Velké čištění zubů v ZOO

Zvířátka se rozhodla, že si přestanou čistit zuby, a tak se kolem zoo šíří nepěkný puch. S tím se musí něco udělat – rozhodne ředitel Alfréd Prudký a vyšle ježka Ignáce na životní misi. S pastou na zádech a odvahou v srdci se Ignác vydává do výšky za paní žirafou, do hloubky ke žraločím zubům i do střežené klece ke králi zvířat lvovi. Během své mise zjišťuje, že čištění zubů je nejen zábava, ale taky pořádné dobrodružství....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405353/velke-cisteni-zubu-v-zoo-woq-405353.jpg 3.729
Literatura světová, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Der große Zahnputztag im Zoo, 2018

Kniha Velké čištění zubů v ZOO

lucakuca

(+ SPOILER) Záměr božský, skutečnost nebožská, ba téměř lidská. :-) Krásné kresby, děj až moc jednoduchý - bez zápletky. V zoo to smrdí, protože si zvířátka nečistí zuby, tak je všem zvířátkům vyčistíme. Hotovo. Vyčištěno.

broskev28
27.03.2020

Já jsem byla spokojená - zato Ignác už asi méně, jak připomínají mnohé komentáře. A pravda je, že pan ředitel by si taky měl zopáknout kouzelná slovíčka, jak upozornila muchomurka a třeba i Litocha!
Ale kresbičky pěkné, textu málo a výchovný efekt se prý dostavil, takže splněno.

Kačaba79
18.02.2020

Krásné ilustrace, ale Ignác byl trochu chudák. Potěšila a splnila záměr, dcerka si šla bez odmlouvání čistit zuby.

Karinka2012
12.12.2019

Nádherné ilustrace, ale příběh mě nezaujal. Jedná se spíše o obrázkovou knížku.

bibi.r
28.11.2019

3,5*
Čištění zubů s malými dětmi může být někdy náročný úkol. Tahle knížka jejíž součástí je i velký plakát s návodem rozhodně může pomoci k tomu, aby děti byly čištění zubů mnohem víc nakloněni.
Příběh hezký a ilustrace milé.

Litocha
10.11.2019

Knížka má hezké ilustrace a chvályhodný záměr, ale příběh mě do kolen nedostal. Ignáce mi bylo až líto. Vtipné ale bylo setkání s mravenečníkem.

muchomurka
02.10.2019

Knížka se mi moc líbila, krásné ilustrace a i příběh, až na jednu maličkost - na konci jsem čekala, že pan ředitel aspoň poděkuje, když ne přímo odmění, Ignáce za pomoc. A ne, že mu řekne, že si musí vyčistit zuby.

zdazilek
13.06.2019

Krásné obrázky, mě se kniha moc líbila. A doufám, že až synek vyroste bude se mu líbit taky.