Slib

Slib https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380609/bmid_slib-HYU-380609.jpg 4 200 46

Capitol Theatre série

< 3. díl

Andrew, lord Drake, byl vyškrtnut z otcovy poslední vůle pro svůj zhýralý a prostopášný život. Aby si získal zpět otcovu přízeň, Andrew se rozhodne předstírat, že se napravil. V rámci svého plánu chce otce přesvědčit, že se dvoří počestné ženě s úmyslem oženit se s ní. Potíž je, že žádné slušné ženy nezná, až na staropanenskou sestru svého přítele, slečnu Caroline Hargreavesovou. Vydíráním přiměje zdráhavou Caroline, aby mu pomohla, a tak může šaráda začít…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

I will , 2016

Tejeja
06.06.2019

Lisa Kleypas patří k mým oblíbeným autorkám. Když mi tahle kniha přišla, byla jsem trochu zklamaná její tloušťkou. Zhltla jsem ji za jedno odpoledne, ale oproti ostatním knihám této autorky je slabší, příběh mi přišel takový okleštěný.

HaniSebi
27.04.2019 3 z 5

Příběhy L. Kleypas mám moc ráda a i tahle knížka je pěkná, hlavní hrdinové sympatičtí, ale řekla bych, že měla mnohem větší potenciál. 127 stránek? Je to prostě moc stručné, všechno moc zrychlené, nepropracované, jako by autorka s vydáním nové knihy strašně pospíchala. A není to o tom, že by nebylo co rozvádět. Linka s Julianne je opravdu velmi vágní, ale jsou tam i jiná strašně uspěchaná místa. "Po zbytek víkendové sešlosti a po následující tři měsíce byl Andrew dokonalý gentleman." Jednou větou Lisa Kleypas tentokrát obsáhla celé tři měsíce, kdy se vztah hlavních hrdinů pravděpodobně rozvíjel a já si myslím, že normálně by autorka všechno rozvedla minimálně na dalších 150 stránek takže netuším, co se tady stalo. To ani není odpolední jednohubka, knížku přečtete za chvilku a zbytek odpoledne můžete čučet do zdi. Ale je to hezký stručný výtah pěkné harlekýnky.

ariel platto
29.03.2019 5 z 5

Taky bych uvítala s těmahle super hlavníma postavama celý román, ale i tak to bylo moc fajn, na jedno odpoledne strávené v termálních lázních na lehátku. Vše bylo jak v rychlíku a přesto nechyběla i skvělá erotika, kterou L.K. umí ;-)

Litocha
02.03.2019 3 z 5

Lisa se nezapře, bylo to docela příjemné čtení, ale bohužel moc zkratkovité. Láska se dostavila okamžitě, změna z flamendra byla příliš rychlá (a tím i méně uvěřitelná), několik událostí, které by si zasloužily rozpracovat a zahrnout do děje, bylo jenom naznačeno. Kdyby autorka příběh rozpracovala do plnohodnotného románu, byla bych mnohem spokojenější.

Liduka
14.02.2019 4 z 5

Byla to taková jednohubka na zimní odpoledne. Moc se mi líbilo špičkování hlavních postav a Andrew byl prostě neodolatelný. Jediné co mě poslední dobou u takovýchto typů knížek štve, je že tam autoři musí vždy vmáčknout nějaké oplzlosti. Podle mě se dá výborná kniha napsat i bez nich.

havrmoni
09.02.2019 3 z 5

Nebylo to špatný, ale oproti jiným nebo spíše všem ostatním od této autorky, to nemůžu ohodnotit plným počtem ☆. Tohle mi přišlo jako výcuc z pěkné knihy. Kdyby byl příběh celý se vším všudy, intriky Julie, namlouvání, konfrontace Carolin s Julií, tak to si myslím, že by byla parádní kniha. Tohle bylo opravdu letem světem. To si Anrew nezasloužil, jeho postava napraveného hříšníka si říkala o víc. Škoda.

