Maruš.D Maruš.D komentáře u knih

Ztracená Ztracená Kathryn Taylor

Kniha Ztracená navazuje na předchozí díly. Najdeme zde postavy, které již známe, což je příjemné. Sophii jsem si moc neoblíbila, byla mi docela nesimpatická, nudná, panovačná a trochu hloupá. Matteu byl sice fajn, ale taky mě občas štval :D. Nicméně jako celá série “Barvy lásky” i tady bych to označila za nenárčné čtení z červené knihovny, kterého nelituji, ale ani se k němu nejspíš nevrátím.

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Pokračování druhého dílu bylo asi tak stejně dobré jako ten díl první. Neurazí, ale ani Vám nevyrazí dech. Je tam hodně scén z červené knihovny, pak trochu lásky, práce, vztahů a pak konec. Nenáročné čtení, u kterého se budete spíše červenat, než rozplývat.

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Nebyla špatná, ale ani mne nenadchla natolik, abych se ke knize někdy vrátila. Příběh byl zajímavý, kdy se američanka zamiluje na stáži v jiné zemi. Problémy jsem také chápala, ale nezamávalo to se mnou. Příjemné oddychové čtení.

Normálně jiní Normálně jiní Tammy Robinson

Tato kniha mne tedy velmi dostala. Příběh je nádherný, dobře napsaný, čte se lehce a neztrácíte se. Postavy si zamilujete a nebyl tam nikdo, kdo by mne rozčiloval.
*menší spoiler*
Kdybych věděla, jak kniha dopadne, nikdy bych ji ani nezačala číst. Nesnášim romantické knihy, které špatně dopadnou. Udělám si k nim vztah a pak puf!..
takže i přesto, že kniha byla úžasná tak ten konec mě dostal. Proplakala jsem ještě další dva dny, kdy jsem na knihu myslela. Ke knize se nevrátím, ale pouze z důvodu špatného konce, který já nenesu dobře.

25.03.2019 5 z 5

Příběh srdce Příběh srdce Kathryn Taylor

Bomba! Musím říct, že je to trochu jiné, než na co jsem zvyklá, ale čtení mne velmi bavilo! Příběhu nechybí styl, humor, emoce a trochu drama. Za mne velmi povedená kniha, kterou si ráda klidně někdy přečtu znovu. :-))

17.03.2019 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Tak tady jsem byla docela hodně zklamaná. Přečetla jsem všechny přeložené knihy od této (těchto) autorek a tato se moc nepovedla. Příběh byl sice milý ale také docela nudný. Ne tolik abych knihu odložila, ale musela jsem se do čtení tlačit. Přišel pouze jeden zajímavý moment, kdy se odhalilo nemilé překvapení, jenže to bylo asi jediné vzrušení z celé knihy. Jelikož nejde nesrovnávat, nejde ani hodnotit lépe než 3*.

14.03.2019 3 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Nemohla jsem se rozhodnout mezi třemi nebo čtyřmi hvězdami. Kniha se mi líbila, ale znovu si ji asi číst nebudu. Příběh byl zajímavý, ale ne nijak originální. Postavy byly zajímavé, nebylo jich moc a tak jste lehce udrželi přehled. Zamrzelo mě, že se nějak nerozvíjé vztah mezi Spencerem a Drew, ale třeba bude pokračování :-D
Potěšilo by mne, kdyby byla kniha psána z obou pohledů hlavních postav. Kaden byl velmi zajímavý a složitý a určitě bych ho lépe pochopila, kdyby se tam objevilo alespoň pár kapitol z jeho strany. Příběh neurazí, ale ani mě nedostal do kolen. Příjemná oddychovka :-))

14.03.2019 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Achh.. jak já těm hlavním postavám závidím. Další eroticko- romanticky nabitý příběh, který Vás i přes svou předvídatelnost nezklame.
Vzah se šéfem je rozhodně zajímavý a nudit se nebudete. Je to sice oddychovka s ne příliž napáditou zápletkou, ale i tak to stojí za věnování toho kousku času do knihy. :-))

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

V. Keeland má svůj osobitý styl psaní, některé hlášky opakuje ve svých knihách, ale to mi vůbec nevadí. Líbí se mi, že postavy jsou vtipné, osobité a různorodé. V této knize byl skvělý začátek, kdy dojde omylu s kanceláří. Zápletka je velmi typická a předvídatelná. Nicméně kniha je čtivá, zábavná, romantická a dojemná. Určitě nelituji jediné knihy, kterou jsem od autorky přečetla. :-))

Rebelský dědic Rebelský dědic Vi Keeland

Kdybych knihu měla popsat jedním slovem, bylo by to “DRSNÝ”!!
Ze začátku to byla jako jakákoliv romantická kniha. Byla zajímavá, ale očekáváte to stejné klišé, jaké tento typ knih obsahuje. Nicméně zápletka v tomto příběhu mne naprosto dostala a už se nemohu dočkat dalšího dílu!
Rushe jsem si rychle oblíbila. Gia mi moc nesedla, ale rozhodně nebyla až tolik protovná, aby mi to pokazilo celkový dojem z knihy. Za mě určitě doporučuji přečíst! :-)))

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Já jsem strašně moc zklamaná :-(
Naprosto miluju knihy od Ch. L. , ale tato je pro mě obrovským neznámým a zklamáním. Vůbec se to nepodobá stylu, jakým jsou psány ostatní knihy. Neříkám, že musí psát jen v té jedné a té samé lajně, ale myslím si, že každý by se měl držet toho, co mu jde nejlépe. Celkově mi přišlo, že jsem asi měla nějaký špatný překlad.
Příběh byl sice zajímavý a zápletka typická pro tyto autorky, ale jinak jsem si čtení vůbec neužila. Dočetla jsem pouze z důvodu, že Božský bastard je pro mě N1! ze všech přečtených romantických (erotických) knih a tak jsem to brala jako povinnost.
..Bohužel mě vůbec nezaujala postava Holland. Byla hloupá, nezajímavá a celkově jsem se do ní nedokázala vžít. Calvin byl o něco lepší, ale taky si mé srdce úplně nezískal. Bylo zde hodně “okecávání” okolo, ale k příběhu a k postavám samotným se moc nedostanete. Kniha mi přijde celá taková nedotažená. Přečtení nelituju, ale ke knize se nevrátím.

26.02.2019 3 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Mia Sheridan má jeden neuvěřitelný dar.. a to napsat naprosto procítěné knihy, které Vás rozpláčou, ale budete muset číst dál a dál. Příběh o Kylandovi a Tenleigh byl zajímavý. Z pohledu někoho, kdo má pouze lásku a s ní si vystačí lépe, než s jakýmkoliv materiálním bohatstvím. Nádherně napsané! Je zajímavé, že autorka ve svých knihách dává hlavním postavám vždy nějaký delší čas na uvědomění si svých hodnot a priorit. Závidim jim jejich lásku a mé romantické srdce doufá, že se mu v životě vyskytne také taková..
Určitě stojí za to, si přečíst všechny knihy od této autorky!!

25.02.2019

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Mě se kniha líbila, ostatně jako všechny z této série. Líbí se mi autorčin styl psaní. Příběh o Livii a Ashtonovi byl zajímavý. Bylo pěkné pozorovat rozvíjející se vztah. Soucítila jsem s nimi, když bojovali se svými pocity k tomu druhému a zároveň se snažili neublížit nikomu dalšímu. Chápala jsem je, když se to nepovedlo, protože to je život a tak se to většinou stane. Za mě super zábavný, vášnivý, milý příběh, ke kterému se ráda vracím :-))

25.02.2019 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Ze začátku jsem se naprosto do knihy zamilovala. Hrozně moc mě zaujalo to, že je převážně psaná z pohledu muže. Je vtipná, sarkastická, romantická, plná vášně a prostě boží. Soucítila jsem s Katy, s její plachostí a pak i bojovností. Líbil se mi postupně se rozvíjející nefunkční vztah, který se po malých krůčkách posouval až k lásce a porozumění. Až do doby, kdy přišla zápletka a já byla zklamaná nad neoriginalitou. Do 70% knihy jsem se nesmírně bavila a potom to šlo docela z kopce. Mrzelo mne, že kniha neměla v sobě něco hlubšího. Furt jsem čekala na to bum, které bohužel nepřišlo. Nicméně je to parádní oddechovka u které se pobavíte. Ke knize se pravděpodobě vrátím, protože jak jsem psala 70% knihy byl naprosto boží.

