Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Já jsem spokojená :) tohle je knížka přesně pro mě. Napínavá, čtivá prostě skvělá. Jsem zvědavá na další díl.

04.05.2018 4 z 5

Ledové sestry Ledové sestry S.K. Tremayne (p)

Řekla bych za mě takový průměr, kniha mě nijak neurazila a přečetla jsem ji bez problémů ale taky mě úplně nenadchla.

25.04.2018 3 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Gábinu jsem obdivovala jako biatlonistku. Teď jsem jsem trošku v rozpacích co se kolem ní děje. Moc mě mrzí, že neskončila s větším respektem a úctou jakou by si jako sportovkyně zasloužila. Místo toho je teď za hloupou a podle mě za to dost může její manžel, který na mě působí jako nesympatický chlap. Knihu jsem přečetla udělala jsem si svůj názor a zůstane pro mě paní biatlonistka. Ale jinak bych už ji nechala na pokoji ať si žije svůj život jak sama uzná za vhodné.

20.04.2018 3 z 5

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Čtivé a pěkně napsané. Únosce jsem sice tušila už od půlky knihy a to knize nijak neubralo. Konec byl velké drama podle mě ale nebylo to vůbec špatné :)

17.04.2018 4 z 5

Narodili se, aby přežili Narodili se, aby přežili Wendy Holden

Zajímavé, čtivé ale jak tyhle hrůzy hodnotit pozitivně. Jako kniha je velmi dobrá ale nedokážu si představit co ti lidi museli prožívat. Určitě bych každému doporučila přečtení, aby se tyhle hrůzy už nikdy neopakovali.

17.04.2018 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Čtivé, napínavé co víc dodat. Mě se to moc líbilo, i více než autorčina první kniha.

08.04.2018 5 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Příběhy z této doby jsou všechny smutné. Bohužel minulost nezmění a hrůzy, které se páchaly nikdo zpátky nevrátí. Je mi všech líto, co museli tou dobou projít o to víc se snažím číst tyto knihy a uvědomit si kolik bolesti prožívali lidé a jak mi se teď máme dobře a nemáme si vlastně na co ztěžovat. Určitě bych doporučila, je to velmi čtivá kniha s krásným dějem.

07.04.2018 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Ne tohle prostě nebylo to co jsem od knihy čekala. Začátek nudný a strašně se děj táhl. Nebyla jsem schopná číst více stránek v kuse a pořád jsem od knihy odbíhala. Už jsem se modlila ať je konec. Hlavní hrdinku bych asi prospleskla za to její chování a nadměrné pítí. Měla jsem od knihy vyšší očekávání.

19.03.2018 2 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Kniha byla pro mě velmi čtivá. Překvapivý konec, který jsem nečekala mě taky zaujal. Byl to takový klidnější thriller bez krve a to se mi moc líbilo.

08.03.2018 4 z 5

Do tmy Do tmy Anna Bolavá (p)

Nemyslím si, že by to byla špatná kniha. Ale je to kniha která si zaslouží jiného čtenáře než jsem já. Já ji bohužel asi tak nedocením. Pro mě to bylo těžké čtení do kterého jsem se musela nutit. Knihu jsem dočetla a zatím jsem rozhodnutá tuto autorku vynechat. Třeba časem názor změním.

26.02.2018 3 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Hodně čtivé a závěr mě překvapil. Knížka se mi líbila více než Manželé odvedle.

20.02.2018 4 z 5

Agonie smrti Agonie smrti Bernhard Aichner

Sbohem Blumová bude se mi po tobě stýskat.

15.02.2018 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

No, uf. Nevím co k této knize napsat. Objevila jsem ji náhodou a hodila se mi do výzvy tak jsem si ji pořídila. A musím říct, že tohle jsem nečekala vzhledem k tomu z kterého roku kniha je. Občas jsem jen nevěřícně kroutila hlavou, jak tohle mohl někdo napsat. Není to můj šálek čaje a rozhodně ji znovu číst nehodlám.

12.02.2018 1 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Mě se kniha líbila. Hlavně byla hodně čtivá takže strašně rychle vše utíkalo. Je pravda, že mohla být více akční a ten konec jsem od půlky tak trošku tušila ale i tak jsem se nenudila.

02.02.2018 4 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Čtivé, oddechové. Moje první knížka od autora. Nejvíc mě pobavila Ikea, kde popisoval jak se nesmí chodit v protisměru :D My jsme tak šli a úplně mě to vyvedlo z míry a už jsem tam nechtěla nikdy jet :D

30.01.2018 4 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

krásný obálka knihy. Nicméně děj byl takový průměrný a docela se vše táhlo ke konci. Nepřišlo mi to ani nijak extra čtivé jak jsem si na začátku myslela že bude. To, že byla kniha psaná na dopisy vlastně nemělo takový efekt jaký jsem předpokládala, že bude.

29.01.2018 2 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Nějak nevím jak mám knihu hodnotit. Určitě byla čtivá to jí neberu. Co mi vadilo byly ty sny. A konec pro mě těžko uvěřitelný ale velmi překvapivý.

24.01.2018 3 z 5

Žena z kajuty č. 10 Žena z kajuty č. 10 Ruth Ware (p)

Asi jsem čekala od knihy trochu víc. Četla se dobře i díky docela velkým písmenům ale přišlo mi, že půlku knihy se nic neděje. Hlavní hrdinka Lo mi taky nebyla moc sympatická. Asi bych tuto knihu ke knihám Agathy Christie moc nepřirovnávala. Vracet se k ní určitě nebudu.

15.01.2018 3 z 5

Srdceboly Srdceboly Simona Monyová (p)

Hrozně depresivní ale i čtivá kniha. Kolikrát jsem si říkala, že bych se zachovala úplně jinak než hlavní hrdinka, jenže zamilovanost dokáže hodně. Možná tato kniha svědčí i o tragickém osudu spisovatelky.

08.01.2018 4 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Pěkná povídka, kterou jsem měla rychle přečtenou, ale asi jsem ji úplně nepochopila. Moc se mi líbily ilustrace.

08.01.2018 3 z 5