Doplavat domů

Francouzská Riviéra, rodinka na dovolené. Osoby a obsazení: Joe je uznávaný básník, jeho manželka Isabel pracuje jako reportérka. Plus pubertální dcera plus dva rodinní přátelé. Tuhle idylku naruší neznámá dívka, která se jednou ráno koupe nahá v jejich bazénu. Kitty je výstřední, nevypočitatelná, možná duševně narušená mladá žena… Během jednoho týdne se životy všech obrátí naruby....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188393/big_doplavat-domu-dPJ-188393.jpg 3.2163
Literatura světová, Novely

Vydáno: , Odeon

Swimming Home, 2011

Kniha Doplavat domů

Kuzelka83

Přišlo mi to jako divadelní hra což není nic pro mě..... Dočetla jsem ji na silu

alibaba72

Chápu, že byla kniha ve slevě. Já myslel, že to snad ani nedočtu, ale tak dal jsem to, ale už nikdy více.

hledaseniki

Doplavat domů je jednoznačně zvláštní kniha, trošku působí jako divadelní hra. Rodinku na dovolené vyruší příchod vetřelce v podobě bláznivé ženy/ dívky.
Kniha je útlá a četla se docela dobře, i přesto, že se tam dle mého moc nedělo. Postavy jsou neskutečně nesympatické, nedokážete si k nim vybudovat žádný vztah, takže se ta kniha míjí účinkem, který možná měla mít a nebo taky ne...kdo ví.
Přemýšlela jsem co touhle knihou chce autorka vlastně říct, po dočtení sice nějakou představu mám, ale nezanechalo to ve mě žádný hlubší dojem.

Zlatinka.Emilly

Hodně slabá kniha, dočetla jsem vlastně jen kvůli tomu, že jsem si knihu vybrala do výzvy. Psychicky narušená Kitty, drzá a nevděčná, Nina vulgární na svého otce (páni, tohle já říct tátovi, tak to bylo to poslední, co bych řekla..), nakonec se člověk nedozvěděl, jak to s tátou dopadlo. Kdo se to zastřelil, taky nevím, nějak mě ta slova fakt nebrala. Takovéto knihy bych zakázala tisknout, v poslední době se mi zdá, že jich čtu víc a víc, škoda na ně papíru a barvy.

Renča44
06.10.2020

Právě čtu a nějak mě to nechytlo. Jsem asi v půlce a říkám si jestli to mám vůbec dočíst. Nějak mi to nedává smysl. Děj je divný, psychicky narušená hrdinka, plno lidí kteří proplouvají příběhem. Prostě nic extra.

Solette
06.02.2020

Anotácia vyzerala dobre, ale nakoniec sklamanie. Slabé. Dočítala som len zo zvedavosti.

XenaTaurus
05.11.2019

Do čtení jsem se musela doslova nutit, nuda, nuda..../nenechávám knížky nedočtené/.

Erys
22.10.2019

Ač byla kniha tak tenká, nedokázala jsem se jí prokousat. Dějová linka šla trochu šejdrem, někdy jsem nevěděla, co je přítomnost a co minulost, čí příběh zrovna teď čtu. Ani jedna postava mi v knize nebyla sympatická, všichni na mě působili až moc bohémsky a přitom nikdo s nikým neuměl jednat narovinu. Ovšem závěr mě "mile" překvapil, ale upřímně už jsem byla ráda, že knihu můžu odložit.