Maruš.D Maruš.D komentáře u knih

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Ohledně této knihy mám v celku smíšené pocity. Kniha se četla skoro sama, to mam na C. H. opravdu velmi ráda, ale příběh byl takový všelijaký. Ze začátku mi to přišlo trochu stupidní, ale vlastně to dává svým zvláštním způsobem smysl. Postavy byly zajímavé a různorodé. Je to trochu něco jiného a přesto je to stále C. H.
Nelituju přečtení, ale nevím zda se ke knize někdy vrátím.

10.06.2019 3 z 5

Vím, že tě chci Vím, že tě chci Estelle Maskame

Naprosto boží! Vidět příběh Tylerovo očima byl obohacující zážitek. Kniha byla jako předešlé velmi dobře napsána. I přesto, že už jsem příběh vlastně četla, cítila jsem, jako bych se s tím setkala poprvé. Za mě super! :-))

10.06.2019 5 z 5

Polibek v Paříži Polibek v Paříži Catherine Rider

Docela jsem se na knihu těšila i přes ne úplně kladné hodnocení. Avšak nějak moc mne nepřesvědčila. Byla napsaná stroze, moc nezaujala, opakující se slova mě začínala iritovat a postavy jsem si taktéž moc neoblíbila. Jediné pozitivum je asi “ponaučení” z knihy, které tam někde je. Za mě nic moc.

10.06.2019 3 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Kniha byla super! Sexy postava Iana a hodné Blake Vás nenudí. Příběh mne ze začátku moc nenadchl, ale postupem čtení jsem se do knihy dostala a už se nemůžu dočkat na další díl, ve kterém se seznámíme s osudem dalších zajímavých postav z prvního dílu. Dokonce se na ně snad těším ještě víc :-D

10.06.2019 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Začnu něčím pozitivním.
Kniha je skvěle napsaná, vtipná, dojemná a sexy. Krásně se čte, nenudíte se a dost se i zasmějete. Nicméně si myslím, že se příběh mohl dát tak do tří kapitol a skončit to mohlo už u prvního dílu. Nelituju přečtení a vlastně mi ani nevadí, jak to probíhalo a skončilo, ale čekala jsem trochu něco jiného.
I přes to všechno to vlastně bylo boží ????

04.06.2019 4 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

Kniha mne zaujala podle obálky, nicméně úplně nenaplnila mé očekávání. Nebyla špatná, líbilo se mi, že autor psal o jídle. Nicméně se to četlo tak nějak strojeně, nemělo to spád, nezačetla jsem se do toho a neměla jsem problém se od knihy odtrhnout. Konec byl dost uspěchaný, nicméně to byl fajn nápad na příběh :-)

22.05.2019 3 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Naprostá spokojenost.
Stoprocentní styl autorky, provázanost s Off- campus a boží postavy. Kniha je oddychová, bez velkého drama a zápletky. Nicméně jí to neubírá na zábavnosti. U knihy se nenudíte a jen hltáte vtipné dialogy, situace a postavy. Už se těším na další díl :-)))

22.05.2019 4 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Moc jsem se na knihu těšila, bohužel jsem byla docela dost zklamaná. Někteří autoři prostě nevědí, kdy knihu zkrátit. Po první třetině jsem měla myšlenky na to, to vzdát. Jenže opravdu velmi nerada nedočítám knihy (stalo se to asi jen dvakrát) a tak jsem se rozhodla číst dál. Pár kapitol jsem se dokonce bavila. Byly tam vtipné dialogy a příběh začal nabírat spád. Jenže ve více jak polovině knihy to začalo být zase roztahané, dozvídáte se milion nepodstatných věcí, ktéré tam být nemuseli a vlastně k podstatě se moc nedostáváte. Líbilo se mi, že každý si dořešil své trápení z minulosti, nicméně bych všal více ocenila to, jak se do sebe teda zamilovali. Konec velmi uspěchaný. Celou dobu spolu skoro ani nepromluvili a najednou takový zvrat! Nepřišlo mi to přirozené, té knize jsem to neuvěřila a za mě tedy vážně nic moc. Zjistila jsem, že jsem četla jako první čtvrtou knihy, ale to mi vůbec nevadilo. K předešlým se nejspíš nedostanu.

16.04.2019 2 z 5

Nebezpečná iluze Nebezpečná iluze Winter Renshaw

Jednou jsem četla podobnou knihu, kde se svatba domluvila předem a musím říct, že byla o dvě hvězdy lepší. Tato kniha není špatná, nicméně je velmi nenáročná, oddechová. Námět super, jen mi to přijde nedotažené. Jak se do sebe vlastně zamilovali? Přijde mi to až moc zkrácené. Nelituju přečtení, ale znovu ji číst asi nebudu.

15.04.2019 3 z 5

Na hraně věčnosti Na hraně věčnosti Jessica Ann Redmerski

Škoda.. první kniha byla naprosto boží!
Bála jsem se toho, co může autorka dát do druhého dílu a jaká kniha bude. Bohužel to už nebyl takový BUM, jako u předešlé knihy.
Zápletka vlastně byla hned na začátku a pak už jen velmi oddychové čtení. Nebylo to špatné. Stále je to krásně napsané, super styl psaní, vtipné dialogy, trochu toho neštěstí, trochu té lásky, trochu toho sexu... Ale vlastně se tam už nic moc nestalo. Líbil se mi epilog. Takže fajn oddychovka, ale žádnou hloubku už v tom nenajdete.

