Lady Fuckingham

Novela Lady Fuckingham aneb Všichni to přece dělají byla poprvé publikována na pokračování v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní viktoriánské Anglii mezi lety 1879 a 1880. Objevila se nečekaně a její iniciátoři dosud zůstávají obestřeni tajemstvím. Šířila se mezi nejvybranější společností z vysokých kruhů, která si v soukromí nestydatě libovala ve skotačivých dobrodružstvích mladých aristokratických hrdinek se svými spolužačkami, služkami a komorníky. Po vydání osmnáctého čísla revue za stejně podivných okolností zanikla. Zpověď nebedné dámy, Lady Fuckingham, své publikum nadlouho přežila a dodnes patří k vrcholů lechtivé literatury....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/114626/lady-fuckingham-ylG-114626.png 3.21837
Literatura světová, Erotika
Vydáno, Československý spisovatel

Lady Pockingham

Kniha Lady Fuckingham

rumund
20. listopadu

Prostě brutální kniha. Nemohl jsem se od ni odtrhnout. Ale co by se taky od dospívajícího, nadrženého, mladého chlapce dalo očekávat že? V té době jsem to prostě pokládal za geniální knihu.

NymphMaeve
10. listopadu

Co k tomu dodat? Asi jen to, že jsem se dočkala přesně toho, co jsem očekávala. Je to vulgární, lascivní, sexuální, obscénní, dekadentní, především erotické, ale místy i vtipné. Svým způsobem psané porno, které mi vyhovuje více, protože dává prostor vlastní fantazii. Líbí se mi ta bohatá slovní zásoba, se kterou autor pracuje, jen těch názvů pro mužské i ženské přirození. Beatrice je mi záhadou, neumím porozumět ženě, která přijala sex za svou podstatu a stala se nymfomankou, která rozkoším obětuje i svůj život. Je to však tak nápadité, velmi kreativní, ale člověk s tím obsahen musí dopředu počítat. Nic pro stydlivky a citlivky. Za mě dokonalé originální dílo.

Peslik
07. listopadu

Když jsem zjistila, že mám tuto knihu v hledáčku, řekla jsem si, že mi asi někdo naboural účet :D :D nenaboural, sama jsem si to kdysi uložila a teď v době covidové se pustila do čtení.
Tak za A) erotiku mám raději psanou, páč toto bych vidět nechtěla, ale četlo se to samo za B) pokud čekáte 50 odstínů tak nečekejte, toto může být pro někoho i sci-fi.
Upřímně, já si to užila i to v jaké jazyce je to psané, prostě to k sobě pěkně sedlo

ondra1995
03. listopadu

Na knihu jsem narazil úplnou náhodou v knihkupectví. Říkal jsem si, že by to mohla být sranda. Ovšem až pár vtipných slovních obratů, příběh nijak zábavný nebyl. Je to popis jedné soulože za druhou. Chtěl jsem knihu nedočíst, ale jelikož není příliš dlouhá, tak jsem jí dočetl.

Mrs.MF
30. říjnaodpad!

Vůbec mě to nebavilo a nedočetla jsem to snad ani do půlky a nemám v plánu tomu dát někdy další šanci.

jirijanovotny

Pobuřující? Nikoliv. Úsměvné? Na 100%.
Člověk si při čtení rozšíří slovní zásobu. Já například narazil na pěknou řadu slov, které jsem neznal v takovém tvaru, nebo mě je takto ani nenapadlo použít.

Vivien-ravenhil

Dekadentní erotika se vším všudy. Kdo by očekával spletitý příběh s oduševnělými postavami ať knihu raději neotvírá. Lady Fuckingham má v psané podobě vše, co může nabídnout dnešní Pornhub. Ztráty panenství, sado-maso orgie, LGBT, ohromné erekce, zmrskané zadnice, a především, nikdy nekončící orgasmy hlavních hrdinů. To vše doplněné o nenápadné začlenění do kontextu společenských problémů 19. století. Nejednou jsem se přistihla, jak se nad některými libozvučnými výrazy hlasitě směju (pardon, spíše nekontrolovatelně řechtám - no jen uznejte jak se tváříte při přečtení slova "kundisko") či naopak červenám až za ušima. Jednu hvězdu strhávám za postupně snižující se literární kvalitu jednotlivých milostných "dobrodružství" ale i přesto bych knihu označila za velice zábavnou oddechovou záležitost.

Jandýs

Dobře sprosté čtení! Psané porno, zdaleka erotičtější než to na obrazovkách. Nijak mě toto dílo nepohoršovalo a nevím, jestli můžu vytýkat nebo hledat chyby, asi ani nebylo třeba :-D ( to pochopíte, až se začtete :-D ) . S padesáti odstíny šedi se to srovnávat vážně nedá, to je úplně něco jiného :-D , tohle mělo takovou svou surovou reálnou perverzní duši .Takže, pokud máte chuť na neobvyklý žánr , nebo inspiraci na večer s polovičkou , stačí pár řádek :-)))

Barva půlnoci
Barva půlnoci