Svatba s Winterbornem

Zuřivá ctižádost přinesla neurozenému Rhysu Winterborneovi obrovské bohatství a úspěch. V podnikání i v soukromí dosáhne Rhys vždycky, čeho chce. A od chvíle, kdy potká plachou šlechtičnu lady Helen Ravenelovou, je odhodlán ji získat. Jestli ji musí připravit o počestnost, aby se za něj musela provdat, tím líp… Helen až dosud nepřišla do styku s pozlátkovým, cynickým světem londýnské společnosti. Přesto však Rhysovo cílevědomé svádění probudí intenzivní oboustrannou vášeň. Helenino jemné vychování právě nepodporuje zarputilou jistotu, že svého nezdárného manžela dokáže zkrotit jedině ona. Rhysovi nepřátelé se proti nim spiknou, a tak mu Helen musí svěřit své nejtemnější tajemství. Riziko je nepředstavitelné… odměnou by byl život v nepřekonatelné blaženosti. A všechno to začíná… svatbou s panem Winterbornem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/324649/svatba-s-winterbornem-VzE-324649.jpg 4.3194

Ravenelovi/Osudy rodu Ravenelovcov (2.)

Vydáno:, Baronet

Marrying Winterborne (2016)

Kniha Svatba s Winterbornem

malazluta

Tento díl se povedl víc, než první v sérii ... příjemná historická romance.

happy19

Nejlepší díl!!!Dokonalost 100*..

katslana

Lisu mám ráda a její způsob psaní ale knížka mě úplně nevtáhla do děje. Špatná rozhodně nebyla ale je to jednoduché čtení.

Zoja706

Knížka byla tak moc sladká, až mě z toho bolí zuby......hlavní hrdinka pro mě tedy velká materialistka a navíc jsem jí její nevinnost prostě nevěřila, souhlasím s názorem, že než dojde v knize k aktu autorka to rozepíše na mnoho stran až je to trapné. Pochopila bych ještě kdyby takhle rozepsala pouze hrdinčino poprvé,ale ona je o postelových scénách snad celá knížka.... no kolem a kolem: hlavní hrdinka mi byla nesympatická, a moc cukru na mě. Takže, jedna hvězdička je za snahu paní autorky a druhá za úžasného a trpělivého Rhyse toho jsem Helen záviděla.

DominaCZ

Žišmarja. Počátek sliboval něco, co by třeba zasloužilo to červený hodnocení, ale jen co se začalo jednat o tom, že se jím nechá ojet, tak to šlo do kytek.

Než se k aktu doberou , trvá to 20 stran.
Dvacet !!!!!!

Neustále jím používané slovo bodejť jako znak souhlasu je prostě trapné.

Jedou kočárem, zastaví se a začne cvakat klika... proč? protože si dospělý holky-dvojčata, mladé dámy, hrají s klikou !!!!!!!!

Poví mu že je v tom (je div že až po takové době když se celou dobu nijak nechránili ) a jeho "chytrá" reakce je: Můžeš vůbec stát na téhle tvrdé podlaze ?!
Ne, mohl ji třeba nechat stát ve vzduchu žejo...

Prostě zase srajda psaná pro blbky, byť s krásnou obálkou...čtivý by to i bylo, ale prostě děj je tak debilně naivní a plnej neustálýho popisu sexu, že to jakože netřeba, protože to nudí a "tajemství" je úplně ...nic.
(jsem na*raná protože mi došlo kafe tak omluvte můj slovník.)

Maruš.D

Nemá to chybu. Postavu Helen jsem si oblíbila ze všech asi nejvíce. Rhys byl naprosto boží, rozumný, sladký, romantický a přece jen autoritativní a majetnický. Super kombinace, které v knize nenuděj.
Zápletka je velmi nečekaná a řekla bych, že netypická.. asi i dost nepříjemná. Postavy se s tím ale popraly dobře a vše dopadlo tak, jak mělo. Za mě super čtení :-)

cukrovka

Opět skvělá oddychová romantika. Je dobře, že se stále setkáváme i s hrdiny z předešlého dílu. Jako zajímavost beru vyprávění o prvním nákupním domě. Hrdinové žijí v době kdy se vše mění a tak se musí přizpůsobovat i lidé žijící v ní.

avalonek
25.12.2018

Kdybych mohla,tak dám klidně dvacet hvězd.Já jsem úplně tála jak sníh u nás na zahradě při čtení..Tolik lásky a úžasné postavy,miluju,že tam jsou pořád všechny postavy a pořád čekám,koho potká Casandra..Ale Rhys a Helen jsou neskutečně dokonalý pár,chtěla bych je snad znát doopravdy..Nádhera