Mikisan Mikisan komentáře u knih

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Na Oveho nezapomenu! A až se mi bude zdát, že se tomu tak stává, přečtu si jeho příběh znova. Proč? Protože měl velké srdce!!!

23.04.2015 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Opět skvělá kniha, mám její příběhy a styl moc rád. Někdo tu tvrdí, jak chybí napětí nebo nějaká super zápletka, myslím že o to v jejích knihách nejde. Všechno to jsou pohledy do srdcí obyčejných lidí se všedními i nevšedními starostmi, a to mě právě baví. To, že co ukazují navenek, není vždy úplný odraz jejich duše.

03.06.2016 4 z 5

Misery Misery Stephen King

Dlouho se mi nestalo, abych si četl do 4 do rána, když mám v 5 vstávat, ale musel jsem prostě číst. Supr kniha!!!

19.06.2014 5 z 5

Dokonalé propojení Dokonalé propojení Jana Jánská

Tohle byla sakra divoká jízda na stránkách velice chytlavého a návykového příběhu! Jako prvotina autorky je kniha neuvěřitelně kvalitní čtivo. Skvěle vykreslené postavy a napínavý děj plný zvratů vám zamotá hlavu tak, že nelze přestat, dokud nedojde k dokonalému propojení.

01.11.2022 5 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

K této knize jsem přistupoval velice obezřetně, příběh se mi moc líbil a i když jsem ateista, člověk se jistě nad něčím zamyslí...zajímavý pohled autora.

30.11.2013 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Detektivky temer nectu, ale tahle byla kamaradkou vychvalovana do nebes, ze jsem si ji v knihovne vypujcil.
Dal jsem ji na jeden nekolikahodinovy zatah s obcasnymi prestavkami na sesumirovani informaci a dedukce mi obracely palici naruby. A co myslite? Do posledni stranky jsem vedel kulovy. Chci zapomenout a precist si tenhle pribeh, u ktereho moje vylevy typu ,,ty vole,tak kdo to je" doprovazely stranku za strankou, znovu.
Kdo necetl, doporucuju!

23.08.2015 5 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Kniha mi nepřišla strhující od první stránky, nepřišla mi fantasticky promyšlená a vůbec ne dojemná k slzám.

09.12.2013 1 z 5

Mrazivá náruč Mrazivá náruč Jana Jánská

Mrazivě napínavé psychologické drama s detektivní zápletkou. Napínavé od začátku do konce a skvěle popsané postavy (Marcely jsem se fakt bál). Chci další knihu!

13.08.2023 5 z 5

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Moje první kniha od Renčína a jsem nadšen! Skvěle vykreslená atmosvéra temné Šumavy, baječný popis trýzněné duše a mysli a napínavý příběh u kterého zapomenete dýchat. Bezvadný počin. O to děsivější, když je napsán podle skutečné události. A co se týče přirovnání ke Kingovi na zadní obálce? Pavel Renčín je zatraceně blízko, takže jen tak dál.

06.12.2015 4 z 5

Revival Revival Stephen King

Neskutečný, neskutečný, neskutečný!!! Když už si myslíte, že docházíte k nějakému závěru, příběh se ostře zatočí úplně jinam a vy jen zase musíte číst. A posledních 60 stran je jako byste seděli v Raketě silnic na okruhu a řítili se rychlostí světla. Klaním se!!!

28.06.2015 5 z 5

Denník Anny Frankovej Denník Anny Frankovej Anne Frank

Z knihy na mě šly stísněné pocity, jako bych s ní prožíval izolaci v zadním domě. Stejně tak i její strach, touhy, sny, lásku a vize života. Avšak osud k ní byl krutý, ke všem...

28.06.2014 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Velmi milý,zajímavý a napínavý King....Plácnem si, ať žijem si!

05.03.2014 5 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Horko těžko jsem knihu dočetl. První a druhý díl mě velice bavil, tohle mi přišlo, jako kdyby to napsal někdo jiný.

26.01.2014 1 z 5

Osvícení Osvícení Stephen King

Bylo úžasné sledovat příběh Dannyho, moc se těším na pokračování Doktor spánek...

15.10.2013 5 z 5

Knižku jsem přečetl za jednu noční šichtu...jedinečná kniha :-)

19.06.2011 4 z 5

Sledoval jsem zacinajici pratelstvi dvou kluku prerusrajici v neco vic, zatimco jeden si to uvedomuje a druhy si to uvedomovat nechce. Nelze tu knihu poradne popsat, musite si ji precist.Pro me byla vyjmecna v tom,protoze vim.Vim jake to bylo popirat sam sebe,bat se nenaplneho ocekavani okoli a jak to muze bolet.
Je to kniha pro vsechny,kteri se museli naucit hrat podle jinych pravidel! :-)

18.05.2016 4 z 5

Nevinnost Nevinnost Dean Koontz

Je mi fakt líto toho hodnocení, jako kdyby to už nebyl on :-( Příběh se táhne jako smrad, opakující se popis stejné scenérie a slovních spojení, žádná pořádná akce. Kam se poděl klasický Koontz???

09.03.2015 2 z 5

Čarodějův učeň Čarodějův učeň Otfried Preussler

Báječný, skvělý, temný, mystický příběh!

17.09.2014 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Moje první kniha od Sparkse...nebylo to špatný, ale takový divně naivní a sladký. Jako odpočinková četba na 2 večery dobrý.

02.09.2014 3 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Někde jsem četl, že autorčiny příběhy děsí samotného Kinga. Reklama dobrá, příběhy nikoliv.

18.07.2014 2 z 5