15.04.2019 4 z 5

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

Kniha rozhodně měla potenciál. Začátek super! Seznamování se bylo krásně napsáno a nenudilo. Bylo to originální. Dopisy byly romantické a taky se mi líbily. Potom to šlo ale docela do kopru. Absolutně nedotažené, uspěchané. Co se stalo s tim Mylesem? O Ianovi ani nemluvim. Od všeho tam byl jen kousek a tak si můžete jen domýšlet. Epilog mi taky zrovna dvakrát smysl nedával. Byl tam jak vhozenej z jiné knihy...
Mě se to teda líbilo, ale ten konec mě zamrzel. Nicméně i tak dám 4* a možná se někdy ke knize vrátím. Protože ačkoliv tam byl rychlý konec, stále je to Happy End a ty já miluju :-)))

15.04.2019 4 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Jestli někdo ví, jak dobře šokovat, je to rozhodně J. A. Redmerski!!
Naprosto boží kniha, u které by si někdo mohl říct, že je občas zdlouhavá, ale dokáže natolik zaujmout a nikdy nenudit, že jsem doslova hltala každé slovo, větu, odstavec, kapitolu... ani na okamžik jsem se nenudila. Vztah mezi Cam a Andrewem je dokonalý. Takový, který si ve skrytu duše přejeme asi všichni. Nemám k tomu jedinou výtku.

10.04.2019 5 z 5

Léto divokých květin Léto divokých květin Kathryn Taylor

Krásná kniha!! Tak jako Příběh srdcí mne i tato dostala! Dva příběhy v jednom my přišlo jako bonus. Oba jsou velmi procítěné, krásně napsané. U příběhů jsem se nenudila a ani nepřeskakovala řádky, což je pro mě v knize velmi důležité. Já bych si snad jen přála aby těchto knih bylo více! :-)))

10.04.2019 5 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Těžko se rozhodnout mezi 3-4 hvězdami. Na příběh jsem se velice těšila, jelikož mě tento žánr a námět vždy baví. Nicméně jsem tentokrát byla trochu zklamaná.
Kniha byla na můj vkus až moc dlouhá. Dala se o maličko zkrátit. Začátek byl fajn, rocker který nenávidí všechny a všechno a podivínská holka, která mu hned nepropadne. Nad Indigo jsem chvilkami ztrácela nervy, protože se občas chovala jak nevyzrálá puberťačka, se kterou mávají hormony. Co se autorce povedlo byla zápletka, která pro mě byla docela velké překvapení. Alexe jsem chápala, věřím, že život slavných lidí je velmi psychicky náročný, když odevzdáte vše co máte (soukromí, svůj život..) do rukou veřejnosti. Únik k alkoholu a drogám se tak stane jako nejjednodušší cesta ke chvilkové volnosti. Líbilo se mi, jak s tím začal bojovat, že to netrvalo pár dní, ale dal si načas se z toho pořádně vzpamatovat a zasloužit si to, co si nejvíce přál. Kniha se mi líbila, ale občas jsem si chtěla jít někam skočit ať z hlouposti postav, či z délky knihy.
Určitě jsem ráda, že jsem si ji přečetla, ale vracet se k ní asi nebudu.

08.04.2019 4 z 5

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Tak tento díl bych z celé série označila za nejpovedenější. Nechyběla akce, napínání, láska, uvědomění, erotika a především vědomosti. To jak nás autorka poučila o lékařských pokrocích a policejních machinací bylo nejen zajímavé ale i poutavé. Já se od knihy nemohla odtrhnout. Námět na skutečnou doktorku v tehdejší době byl opravdu brilantní. Ženy to neměly vůbec lehké a já jsem pyšná za všechny, které se alespoň trochu prosadily a vydobily nám ostatním rovnoprávnost.

08.04.2019 5 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Příběhu Pandory jsem se trochu bála. Že se budu nudit a budu muset přeskakovat stránky, ale opak byl pravdou. Kniha mne upoutala a bavila až do poslední stránky. Příběh pandory byl smutný a jsem ráda, že našla někoho jako je Gabriel. Ten byl nebe samo o sobě, naprostý gentleman, který ví, jak se vyjadřovat a co dělat. Velké plus má u mě autorka za prostudování tehdejší doby. Popis všeho jak to tehdy chodilo, úroveň lékařství.. bylo velmi zajímavé o tom číst. Za mě další krásná kniha :-)

04.04.2019 5 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Nemá to chybu. Postavu Helen jsem si oblíbila ze všech asi nejvíce. Rhys byl naprosto boží, rozumný, sladký, romantický a přece jen autoritativní a majetnický. Nejvíce jsem si užívala jeho Velštinu! Milovala jsem, jak si dokázal přiznat své city později a jak je dával na konci najevo.
Zápletka je velmi nečekaná a řekla bych, že netypická. Postavy se s tím ale popraly dobře a vše dopadlo tak, jak mělo. Za mě super čtení :-)

01.04.2019 5 z 5

Tajemství flirtu Tajemství flirtu Sabrina Jeffries

Další krásný historický román od S Jeffries, který vás nezklame. Postavy si oblíbíte, protože jsou vtipné. Detektivní zápletka tomu dodá super podtón, takže vás baví číst dál a dál. Za mne super! Určitě stojí za přečtení :-)

25.03.2019 4 z 5

Vysvobozená Vysvobozená Kathryn Taylor

Pěkné zakončení, ačkoliv zbytečné. Ale kniha mne stála tolik, kolik má stran, tak mi to nevadí.

25.03.2019 3 z 5

Svedená Svedená Kathryn Taylor

V tomto díle se neodehrává nic jiného než že se hlavní postavy rozcházejí, poté mají vášnivý sex, dají se dohromady, Matteu ji odežene a pak znova. Asi čtykřitát se to opakuje a pak tu máme Happy End.. Nelituji přečtení, ale ke knize se nevrátím.

25.03.2019 3 z 5