Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

První kniha pro mě od autorky, ze začátku mě moc nebavila, pak mě pohltila a byla jsem spokojená. Pustím se do další a uvidíme u nás v knihovně je hodně vychvalovaná.

02.02.2023 4 z 5

Mě byla hlavní hrdinka docela nesympatické, chápu, že život se s ní nemazlil a v tom v čem žila bych být ani za nic nechtěla. Ale přijde mi, že málo bojovalo o to být s dětmi a pořád se jen litovala.

02.02.2023 3 z 5

Kořeny zla Kořeny zla Antoine Renand

Kniha se četla dobře a i když jsem zvykla tak byla místy až moc brutální.

30.01.2023 3 z 5

Líbila se mi stylem paní. Rozhovor se četl skvěla a byla velni zajímavá. Těším se na další.

10.01.2023 5 z 5

Nebezpečná hra Nebezpečná hra Camilla Läckberg

Velmi čtivá jednohubka, za jeden večer nebylo co řešit. Líbila se mi.

10.01.2023 4 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

To nejde číst. Už to mám rozečtené snad rok. Dávám kapitolu pokaždé když otevřu čtečku ale musím se přemáhat. Čekala jsem vtipnou knihu ale přijde mi hodně depresivní. Vše je podle hlavní hrdinky špatně a navíc pořád pije. Taky jsme máma dvou dětí, zlobí, neposlouchají ale takovou potřebu pít teda nemám. No snad to dočtu. Těším se na to. Další díl číst nehodlám.

29.07.2022 2 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Pecka jako vždy. mIluji tuhle sérii

06.01.2022 5 z 5

Kyselé třešně Kyselé třešně Lenka Chalupová

bydlím kousek od Přerova. V Horní Moštěnice jsme měli dokonce žít. A proto mě tento příběh zasáhl asi ještě víc. Neměla jsem načtené co přesně se tam stalo a proto byl pro mě konec šokující. A přes obsah se kniha dobře četla.

06.01.2022 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

První díl byl nejlepší ale i ostatní jsou skvělé a když mám čtecí krizi Aristokratka nikdy nezklame.

26.10.2020 4 z 5

Zdivočelé pohádky Zdivočelé pohádky Roald Dahl

Zajímavé zpracování, nicméně ji považuji za slabší z děl spisovatele.

Mlčící pacientka Mlčící pacientka Alex Michaelides

Tak to byl jízda, nejlepší knížka co jsem za tento rok četla. Konec byl skvělý a nečekala jsem ho. Za mě veliká spokojenost.

26.10.2020 5 z 5

Prevítovi Prevítovi Roald Dahl

Skvělý příběh, knížky sbíráme abychom měli dom všechny a příběhy se nám moc líbí.

26.10.2020 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Na to jaký je kolem knihy rozruch tak to zase taková pecka nebyla. Knížka se četla dobře, ale asi bych jí nedávala tolik pozornosti.

26.10.2020 3 z 5

O čarodějnici, která se nenechala upálit O čarodějnici, která se nenechala upálit Amanda Lovelace

Knížka mi přišla do ruky ale já nejsem moc na poezii takže nic pro mě.

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Krátké, rychlé, skvělé :)

26.10.2020 4 z 5

iPohádka iPohádka Karel Kovy Kovář (p)

No pohádka pro malé děti to úplně asi není. Ale mě se zpracování docela líbilo a příběh taky. Konec taky dobrý jako v pohádce. Akorát obrázky se mi teda moc nezamlouvaly

23.02.2020 3 z 5

Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku Pudlenka aneb Měl jsem psa a kočku Karel Čapek

Kniha mě moc nebavila. Přečetla jsem ale vracet se k ní nebudu.

23.02.2020 2 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

I druhý díl byl fajn :) pobavila jsem se. Navíc kniha je krátká taky plus. Určitě se pustím do dalšího dílu.

23.02.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Pro mě nenáročný děj, knížka se četla rychle a vraha jsem nečekala. Chvilku mi trvalo se zorientovat v postavách ale pak už vše bylo fajn. Pro mě ale zatím nejslabší od autorky.

10.02.2020 4 z 5

U Hitlerova stolu U Hitlerova stolu Rosella Postorino

Čekala jsem trošku víc děje a víc napětí. Občas mě knížka nudila. Ale téma je určitě zajímavé.

10.02.2020 3 z 5