Kylandovo vykoupení

Pro Tenleigh Falynovou je každý den v chudém hornickém městečku bojem o přežití. Stará se o svou sestru a psychicky nemocnou matku, jejím snem je ale získat vysokoškolské stipendium, které uděluje místní těžební společnost, a uniknout krutému životu. V horském městečku žije i Kyland Barrett, který neúnavně – navzdory hladu, osamělosti i nepřízni osudu – pracuje na tom, aby získal stipendium a konečně mohl z města plného bolesti odejít. Ani jeden se nechtějí k ničemu uvazovat, jeden okamžik ale vše změní. Co se stane, když vyhrát může jenom jeden? Když jen jeden bude moci odejít? A co se stane tomu, který zůstane? Kyland je příběh o zoufalství a naději, ztrátě a obětech, o bolesti a odpuštění, ale především je to příběh o hluboké a nekonečné lásce....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/274199/kylandovo-vykoupeni-m3K-274199.jpg 4.3286

Znamení lásky 5.

Vydáno, Baronet

Kyland, 2015

Kniha Kylandovo vykoupení

Petronella.k

Že Archerův hlas řadím mezi mé oblíbené knihy se o mě v okolí všeobecně ví. Ale Kylandovo vykoupení mě tedy překvapilo. Je to naprosto dokonalý příběh, který se konečně netočí kolem bohatství jednoho ze zůčastněných, ale naopak chudobou a smutným životem. Četla jsem jedním dechem a určitě jsem celou dobu měla otevřenou pusu a divila jsem se, že mě něco tak dostalo. Samozřejmě ukápla i slza. Jediná výtka je to, že bych ráda věděla, co se stalo s Kylandovou matkou a Tenleiginým otcem. Každopádně za mel 10/10. Zatím jsem četla od této autorky druhou knihu a zatím nezklamala. Jdu na další.

petulkapeta

Fakt krásný příběh...obětoval svoje štěstí pro svou lásku..

Janka0702

Moje první kniha byla o Archerovi. Laťka vysoko. Pak už mi přišlo že hodně upadají příběhy. Nevim

Zuzana207
16.11.2020

Pohodové, nenáročné čítanie na vyplnenie dlhej chvíle, ale žiadne wow nečakajte.
Myslím, že autorka všetky esá z rukáva vytiahla pri Archerovi a Stingerovi, čiže v poslednej časti série už nemala veľmi čím ohúriť. Ale na druhej strane sa mi to zdalo čitateľnejšie ako Leo.

kacenka6144
09.11.2020

Kdybych se měla rozhodnout mezi příběhem Archera a Kylanda, nevím, kterému mu bych dala přednost.

den_i
05.10.2020

Jedna opět z těch co jsem ráda, že jsem četla.

Siegrid
30.09.2020

Tak jak se mi líbil Stingerův pád, tak tato kniha mě nezaujala.

suzanne1997
28.09.2020

To, jak se dokáže člověk obětovat a sám se přitom užírat, je neskutečné. Oba hlavní hrdinové si přitom prošli svým a zrovna lehké to tedy nebylo. Z těch stránek vyzařuje stejnou měrou beznaděj jako odhodlání, láska jako sebeobětování a víra, kterou nelze ani popsat slovy. Kniha dokonale vtáhne, donutí čtenáře přenést se do osamělého horského městečka a prožívat příběh spolu s hrdiny. I tady dokázala autorka, možná i mnohem více než u ostatních knih ze série, vzbudit ve čtenáři emoce, donutit ho přemýšlet a vštípit mu, že ne všechno je v životě samozřejmé.
Na knize se mi nejvíce líbilo, že mě autorka dokázala dokonale zmást. Během čtení bych si vážně nepomyslela, že příběh dopadne právě takto.