Kylandovo vykoupení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pro Tenleigh Falynovou je každý den v chudém hornickém městečku bojem o přežití. Stará se o svou sestru a psychicky nemocnou matku, jejím snem je ale získat vysokoškolské stipendium, které uděluje místní těžební společnost, a uniknout krutému životu. V horském městečku žije i Kyland Barrett, který neúnavně – navzdory hladu, osamělosti i nepřízni osudu – pracuje na tom, aby získal stipendium a konečně mohl z města plného bolesti odejít. Ani jeden se nechtějí k ničemu uvazovat, jeden okamžik ale vše změní. Co se stane, když vyhrát může jenom jeden? Když jen jeden bude moci odejít? A co se stane tomu, který zůstane? Kyland je příběh o zoufalství a naději, ztrátě a obětech, o bolesti a odpuštění, ale především je to příběh o hluboké a nekonečné lásce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274199/kylandovo-vykoupeni-m3K-274199.jpg 4.3286
Série

Znamení lásky 5.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Kyland, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (65)

Kniha Kylandovo vykoupení

Přidat komentář
Petronella.k
14. dubna

Že Archerův hlas řadím mezi mé oblíbené knihy se o mě v okolí všeobecně ví. Ale Kylandovo vykoupení mě tedy překvapilo. Je to naprosto dokonalý příběh, který se konečně netočí kolem bohatství jednoho ze zůčastněných, ale naopak chudobou a smutným životem. Četla jsem jedním dechem a určitě jsem celou dobu měla otevřenou pusu a divila jsem se, že mě něco tak dostalo. Samozřejmě ukápla i slza. Jediná výtka je to, že bych ráda věděla, co se stalo s Kylandovou matkou a Tenleiginým otcem. Každopádně za mel 10/10. Zatím jsem četla od této autorky druhou knihu a zatím nezklamala. Jdu na další.

petulkapeta
29. března

Fakt krásný příběh...obětoval svoje štěstí pro svou lásku..


Janka0702
18. ledna

Moje první kniha byla o Archerovi. Laťka vysoko. Pak už mi přišlo že hodně upadají příběhy. Nevim

Zuzana207
16.11.2020

Pohodové, nenáročné čítanie na vyplnenie dlhej chvíle, ale žiadne wow nečakajte.
Myslím, že autorka všetky esá z rukáva vytiahla pri Archerovi a Stingerovi, čiže v poslednej časti série už nemala veľmi čím ohúriť. Ale na druhej strane sa mi to zdalo čitateľnejšie ako Leo.

kacenka6144
09.11.2020

Kdybych se měla rozhodnout mezi příběhem Archera a Kylanda, nevím, kterému mu bych dala přednost.

den_i
05.10.2020

Jedna opět z těch co jsem ráda, že jsem četla.

Siegrid
30.09.2020

Tak jak se mi líbil Stingerův pád, tak tato kniha mě nezaujala.

suzanne1997
28.09.2020

To, jak se dokáže člověk obětovat a sám se přitom užírat, je neskutečné. Oba hlavní hrdinové si přitom prošli svým a zrovna lehké to tedy nebylo. Z těch stránek vyzařuje stejnou měrou beznaděj jako odhodlání, láska jako sebeobětování a víra, kterou nelze ani popsat slovy. Kniha dokonale vtáhne, donutí čtenáře přenést se do osamělého horského městečka a prožívat příběh spolu s hrdiny. I tady dokázala autorka, možná i mnohem více než u ostatních knih ze série, vzbudit ve čtenáři emoce, donutit ho přemýšlet a vštípit mu, že ne všechno je v životě samozřejmé.
Na knize se mi nejvíce líbilo, že mě autorka dokázala dokonale zmást. Během čtení bych si vážně nepomyslela, že příběh dopadne právě takto.

1