Lady Fuckingham

Novela Lady Fuckingham aneb Všichni to přece dělají byla poprvé publikována na pokračování v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní viktoriánské Anglii mezi lety 1879 a 1880. Objevila se nečekaně a její iniciátoři dosud zůstávají obestřeni tajemstvím. Šířila se mezi nejvybranější společností z vysokých kruhů, která si v soukromí nestydatě libovala ve skotačivých dobrodružstvích mladých aristokratických hrdinek se svými spolužačkami, služkami a komorníky. Po vydání osmnáctého čísla revue za stejně podivných okolností zanikla. Zpověď nebedné dámy, Lady Fuckingham, své publikum nadlouho přežila a dodnes patří k vrcholů lechtivé literatury....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/114626/lady-fuckingham-ylG-114626.png 3.21704
Literatura světová, Erotika
Vydáno, Československý spisovatel

Lady Pockingham

Kniha Lady Fuckingham

Velekněžka
02. listopadu

Zdráhám se uvěřit, že prastará záhada přežití deníčku nymfomanky Beatrice souvisí pouze s jeho přímým obsahem. Ač přijímám argument o vrcholu lechtivé literatury, nezbavuji se také myšlenky, zda-li se zjevně „vypsaný“ autor nepokusil pod ochrannou své anonymity propašovat do novely závažnější témata, o nichž se v textu náznaky opřel (praktiky církve a jejich představitelů, život a chování šlechty atd…) a napomoci tak jejich beztrestnému šíření, zbaven podezření odvedením pozornosti k okolnímu textu.

kachnat
01. listopadu

Oskar Wilde, jak jsme ho neznala.... Porno se vším všudy....

Šnek86
01. listopadu

Tak tohle bylo vskutku péčko se vším všudy.Aristokratické swingers spolky, všemožné sexuální praktiky, tak trochu sado maso a neskrývaná nymfomanie Lady Fuckingham.Nedivím se, že ve své době dílo budilo rozruch.A však jakýsi příběh se v podstatě vytrácí.Wilde, jak ho neznám.
(Pozn. Už vím, kde se ska-punková kapela Tleskač inspirovala k sepsání písně Krámy - textem Všude všichni šoustají)

Markéta ♡

Kam se hrabe 5O odstínů.
Knihu jsem si chtěla přečíst už od doby, co jsme se o Oscarovi učili na gymplu, každopádně na ní nějak nebyl čas a možná i chuť.
Teď přišla ta správná chvíle se do knihy pustit a paráda.
Ano, není tam ani jedna stránka bez vulgarismů, ale mně to osobně vůbec nevadilo.
Kniha byla moc hezky napsaná, bez jakékoliv cenzury.
Každý druhý si myslí, že kdysi dávno bylo slovo "sex" a vše kolem něho zakázané ovoce, každopádně kniha nás ujišťuje o opaku.

DiLay

Naprosto skvělá knížka, nedám na ni dopustit. Prostě porno na papíře.

Nic pro citlivky :*

crazyslunicko

Od knihy jsem čekala cokoliv, ale tohle ne :D opravdu se jedná o veledílo knižního porna, kde se děj popisuje pouze okrajově, ale hlavní je sex. Na tohle dnešní knížky nemají. Nechápu, že tohle někdo v dávné minulosti mohl napsat? Veřejně?

Steiniglovka

Lady Fuckingham přijímám lépe, než 50 odstínů šedi. Stížnosti typu: "děj se neustále opakuje",mi nepřijde relevantní, vzhledem k tomu, že jde o erotický román :D

vera5841

Vzhledem k autorovi a období jsem očekávala lehký erotický román! Omyl! Je to opravdu knižní porno. Jako krátká povídka by to bylo fajn počtení, avšak brzy došly nápady a "děj" je dost opakující se