…protože jsi má

…protože jsi má https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/1942/bmid_capitol-theatre-protoze-jsi-ma-oIs-1942.jpg 4 269 26

Capitol Theatre série

Série Capitol Theatre – Najdu si tě – …protože jsi má Mladá a nespoutaná Madeline Matthewsová se má provdat za stárnoucího chlípného lorda. Jí se ta vyhlídka ovšem příčí natolik, že je ochotna sama sebe společensky znemožnit, jen aby si ji hrdý snoubenec odmítl vzít. Svůj odvážný plán hodlá Madeline uskutečnit za přispění Logana Scotta, slavného herce a proslulého lamače dívčích srdcí. Logan je živoucí legendou na divadelních prknech i v dámských ložnicích. Svou svobodu pečlivě střeží: ví totiž, že je nedílnou součástí jeho úspěchu. Pak se ale na zkoušce náhle zjeví neznámá dívka... Do divadelního světa, plného pozlátka a přetvářky, očividně nepatří, ale to hravě vyváží její krása a šarm. Všichni divadelníci jsou jí okouzlení – pouze Logan nijak neskrývá svou nevraživost. Dokáže ho zoufalá Madeline přimět, aby potlačil bolest z dávného zklamání a přestal se bránit lásce? A bude Logan ochoten sejmout masku, pod níž před celým světem skrývá svou skutečnou osobnost?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

Because You´re Mine , 1997

Senza Jenka
25.12.2023 2 z 5

(SPOILER) Že se chystá Logana hnusně využít si Maddy ve své mladické nerozvážnosti ze začátku neuvědomuje. Když se chystá svého plánu vzdát, skončí s ním v posteli, aniž by se přiznala.
Hned ráno ji ale najde otec a Logan je - celkem oprávněně - zhnusen. Už jednou se zamiloval a ta žena ho zradila. Když se dozví o Maddyině těhotenství, nakonec se s ní ožení, ale chová se k ní dost ohavně. Není hrubý fyzicky, ale psychického teroru užívá bez zábran. Zároveň se v něm s hořkostí sváří i silné city, které k ní chová a které si nechce přiznat.
K tomu všemu zjišťuje pravdu o svých rodičích, přítel z dětství utone v Temži a jeho pokrevní otec se k němu najednou chce hlásit.
Musím říct, že mi chování hlavních postav nesedělo, prostě mi nepřišlo uvěřitelné. Není to úplně tragické, ale LK má lepší kousky.

Ewe291
21.07.2023 5 z 5

Mozem len odporucit, hrdinka je tvrdohlava a stale ostava sama sebou a neda sa odradit, hrdina samozrejme tvrdohlavy a svojsky, ale malo to vsetko co som chcela a preto sa rada vraciam ku knihe

PerlaZP
11.01.2021 5 z 5

Krásný příběh - Velice pěkně napsaný - Přečteno jedním dechem...
První díl této série byl celkem vydařený, ale tento díl se mi líbil ještě o něco více...
Knížce dávám plný počet hvězdiček...
- DOPORUČUJI -

jinbr
16.11.2020 4 z 5

Pěkné, ale zase bych se jen opakovala. Historické milostné romány jsou vděčné svými náměty a zároveň i dobou. Myslím, že ženám chybí právě to dvoření a pocit, že je někdo opravdu miluje a že někomu na nich záleží. Muži dnes často neumí být opravdu muži, a nemluvím teď o vypracované tělesné schránce, ale o přístupu k životu a partnerce věeobecně.

karamelka57
07.04.2020 4 z 5

Velmi pekny pribeh. Len podla mna skoda toho chladu okolo svadby, svadobnej noci a este dlho po nej... Laska odpusta a Logan Maddy dlho trapil, kym sa uvedomil...

luci2
09.02.2020 5 z 5

Překrásna kniha plna citu a vyznání. Nemohla jsem se od ni odtrhnout a překonala moje očekávání. Už dlouho jsem se nesetkala s tak romantickým dílem. Na příběh Logana jsem se těšila a nezklamal mě. Věřte, ze kdo sáhne po této knize nebude zklamán.

lucie.dc
22.01.2020 5 z 5

Ani druha cast nezklamala a moc se mi libila.