Satan-démon
05.02.2019 4 z 5

Knížka se mi líbila. Bylo super, že to byla tenká kniha, dobře se četla a byla to pro mě příjemná taková oddechovka.

evca7271
22.01.2019 5 z 5

Za me moc krasne napsana kniha.Takova oddechovka.Doporucuji.

avalonek
18.01.2019 5 z 5

Sice to není první díl,ale spíš poslední já jsem z něj byla ale úplně nadšená..To jsem tedy asi z každé knihy od Lisy,ale když ona tak umí.Cara a Andrew byly úžasný pár,a miluju to prvotní popichování,pak to uvědomění že se zamilovali a pak ten krásný konec..Perfektní čtení

mariva
03.01.2019 4 z 5

Krátká nenáročná oddychovka na jeden večer. Pozitivně hodnotím, že jiní autoři rozepíší stejný děj na 300 - 400 stránek a přitom se tam toho neděje o moc víc, než tady na cca 100 stránkách.

karamelka57
26.12.2018 4 z 5

pekná milá vianočná jednohubka, ktorá sa s tým proste nebabre :)..... ani som nevedela, že je to tretia kniha zo série, ale spokojne sa dá čítať aj len ako samostatná kniha. Predchádzajúce diely mám doma, takže si ich niekedy samozrejme dočítam.

alnahu
24.12.2018 3 z 5

Slib -taková jednohubka na jedno odpoledne nechybí v ní láska a napravený hříšník.Taková jednoduchá oddechovka.

LilianaFalcon
21.12.2018 3 z 5

Podle reakcí jsem to čekala mnohem horší. Je to prostě krátká novela. Příběh by měl potenciál na knihu a vím, že autorka by ji zvládla skvěle.
V tomhle provedení ovšem hodně pokulhává, bylo by potřeba mnohem víc natáhnout sbližování se Andrewa a Caroline. Navíc se z něj stal napravený hříšník až moc rychle. Taky by bylo dobré dát větší prostor jeho špatnému vztahu s otcem atd. atd.
Navíc rozuzlení postavené na několika sexuálních scénkách je podle mě strašné odfláknutí zápletky. A morální poselství? Že vražedkyně unikne trestu? No nevím...
Jenže je to prostě krátká doplňková novela k příběhu pana Scotta a Madeline, škoda, dalo by se z toho vytřískat mnohem víc.

Knižní střípky
21.12.2018 3 z 5

Je to taková historická romantická jednohubka odehrávající se o Vánocích, nic nezapomenutelného, ale na oddech v tomto předvánočním čase je ideální. Ovšem na sérii o Čekankách kniha rozhodně nemá.

alzbeta4340
20.12.2018 4 z 5

Kratší romantická novelka, hlavně ze začátku celkem roztomilá. Dostala jsem, co jsem čekala a jsem spokojená. Líbí se mi obálka knihy, ta je na české poměry sympaticky uměřená.

Ditules
16.12.2018 2 z 5

Slabé... stejně jako počet stránek.

anishta
07.12.2018 3 z 5

No nic moc mi to nedalo.. Žádné překvapivé momenty, ale autorka píše čtivě a chytlavě, takže za dvě hodiny jsem to zvládla přečíst..

Maruš.D
03.12.2018 4 z 5

U téti knihy nesmíte moc přemýšlet. Je velmi jednoduchá, děj se odehrává jak kdyby v časovém presu. Postavy jsou sympatické, příběh napraveného ničemi a staré panny sice nejsou nejoriginálnější, zato “klasika” neurazí a i přesto všechno se mi kniha líbila. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. :-))

sarka1893
30.11.2018 4 z 5

Mně se to líbilo moc. Je to kratší povídka, takže není tolik prostoru jako v románech, jak jsme u autorky zvyklé, ale myslím, že postavy i proměna hlavního hrdiny jsou vystihnuty až až. Na zpříjemnění jednoho z dlouhých zimních večerů fajn volba. Doporučuji.

Evka3814
24.11.2018 1 z 5

Nevim jestli se mám smát nebo brečet,ještě štěstí ze to je tak krátké početní