Hledá se Romeo

Hledá se Romeo https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355525/bmid_hleda-se-romeo-00c-355525.jpg 3 161 43

Když ona je Julie, tak kde ksakru vězí Romeo? Po dvou letech společného žití spadli Julie a Will do naprostého stereotypu. