Maruš.D Maruš.D komentáře u knih

Princ Princ Nichole Chase

U posledního dílu Lilarie jsem se taktéž rozplývala. Je to velmi oddechové čtení a neočekávejme tedy velkou zápletku, ale určitě knihy neurazí. Maxe jsem si zamilovala snad ještě víc, než Alexe. Za to Meredith mi moc nesedla. Občas dobrý a občas jsem měla sto chutí ji něco říct. Vadilo mi, jak se kolem sebe stále oháněla a nechtěla přijmout pomoc. Bylo to dle mého vkusu přehnané. Marty byl úžasné dítě, ačkoliv si myslím, že v šesti smrt úplně nepochopí. Tady se to líčilo, jak kdyby byl dospělý. Ještě mi moc nesedí, jak v každé knize musel někdo zemřít, vím, že je to součást života, ale nacpat tolik smrti do tak krátké doby (míněno všechny tři knihy), mi přišlo trochu přes čáru.

Princezna Princezna Nichole Chase

Cath je super! Líbí se mi její povaha, odvaha a nespoutanost. To že si vybrala Davida, je sladká třešnička na dortu. Celý příběh byl uvěřitelný a moc dobře se četl. Líbí se mi, jak každý má svůj cíl a toho se nepouští. Galantnost v této sérii určitě nevymřela a to je plus na víc.

Vévodkyně Vévodkyně Nichole Chase

Za mě taky v pohodě kniha. Není to určitě topka, ale neurazí. Takové oddechové čtení, které mě popravdě zprvu dost nadchl, bohužel konec knihy to docela pokazil. Nebylo to špatné, jen bych to klidně trochu víc rozepsala. Nápad opravdu fajn, ale dost věcí se tam nakouslo a pak vymizelo do ztracena a už se o tom nic víc nedozvíme. Do prince Alexe jsem se zamilovala. Určitě si přečtu i další díly, protože jsem zvědavá, jak to dopadne s ostatními sourozenci královské rodiny.

Risk Risk Elle Kennedy

Naprostá fantazie za mě. Tak jako celá série, i tento díl je prostě boží. Moc se mi líbil, že je to taková zakázaná láska. Jake si nejde nezamilovat, jeho chování a povaha. Další skvělý příběh dvou postav. Už se těším na další díly, další příběhy.

09.12.2019 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Rozhodně lepší, než první díl. Tentokrát to autorka až tolik neuspěchala. Postavy se pomalu poznávali a zamilovávali. Hrozně se mi líbil Sutterovo charakter. Co knize za mě dodalo plus, bylo hašteření mezi M. a S. , bylo to vtipné a romantické. Konec bych stejně trošku roztáhla, ale i takhle mi to nevadilo.

09.12.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

Naprosto strhující!
Nevím jak lépe bych to pospala a myslím si, že slovo strhující je velmi vhodné.
Od knihy jsem se od začátku do konce nemohla odtrhnout. Jak již bylo zmíněno, není to žádné klišé v romanťárně. Příběh byl plný hrubosti, agrese a násilnosti, ale zároveň i lásky, porozumění, loajálnosti a krásy. Jediné co se mi nelíbí, je otevřený konec, kterým autorka zamýšlí nás přinutit k přečtení druhého dílu. U mě se jí to povedlo na 100%, protože jsem si už ma amazonu koupila druhý díl a nemůžu se dočkat, jak vše dopadne!!

07.12.2019 5 z 5

Racer Racer Katy Evans

Bylo trochu divné číst o tom malém, roztomilém Racerovi haha.
Jinak naprosto sexy. Jako vždy. Vůbec mi nevadilo, že autorka upustila od boxu a dala se na závodění, ba naopak to vzbudilo můj zájem o to víc. Bylo mi líto Racera, kvůli své nemoci, ale je krásné číst, že našel někoho, kdo mu s tím pomůže. Jeho sebevědomí a ego bych chtěla mít. Možná tam bylo až moc sexuálních scének a rozhovorů typu “vím že mě miluješ”, ale já jsem beznadějný romantik, takže jsem se jen rozplývala a tiše záviděla. Tuhle sérii naprosto zbožňuju a už se těším, až si ji po delší době zase přečtu.

05.12.2019 4 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Už jsem skoro zapomněla, jak strašně dobře se mi čtou knihy od K. Evans a jak moc ty knihy miluju.
Ani tato nezklamala. Prostě její styl psaní hltám o sto šest. Postavy byly úžasné, příběh dával smysl a návaznost na předchozí díly byla příjemná. Občas tam možná bylo dost scén popisujících jen přitažlivost těch dvou, ale mně osobně to nevadilo. Určitě doporučuji přečíst! :-)))

02.12.2019 5 z 5

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Kniha nezklame, ale ani moc nepotěší. Jak je již zmíněno, je to taková klasika. Mě kniha bavila, ale rozhodně se nedostane do mých TOPek.

