodu, to jsem teda valila oči, úplně živě jsem si to dovedla představit jako scénu ve filmu, mimochodem, zfilmování tohoto námětu by nemuselo být špatné :-). Konec taky super, celkově kniha fajn.

Účastníci zájezdu
Účastníci zájezdu