Michaela91 Michaela91 komentáře u knih

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Pecka! Jako všechny předchozí díly. Kim mě opět nezklamala Kniha se četla skoro sama a už teď se těším na další díl. Za mě nejlepší detektivní série, kterou jsem kdy četla

09.01.2019 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

některé věci nemuseli být tak detailně popsány, ale děj se pak rozjel a četlo se lépe. I když i tak mi to trvalo než jsem knihu dočetla. Konec byl pěkný a byla jsem ráda, že to pro obě dobře dopadlo. Jinak na tu dobu, ve které autorka knihu psala si myslím, že je to skvělá kniha.

09.01.2019 3 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

milá kniha, ale kdybych byla mladší asi mě baví víc.

06.11.2018 3 z 5

Zimní oběť Zimní oběť Mons Kallentoft

Na mě byla kniha příliš vleklá, a občas i nudná. Zápletka se mi líbila a Malin taky. Ale celkově mě to nijak extra nenadchlo.

23.10.2018 2 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Pekná dobře se četla. Nejsem cílová skupina a četla jsem ji hlavně do výzvy. Ale jsem za to ráda, jinak bych se k ní nedostala.

30.09.2018 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Bože. Pět hvězdiček je málo. Tahle kniha mě dostala svou otevřeností a syrovostí. Byla velmi čtivá a já jsem se od ní nemohla odtrhnout. Za mě nejlepší od autorky. Konec jsem obrečela a to se mi u knih moc nestává, doufala jsem v jiný ale život se taky neptá...

19.09.2018 5 z 5

Nebavila mě tak jak jsem čekala. Často děj jen plynul a nic se v knize nedělo. Takže za mě nic moc. kniha měla potenciál, který si myslím, že nebyl úplně využitý. škoda.

19.09.2018 2 z 5

Jakub a obří broskev Jakub a obří broskev Roald Dahl

Knihu jsem koupila proto, že se můj synek jmenuje Jakub. Přečetla jsem ji a líbila se mi :) už se těším až si ji přečteme spolu.

19.09.2018 4 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Oddechová kniha. Ale nijak záživný děj, Docela jsem se nudila nebyla tam žádná akce. Občas vtipné ale už se k ní nevrátím.

19.09.2018 2 z 5

Pět malých prasátek Pět malých prasátek Agatha Christie

Vraha jsem neuhodla ale bavilo mě to. Byla to moje první od Agathy a budu asi pokračovat.

Šeptej do ticha Šeptej do ticha Lenka Lanczová

Četla jsem skoro vše od Lanczové a tato mě bavila. Nenudila jsem se a čekala jsem jak vše dopadne. Občas bych Monice vrazila za to chování ale je to kniha tak co .

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Oddechové čtení. Chvilku jsem se ztrácela v postavách kdo je kdo.

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Nutně potřebuji další díl. Opět skvělé, napínaví a čtivé. Miluji Kim jako detektivku je to asi moje nejoblíbenější knižní postava současnosti. Už aby byl další díl.

08.07.2018 5 z 5

Dovolená s moderním fotrem Dovolená s moderním fotrem Dominik Landsman

Příjemná oddechovka, kniha u které jsem si odpočinula.

08.07.2018 3 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Čtivé, konec mě hodně bavil. Pro mě to byl lepší díl než ten první :) Baxterová byla sympatická i když mě občas štvala.

03.07.2018 4 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Knihy od autorky mám ráda, zatím mě žádná nezklamala. Tato taky nebyla úplně zklamáním ale asi jsem od ní čekala víc. Děj se místy strašně táhl a chování Sarah mi občas lezlo strašně na nervy. Určitě má lepší knihy. Tato za mě zatím nejslabší od ní.

21.06.2018 3 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Pro mě to byla oddechová kniha. Žádný složitý děj nad kterým bych musela dlouho přemýšlet. Navíc se mi líbilo jak je kniha udělaná. Z každé strany jiný příběh to jsem ještě neviděla a byla jsem s knihou spokojená. Zkusím další od autora.

04.06.2018 4 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Mě kniha bavila, téma které jsem ještě nikdy předtím nečetla a na které jsem byla strašně zvědavá. Kniha mě nezklamala a autorka tak ne.

30.05.2018 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Velmi silné čtení, jako všechny příběhy z této doby. Navíc napsáno velmi čtivě, čekala jsem to horší. Jen mě trošku zarazilo že se kniha jmenuje "Mengeleho děvče" čekala jsem popis více pokusů a více vyprávění z této doby. Nicméně to knize neubralo na ničem. Rozhodně by měl každý přečíst.

14.05.2018 5 z 5

Obr Dobr Obr Dobr Roald Dahl

Pěkný příběh, mě kniha bavila i když je určená dětem.

14.05.2018 3 z 5