Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

No nemám slov. Jen prostě potřebuji nutně další díl. Čtivé, napínavé a ten konec...

09.01.2020 5 z 5

Ze života knihomolky Ze života knihomolky Debbie Tung (p)

Pěkné zpracování ale znovu se na knihu nechystám.

09.01.2020 3 z 5

Květy slunce Květy slunce Rupi Kaur

Pro mě poezie prostě není. Přečetla jsem kvůli čtenářské výzvě ale vlastně nevím o čem knížka byla.

09.01.2020 2 z 5

Gerda: Příběh moře a odvahy Gerda: Příběh moře a odvahy Adrián Macho

Pěkný příběh a krásné ilustrace.

09.01.2020 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Tohle nebyla kniha pro mě. Nebavila mě a vůbec to neutíkalo. Dala jsem si delší pauzu a pak dočetla ale do dalších dílů se nechystám.

09.01.2020 2 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Na odpočinek dobrý. Děj utíkal a knížka byla vcelku čtivá. Ale žádný extra děj a nějaké napětí tam nebylo.

09.01.2020 4 z 5

Cizinec Cizinec Arno Strobel

Řekla bych takový průměr. Chvilku mě kniha bavila a nemohla jsem se odthrnout pak zase nešlo se začíst. Byla jsem ráda když byl konec.

09.01.2020 3 z 5

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Kniha se četla dobře ale na můj vkus byl děj hodně nepravděpodobný. A hlavní hrdinka mě občas strašně štvala

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Nejsem člověk co čte poezii a to se potvrdilo, kniha přečtená za hodinu ale vlastně nevím o čem to bylo. Za mě škoda stránek.

16.10.2019 2 z 5

Doplavat domů Doplavat domů Deborah Levy

Kniha se četla docela těžce a musela jsem se nutit na to jak je tenká. Trvalo mi se ní prokousat.

16.10.2019 2 z 5

Velké myší spiknutí Velké myší spiknutí Roald Dahl

Milé čtení. Doufám, že se mi podaří udělat sbírku jeho knížek.

16.10.2019 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Konec trošku přitažený za vlasy ale celkově se kniha četla dobře. Víc jsem ani neočekávala a znovu asi čít nebudu.

16.10.2019 3 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Spokojenost. Kniha se skvěle četla a děj mě bavil. Dokonce víc ne Hana.

Dokonalá Dokonalá Gilly Macmillan

Myslím, že kdyby měla kniha o 100 stran méně, že se nic nestane. Děj se hodně vlekl a občas byl nudný a já se musela nutit do čtení. Nebavilo mě to tolik, jak jsem čekala, takže za mě zklamaní. Takový průměr.

17.08.2019 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Spokojenost. Kniha se skvěle četla a byla vtipná. Těším se na film.

16.08.2019 5 z 5

O zebře, která nechtěla chodit do školy O zebře, která nechtěla chodit do školy Christine Beigel

Tento příběh se mi líbil nejvíce z těch 4. Obrázky opět úžasné mám z knih velkou radost.

08.08.2019 3 z 5

O vlkovi, který moc rád mlsal sladkosti O vlkovi, který moc rád mlsal sladkosti Christine Beigel

Máme doma všechny 4, zaujali mě obálkou a ilustracemi. Těším se až budeme číst se synkem.

08.08.2019 4 z 5

O kravičce, která chtěla zhasnout měsíc O kravičce, která chtěla zhasnout měsíc Christine Beigel

Krásné příběhy a ilustrace

08.08.2019 4 z 5

Mé nepálské lásky Mé nepálské lásky Michaela Gautam

Opět jsem se nedokázala začíst a myslela jsem, že ani nedočtu. Pak jsem se hecla a konec mě hodně bavil. Druhý díl mám objednaný a jsem zvědavá co bude dál.

01.08.2019 4 z 5

Dívka, která chtěla zachránit knížky Dívka, která chtěla zachránit knížky Klaus Hagerup

krásné obrázky a milý příběh.

01.08.2019 4 z 5