25.02.2019 4 z 5

Hrej tajně Hrej tajně Emma Hart

Tuto knihu jsem poprvé četla před delší dobou a musím říct, že mě bavila trochu víc. Tudíž lze předpokládat, že pro náctileté je to naprostá bomba. Je v ní sex, přátelství, poznávání světa a okolí, poznávání sám sebe a především láska. Nešťastné události některé lidi sbližují...
Teď už jsem starší a musím říct, že nejsem z knihy až tolik nadšená jako před časem, ale stále mě v celku bavila a neměla jsem nutkání ji odložit. Tudíž pokud jsi náctiletý, myslím že ji budeš zbožňovat a starší lidé si ji užijou zase z trochu jiného úhlu pohledu. Řekněme trochu víc najivního, ale i přesto se Vám bude líbit si myslím :-)

16.02.2019 4 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Roztomile naivní. Tak bych knihu popsala ve zkratce.
Jinak mne na knize zaujala zápletka. Ta první, kdy se do sebe nečekaně dva zamilují, protože jim nevyšla jejich “hra” a i ta druhá, kde se vše obrátilo proti nim, pravda vyšla najevo a oni se s tím museli nějak poprat. V první zápletce mi nesedělo, jak si Megan dělala hlavu z toho, jak toho je na ni moc a to mi přijde nereálné po 30-ti společně strávených minut na prvním rande. Potom jak se dali rychle dohromady- tam mi chybělo nějaké vzájemné hlubší poznávání se. Zase bylo okouzlující, jak i přesto, že si od začátku nalhávali, že je to jen hra, tak cítili vzájemnou přitažlivost... Postupem času se poznali a to bylo fajn. Sice některé věci řešili jako puberťáci, ale těmi ostatně jsou. Takže odpuštěno. Kniha pěkná, ale četla jsem na stejné téma o malinko lepší.

15.02.2019 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Tato kniha byla slabší než první díl, ale určitě ne nejhorší. Zápletka je velmi jednoduchá, narozdíl od předešlého dílu. Bylo však roztomilé, jak se Logan snažil dostat Grace na rande. Tento díl mi přišel celý takový roztomilý.. bohužel až chvílemi nudný. Na můj vkus bylo občas až moc “okecávání” a tak jsem musela občas i nějaké části přeskakovat. Přes některé ty nudnější části mne kniha bavila! Smála jsem se, vzdychala jsem závistí a červenala se až to pěkné nebylo. Na Loganovi jsem si nejvíce cenila jeho loajality. A jelikož se mi líbí autorčin styl psaní, postavy, námět a její zápletky, nikdy mě neomrzí si knihy znovu přečíst.

15.02.2019 4 z 5

Slib Slib Lisa Kleypas

U téti knihy nesmíte moc přemýšlet. Je velmi jednoduchá, děj se odehrává jak kdyby v časovém presu. Postavy jsou sympatické, příběh napraveného ničemi a staré panny sice nejsou nejoriginálnější, zato “klasika” neurazí a i přesto všechno se mi kniha líbila. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. :-))

03.12.2018 4 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Zajímavý příběh, styl psaní mi vyhovoval a postavy byly sympatické. Líbila se mi myšlenka se seznamovací agenturou, avšak “elektrizující dotek” byl na román trochu mimo. Bylo by fajn, kdyby to někdo uměl a mohl by takto poskládat páry dohromady :D ...
Kate byla milá, do Slada se nedalo nezamilovat a plus bonus s jeho sestrou. Za mě fajn kniha :-)

30.11.2018 4 z 5

Víš, že mi chybíš? Víš, že mi chybíš? Estelle Maskame

Krásné zakončení celé série. Líbí se mi postupná progrese u hlavních postav. Smála jsem se, když se Tyler vrátil jakoby nic a čekal, že se svět nezměnil. Jsem ráda, že mu to Eden nedala zadarmo. Život je těžký a je super zalézt si ke knize, kde jsou postavy silné a věří v lepší budoucnost a jdou si za svým i přes všechny nástrahy života. Za mě palec nahoru za celou trilogii! :-))

28.11.2018 5 z 5