01.12.2019 3 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Jak je tu zmiňováno, Vicious je pěknej zmetek. Chová se strašně, až se mi to v hlavě tlouklo při představě romantické knihy a jeho. Chápu jeho počínání, ale občas se mi chtělo skočit do knihy a napravit ho. Ačkoliv je konec sladký, tak rozhodně nečekejte romanťárnu od začátku do konce. To však dělá knihu tolik jedinečnou. Rozhodně doporučuji přečíst a občas se k příběhu i vrátit, abychom si připomněli, že ne vždy je všechno růžové a že i temná strana může najít svou světlou polovičku.

01.12.2019 4 z 5

Defy: Nebezpečná láska Defy: Nebezpečná láska L. J. Shen

Sice kratší verze, přesto stejně skvělá! Věkový rozdíl mi starosti nedělal. Žijeme ve světě, kde se toleruje už skoro vše a víme, že láska nemá žádné hranice.
Občas mi trochu vadilo počínání a vyjadřování hlavních postav, nicméně erotické a romantické scény byly boží. Užila jsem si čtení a už se těším na další příběhy!

01.12.2019 4 z 5

Věřit znovu Věřit znovu Mona Kasten

Za mne o dost lepší než první díl série. Kniha byla sice dlouhá, ale já se nenudila ani u jediné věty. Dokonce mi až přišlo nezbytné vše protahovat, lépe jsem se dostala do děje a pochopila a vcítila se do postav a jejich útrap. Musím říct, že mne občas trochu vytáčelo, jak byla Dawn tak nepřístupná a vystrašená, ale na druhou stranu ji i chápu. Co se Spencera týče, tak toho budu už milovat navždy! Nejde to ani jinak. Za mě moc povedená kniha, ke které se ráda vrátím! :-)

01.12.2019 5 z 5

Vánoce na povel Vánoce na povel Jennifer Hayward

Velmi ráda si vždy přečtu hodnocení, ale nikdy na něj moc nevsázím a raději si udělám svůj vlastní úsudek.. a tak jsem se pustila i do této knihy.
Bohužel tato kniha si zaslouží přesně to hodnocení, které tu dostala. Není to špatný příběh, ale styl autorky mi až tak úplně nesednul. Vše bylo takové nedotažené a moc uspěchané a naopak nezajímavé části byly zbytečně protahovány.
Zápletka byla klišé, které však u tohoto žánru většinou očekáváme a konec naprosto urychlený. I přesto si však přečtu další díly, jelikož mne zajímá, jak dopadnou Nicovo bratři.

01.12.2019 3 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Tak jako předešlé díly, ani tento nezklamal. L. Kleypas je prostě bůh ve psaní úžasných postav, zápletek, vztahů, citů, prostě knih. Nechybělo zde jako vždy nic. West je napravený hříšník, kterého chceme každá doma a Phoebe byla laskavá a ukázala nám, že jde milovat dva úžasné lidi za náš krátký život.

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Začátek knihy byl velmi zdlouhavý, kolikrát jsem to “okecávání” přeskakovala jen k zajimavým pasážím, ale po detailním seznámení s postavami se příběh rozjel a já se od knihy nemohla odtrhnout. Jednoduše mě bavila. Byla vtipná, odehrávala se v mém milovaném Londýně a byla netradiční. Doporučuji a rozhodně se ke knize vrátím :-)

Jet Jet Jay Crownover

Druhý díl mne bavil o moc více. Je v něm více napětí, náklonnosti, lásky, sebezapření.. je to prostě změť pocitů. Zápletka byla úměrná ke stylu knihy. Zamilovala jsem se do všech postav, které jsou zajímavé a ne nudné. Určitě doporučuji a sama se ke knize zase vrátím. :-))

Rule Rule Jay Crownover

Začátek knihy mne rychle oslovil. Bavila jsem se, vžívala se do denních dramat, kterým byly obě postavy vystavovány. Co mne ale zklamalo natolik, že hodnotím pouze 3* je zápletka. Přišlo mi to chvilkami nerozumné a celkově reakce byla moc přehnaná. Čekala jsem něco víc. Nicméně postavy se mi líbily, jejich charakter a osobnost mě zaujala a nelituju přečtení.

30.10.2019 3 z 5

Přitažlivost Přitažlivost Stephanie Laurens (p)

Celá série se mi líbila, hezky se to četlo, avšak poslední díl byl poměrně dost dlouhý. Záhada byla vyřešena a všichni žili šťastně až do smrti. Zápletka byla super, jen mne moc nebavila ta romantická stránka knihy. Přišlo mi, že ženy byly až moc rázné a sebejisté na tu dobu, ve které se knoha odehrávala. Nicméně se to dobře četlo a velké plus je za epilogy postav. :-))

16.09.2019 4 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Za mě lepší díl jak jednička. Tahle dvojice mě prostě více bavila :D super příběh, super napětí, super konec. Určitě se ke knize někdy vrátím :-))

22.07.2019 5 z 5

Věrnost Věrnost Stephanie Laurens (p)

Jak tu již bylo zmíněno, kniha nebyla špatná, avšak žádná hit paráda to také není. Kniha je místy nesmyslně zdlouhavá, předvídatelná a postavy nejsou nic extra. Příjde mi, že autorka nevěděla zda vyzdvihnout spíše postavy nebo příběh a tak to chvilkami dost měnila a plácala dohromady. Za mě né moc povedené. Četla jsem lepší knihy.

16.07.2019 3 z 5