Kiwicatko
16.10.2019 4 z 5

Tady pro me celej pribeh tahl Logan. Maddy me moc neuchvatila a v nekterych situacich bych ji snad i vyskubala par vlasu jen aby ji to trochu probralo.
Neni se co divit, ze byl Logan tak moc neduverivy.

petraj30
15.08.2019 4 z 5

Kniha byla moc krásná, Loganovi to možná trochu déle trvalo, než se mu konečně rozsvítilo a Madeline byla úžasná. Julie se mi tady líbila o něco více než v prvním díle

malazluta
07.06.2019 4 z 5

Přiznávám, že první díl této série "Najdu si tě" se mi moc nelíbil, proto jsem tuto knihu neustále odsouvala až nastala správná doba. Tento příběh je, narozdíl od svého předchůdce, o mnoho lepší - příjemný, pohodový, se sympatickými postavami - takový na jaký jsme u L. Kleypas zvyklí.

viki77
11.12.2018 5 z 5

2díl ke knize najdu si tě čtivé doporučuji

ariel platto
17.11.2018 4 z 5

Bylo to mnohem lepší než jednička. Madeline mě, ale hrozně zklamala, když po noci s Loganem a jím vyznané lásky, za to vše nebojovala, když si pro ní přijel otec.

moudivlacek
01.09.2018 4 z 5

Klasická romantika na jedno odpoledne. Madeline je nevinná, občas dost naivní, ale hlavně se zlatým srdcem. Logan je ten správný chlap, který nikdy nemá problémy, nikoho nepotřebuje, vše zvládne sám. A ouha. Ono to tak není. Ale ten, kdo dobře zná Logana, ví, že tuhle drsnou tvář ukazuje okolí, aby ho už nikdo nezranil a ničím mu neublížil. Dá mu dost práce, než pochopí, že všichni lidé nejsou stejní. A proto existují lidé, kterým na něm záleží.

vcielka
29.06.2018 5 z 5

Madeline je na mna az tak trpezliva osoba az sa cudujem, ze sa mi to pacilo. A Logan... pacili sa mi autorkine opisy ako na Madeline reaguje ako pri skuske a v pracovni a podobne. Inak sa mi vobec nepacilo ako sa ju snazil vytrestat. To sa mi vzhladom k jeho inteligencii napriek ranenej pýche dost obmedzene. Chvilku to je ok ale nie tak dlho. Autorka z dni robi cele tyzdne az mesiace, co je podla mna uz dost vela. Ale inak z ineho pohladu, ked prizmurim vsetky oci a pozriem sa na to z ineho uhla tak ako som sa aj na to pri citani pozeralo tak sa mi to velmi pacilo

avalonek
16.09.2017 5 z 5

Naprostá krása,která mě okouzlila a nepustila mě ze svých spár,dokud jsem nedočetla..A teď mě mrzí,že musím hlavní hrdiny opustit.A ten epilog,no prostě úžasné..

Turiel11
01.09.2017 5 z 5

To byla nádhera! Opět velmi sympatičtí hlavní hrdinové a Madeline, ačkoliv velmi naivní, mi jednoduše učarovala. Od knihy nebylo možné se odtrhnout. Krásné odpočinkové čtení. Tato série je moc povedená a já ji vřele doporučuji.

Majdule
14.04.2017 4 z 5

Romance, kde si netypicky všechny překážky klade hrdina sám, ale díky velkorysé a tvrdohlavé hrdince to stejně, jak taky jinak, dopadne tak, jak se sluší a patří.

machrus
24.07.2016 4 z 5

Řekla bych, stejně dobrá jako první část a jestli ne lepší.

LilianaFalcon
14.04.2016 4 z 5

Povedené, i když mi Logan ke konci pěkně pil krev... Vždyť Madeline od začátku říkala, co má v úmyslu, tak mi fakt trochu hlava nebrala, co ho na konci tak dobírá... ale co je to červená knihovna :-D a protože to postrádá logiku, tak to přece čteme ;-)

miruska1
10.12.2013 5 z 5

Tak ako aj prva časť,tak aj tato druha sa mi pačila. Bol to zaujimavy pribeh od začiatku až do konca.