O lvíčkovi, který pořád říkal ne

Máte také občas chuť říkat na všechno ne a ne a ne? To vás jistě bude zajímat příběh lvíčka, který vůli své umíněnosti prožil zajímavé dobrodružství. Můžete si ho přečíst v Příbězích slepičí babičky.

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399334/o-lvickovi-ktery-porad-rikal-ne-foI-399334.jpg 2.729

Příběhy slepičí babičky 2.

Literatura světová, Pohádky, Pro nejmenší
Vydáno, Drobek

Le Lion Qui Disait Toujours Non, 2010

Kniha O lvíčkovi, který pořád říkal ne

Sylvusik

Pěkné ilustrace, ale konec toho příběhu je naprosto mimo a bez přínosu pro dítě.

ještěrka38
24.04.2020

Využívám při besedách s MŠ. :-)

Anetidlo
02.02.2020

Když tam byla scénka s bojácnou zebrou, která si myslela, že na ni laviček chce zaútočit, tak jsem si pomyslela na pantera z knížky O zebře, která nechtěla chodit do školy. :D Tahle kniha byla nesmyslná. Co ten konec? Hráli hru vadí, nevadí, dokud neřekl ano... Co si máme pod tím představit? :D

heliiinka
08.01.2020

Tak tohle trochou nemělo hlavu a patu. Ale obrázky byly moc pěkné.

SousedovicTon
07.12.2019

Geniální nápad, když máte dítě v období vzdoru. Ale ten příběh je opravdu hrozně špatný. Nakonec z toho ani to poučení nevyšlo, protože i tříleté dítě prohlásilo, že: "To je nějaká blbá knížka..."

bibi.r
02.12.2019

Nalákaly mě ilustrace i námět příběhu (i ostatní díly edice), která evokovala nějaké "ponaučení". Bohužel to "ponaučení" se jaksi vytratilo nebo k němu možná ani nemělo dojít, nevím. Každopádně jsem byla spíše zklamaná.

Aknel26
03.09.2019

Mně to přišlo strašně blbé, tříletému synovi strašně dobré, tak si vyberte :-D Obrázky jsou pěkné a text jsem trochu poupravila (zkrátila), takže ve finále jsem to dokázala přečíst desetkrát denně a neumřít u toho.

Sobotikova
03.09.2019

Ve srovnání s ptáčkem Neptáčkem mi tento příběh připadal hodně slabý.