martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Jídlo na prvním místě Jídlo na prvním místě Melissa Hartwig

Náročné čtení, ale hodně mi to dalo. Tak ráda bych poděkovala autorům a těm všem, kteří s tím měli tolik práce. Díky nim pomáhají spoustě lidí...Bezvadná knížka.

21.04.2018 5 z 5

Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše John Gray

Zajímavá knížka. Je to dost pravdivé, ale ke konci už se to dost opakovalo a vůbec mě to nebavilo ani číst. Myslím, že by se to dalo zkrátit, aby si to udrželo čtenářovu pozornost a lépe to vnímal.

26.03.2018 3 z 5

Třetí stříbrná kniha snů Třetí stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Výborný. Hned bych dala ještě další pokračování. Musela jsem teda dát o jednu hvězdičku méně a to za překlepy a chyby.

23.03.2018 4 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Opět nezklamala. Napínavé, napínavé a napínavé. Hurá na třetí díl, jsem napnutá jak kšandy.

15.03.2018 5 z 5

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Hned od první stránky to začalo být napínavé a vtipné. Rozhodně Kerstin Gierová nezklamala. Už se těším na druhý díl.

11.03.2018 5 z 5

Kamarádky na život Kamarádky na život Åsa Hellberg

Krásná, vtipná, pohodová kníížka. Opravdu mohu jen doporučit.

03.03.2018 5 z 5

Co by můj syn měl vědět o světě Co by můj syn měl vědět o světě Fredrik Backman

Je to taková směs slov, co občas dávají smysl. Sem tam se jim člověk zasměje a občas vůbec neví o čem čte. Jsem ráda, že jsem to přečetla v jeden den a nemusela se tím trápit dlouho.

18.02.2018 2 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Tak začátek jsem se musela prokousat nudnou částí. Ale jen co se přestěhovala, tak už to bylo krásné a děj mě plně pohltil. Už jsem si jen užívala tu romantickou, veselou a vtipnou jízdu, která trvala až do konce.

18.02.2018 4 z 5

Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství Mateřství je přirozená věc a další nebezpečné lži o rodičovství Jill Smokler

Tak úplně jsem se nezasmála, ale v některých pasážích jsem se dost viděla. Maminky přečtěte si to, mně se v některých věcech ulevilo, že v tom nejsem sama a jediná, kdo má takové myšlenky.

18.02.2018 3 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Další výborná knížka od Liane Moriarty. Ani jednou jsem se nezklamala u ní. Pro mě napínavé až do konce, vůbec jsem nevěděla dopředu co se bude dít a vždy jsem byla překvapená jak se děj vyvíjí. Já myslela že půjde doprava a ono ejhle šlo to doleva. Super!

14.02.2018 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tato kniha mě hodně překvapila. Nemám ráda válečnou tématiku, ale dostala jsem ji darem, tak jsem tedy začala číst. Musím manželovi moc poděkovat, protože to byl skvělý zážitek s touto knížkou. Spousta napětí, zajímavostí, radosti, ale i smutku a nedočkavosti jak to dopadne.

04.02.2018 5 z 5

Z Buicku 8 Z Buicku 8 Stephen King

Nápad dobrý, ale vůbec mě to nebavilo. Nebyl tam žádný spád a pletla se mi jména, jak jsem si k nim nemohla pořádně přiřadit nějakou vlastnost či situaci. Jedna z knížek, kterou ve své knihovničce budu ráda postrádat.

04.02.2018 2 z 5

Saturnin Saturnin Zdeněk Jirotka

Těšila jsem se jak se zasměji a neměla jsem se čemu smát. Škoda. Příběh byl takový nic neříkající.

23.01.2018 1 z 5

Hledá se Romeo Hledá se Romeo Alexandra Potter

Tak příběh pěkný, ale omáčky by tam mohlo být méně. A text pod čarou mi vůbec neseděl.

04.01.2018 3 z 5

Simpsonovi - Komiksový úlet Simpsonovi - Komiksový úlet Matt Groening

Klasika Simpsonovi v komiksu. Ale stejně seriál je seriál.

12.12.2017 3 z 5

Dánská dívka Dánská dívka David Ebershoff

Nečekala jsem, že to bude tolik zajímavé téma. Až mě to překvapilo. Není to teda něco co bych doporučovala dál, ale jsem ráda, že jsem si to přečetla. Občas jsem se ztrácela v tom přeskakování z přítomnosti do minulosti a zpět, ale dalo se.

12.12.2017 3 z 5

Opravdové jídlo pro děti Opravdové jídlo pro děti Tereza Broschová

Super knížka, která mi konečně vysvětlila mé otázky, které jsem si kladla od té doby co jsem začala krmit syna. Už vím jak na to. Doporučuji!

09.12.2017 5 z 5

Jedině Neapol aneb Co mě naučila má italská tchyně o jídle a rodině Jedině Neapol aneb Co mě naučila má italská tchyně o jídle a rodině Katherine Wilson

Zajímavosti o smýšlení italů dobré a plus jsou ještě recepty. Jinak mě knížka nebavila, žádný pořádný příběh a spoustu italštiny, kterou neumím ani přečíst a občas jsem nevěděla o čem je řeč.

05.11.2017 2 z 5

Tymiánové dopisy Tymiánové dopisy Eve Makis

Krásné, smutné, veselé, prostě to má v sobě úplně všechno. A z toho jídla bych ochutnala nejraději také všechno.

22.10.2017 4 z 5

Síla vzdoru Síla vzdoru Suzanne Collins

Nádhera, až mi je líto, že už je konec. Nejraději bych to vše zapomněla a šla si to přečíst znova.

18.10.2017 5 z 5