Pritúľ si ma

Pritúľ si ma https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393923/bmid_pritul-si-ma-r4e-393923.jpg 5 8 4

Malé vajíčko tučniaka sa odkotúľa preč. Pomôžeš mláďatku von zo škrupinky a nájdeš spolu s ním jeho rodičov? Milý príbeh plný dobrodružstva pre našich najmenších. Fúkajte, klopkajte, hladkajte, nakŕmte a pritúľte si tučniačika. Pre deti od 18 mesiacov.

Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Ikar (SK)

Einmal feste drücken , 2017

wiix
25.09.2022 4 z 5

Toto je podobné, ako interaktívna kniha Spinkaj, malý ježko. Len je to teda tučniak resp. vajíčko a to synceka nezaujalo, lebo veď biele vajíčko a biely snehAle trošku je to aj náročnejšie, lebo na otázky: Ako sa bude tučniačik volať? A Povedz mu, ako ho máš rád...ešte reagovať nevie, že anoAle je to milá a naozaj dobrá kniha, pri ktorej dietko nezaspí, ale zapája sa a stále čosi robí.

Starmoon
19.02.2022 5 z 5

Milé, krásne ilustrované, interaktívne. Asi jedna z mála kníh, ktoré som schopná čítať stále dokola (a preto som úprimne rada, že náš potomok má záujem práve o túto knižku :D). Vydavateľovi tiež ďakujem za skvelú väzbu, ktorá prežije sliny, hryzenie a iné čitateľské maniere bábätka :D

Miriam2017
10.02.2022 5 z 5

Milá interaktívna knižka, krásne ilustrácie

Ďumbierka
28.07.2019 5 z 5

Krásna knižka pre malé deti aj ich rodičov. Máme malú neterku a s ňou aom ai knižku čítala a je to mimoriadne rozkošné a pekné. Ilustrácie aj príbeh a deti núti hľadať veci na obrázku. Podúkať vajíčko, zohriať ho rúčkou... atď. je to moc pekné. :)

leporela

Sophie Schoenwald