Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

O lvíčkovi, který pořád říkal ne O lvíčkovi, který pořád říkal ne Christine Beigel

Milý příběh, mě se líbil a doufám že bude i synkovi.

01.08.2019 5 z 5

Duben v Paříži Duben v Paříži Michael Wallner

Trvalo mi se začíst, začátek mě moc nebavil ale pak už to bylo lepší a příběh se mi líbil. Akorát co mi vadilo, byly francouzské věty, které nebyly přeložené a já jsem nevěděla o čem se zrovna baví.

01.08.2019 4 z 5

Nejlepší pro všechny Nejlepší pro všechny Petra Soukupová

Konec trošku uspěchaný, kdyby měl o pár stránek víc tak bych se nezlobila. Knížka byla moje první od autorky a celkově mě bavila, s dějem jsem byla spokojená.

06.07.2019 3 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Ano! Moje nejoblíbenější série. Čtivé, akční prostě skvělé. Už teď se těším na další.

06.07.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Chvílemi pecka, chvílemi mě děj nebavil. Čekala jsem trošku víc akčnosti a lepší dějovou linku. Ale jinak byla dobrá. Jako vždy od autorky.

06.07.2019 4 z 5

Velké čištění zubů v ZOO Velké čištění zubů v ZOO Sophie Schoenwald

Krásné obrázky, mě se kniha moc líbila. A doufám, že až synek vyroste bude se mu líbit taky.

13.06.2019 4 z 5

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Příběh byl pěkně a čtivě napsaný. Na to na jakém místě se odehrával byl podle mě popsaný něžněji než ostatní, žádné hrůzy tam vysloveně nebyly. Já jsem byla s knihou spokojená.

13.06.2019 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Mě kniha bavila, četla se rychle a jako oddechovka úplně ideální.

06.06.2019

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Jako oddechovka super, ale už teď skoro nevím o čem kniha byla. Moc postav, moc dějových linek.

03.05.2019 4 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Za mě skvělé, čtivé a mělo to náboj. Nutilo mě to číst dál a dál. Za mě spokojenost.

03.05.2019 4 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Nevím jak hodnotit pro mě děj jako na houpačce, občas mě to bavilo a jindy jsem se nudila. Kdyby to bylo trošku jednodušší a ne tak překombinované bylo by to za mě lepší a čtivější. Jsem ráda, že jsem si ji jen půjčila v knihovně a nekupovala jak jsem měla v úmyslu. Už ji číst nebudu.

03.05.2019 3 z 5

Dětské zoubky Dětské zoubky Zoje Stage

Kniha nebyla špatná, nedovedu si přestavit mít takové dítě. Ale čekala jsem trošku větší spát a lepší konec. Přivítala bych další díl.

03.05.2019 3 z 5

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Jako oddechovka super, skvěle se četla a já se od ní odreagovala. Nepatřím do cílové skupiny ale občas neuškodí si přečíst něco pro náctileté.

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Jo! Tak to byla pecka, skvěle se četla a strašně mě chytla a nešlo přestat. Užila jsem si ji od začátku do konce.

Šelma Šelma Andrew Mayne

No nevím, námět dobrý ale celkový dojem slabší. Čekala jsem větší pecku podle reklamy, jakou kniha měla. Ale obálka ta se mi líbí moc .

23.03.2019 3 z 5

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Mohla být kratší ale jinak mě pobavila. Oddechovka, kterou jsem potřebovala.

Tatér z Osvětimi Tatér z Osvětimi Heather Morris

Velmi silná kniha, měla jsem ji i miminkem přečtenou velice rychle, nedalo se přestat. Pořád nechápu, že tyhle hrůzy se opravdu děly.

29.01.2019 5 z 5

Odvrácená strana matky Odvrácená strana matky Monika Valentová

pro oddych doporučuji, není to žádné složité čtení.

25.01.2019 2 z 5

Vědecká vysvětlení nejbizarnějších způsobů smrti Vědecká vysvětlení nejbizarnějších způsobů smrti Cody Cassidy

Nejde to číst na jeden zátah ale jako občasná oddychovka to nebylo vůbec špatné.

25.01.2019 4 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Podlehla jsem reklamě a myslím, že kniha nebyla úplně špatná. Četla se dobře a rychle a postupem času mě vtáhla do děje. Neříkám, že je to nějaká čtenářská pecka asi takový průměr, ale i tak jsem ráda, že jsem ji přečetla a nelituji.

09.01.2019 3 z 5