Vánoce na povel

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vánoce na povel Kéž by její rodiče nezemřeli a Chloe se nemusela postavit do čela rodinné firmy a pokusit se ji zachránit před úpadkem! Ne že by to nezvládla… ale to by výkonným ředitelem nesměl být Nico Di Fiore. Muž, kterého ve svých osmnácti letech milovala a který ji nakonec podvedl a opustil. Muž, kterého teď považuje za nesnesitelného a arogantního. Nico to neměl v dětství zrovna jednoduché a jen svou cílevědomou pílí dosáhl úspěchu. Chloe vždycky miloval, avšak nemohl si dovolit nechat se odradit od svých cílů… Jenže Chloe je zpátky v jeho životě a on už dál nemůže popírat, že jeho srdce hoří jen pro ni!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425170/big_vanoce-na-povel-YbP-425170.jpg 3.524
Série:

Rodina Di Fiore 1.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Harlequin
Originální název:

Christmas as the Tycoon's Command, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Vánoce na povel

Maruš.D
01.12.2019

Velmi ráda si vždy přečtu hodnocení, ale nikdy na něj moc nevsázím a raději si udělám svůj vlastní úsudek.. a tak jsem se pustila i do této knihy.
Bohužel tato kniha si zaslouží přesně to hodnocení, které tu dostala. Není to špatný příběh, ale styl autorky mi až tak úplně nesednul. Vše bylo takové nedotažené a moc uspěchané a naopak nezajímavé části byly zbytečně protahovány.
Zápletka byla klišé, které však u tohoto žánru většinou očekáváme a konec naprosto urychlený. I přesto si však přečtu další díly, jelikož mne zajímá, jak dopadnou Nicovo bratři.