Slib

Andrew, lord Drake, byl vyškrtnut z otcovy poslední vůle pro svůj zhýralý a prostopášný život. Aby si získal zpět otcovu přízeň, Andrew se rozhodne předstírat, že se napravil. V rámci svého plánu chce otce přesvědčit, že se dvoří počestné ženě s úmyslem oženit se s ní. Potíž je, že žádné slušné ženy nezná, až na staropanenskou sestru svého přítele, slečnu Caroline Hargreavesovou. Vydíráním přiměje zdráhavou Caroline, aby mu pomohla, a tak může šaráda začít…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380609/slib-HYU-380609.jpg 3.6146

Capitol Theatre 3.

Vydáno, Baronet

I will, 2016

Kniha Slib

miruska1

Autorka má svůj typicky stil, toto Bola jeho skracena verze . Ale určitě stojí za přečtení

pogmanka

Knížka se četla dobře, ale je to jen taková krátká jednohubka. Možná by nebylo na škodu ji víc rozepsat, ale i takhle mě to na chvíli zabavilo. Postavy se mi líbily, jen děj byl takový uspěchaný, i city hrdinů. Ale jak říkám na zabavení to stačilo.

Pralinka1910
13.12.2020

Po knize jsem sáhla v domnění, ze se jedna o volné pokračování série Ravenelovi - asi podle podobného obalu. Ovšem vůbec nejsem zklamaná! Bylo to vtipné a mile. Kdyby byla kniha delší, více bych si to užila, ale i tak jsem spokojena. Navíc krásne načasování s vánoční dobou.

Zomy
08.12.2020

Tohle není Lisa Kleypas. Vůbec se mi nechce věřit, že by to psala ona. Vypadá to, že slíbila 3 díly v sérii a tímto to chtěla odbýt. Vůbec nechápu proč, z této zápletky by dokázala napsat skvělý román. Než tohle, to se na to měla vykašlat úplně.

kanitsuj
12.08.2020

V tomto případě se mi potvrdilo, že romány Lisy Kleypas by se neměly číst po sobě, protože potom čtenář srovnává nesrovnatelné. Za mne je to asi nejslabší román (tedy spíše novela), který jsem od autorky četla. Hrdinové mi nebyli sympatičtí a celý příběh byl jakýsi kostrbatý a ne příliš uvěřitelný.

DUNIKO
19.01.2020

Hmm...moc pěkné čtení.Rychlé ale povedené.Odvažná hrdinka a zhýralý hrdina,já jsem spokojená.Paní Kleypas prostě umí.

účetní
05.01.2020

Když jsem přečetla knihu Vše pro lásku ( dodatek k Čekankám ), taky jsem si jako mnoho ostatních čtenářek říkala, proč nám autorka napsala tak krátkou knihu, zrovna, jako je tato. Teď už je mi jasné, že je to záměr a ne, že by autorka neuměla příběh rozvést, je to novela a ne román. V tomto případě ale, na rozdíl od té první, ta kvalita opravdu utrpěla a hodnocení obou knih i komentáře to jasně ukazují, že se na tom většinou všechny shodneme. U této knihy to chtělo alespoň o trošičku víc rozvést, protože náprava Andrewa a změna názoru na něj u Cary byla opravdu dost neuvěřitelná. No ale jinak celkově jako jednohubka dobrá, hlavně když autorka píše, třeba nám napíše i nějakou novelu k Ravenelovým.

handulli
09.12.2019

Dílo mohlo být klidně propracovanější, protože zápletka nebyla vůbec špatná a určitě by se z toho dalo vykřesat víc. A škoda, že tam nebylo i víc vánoční atmosféry.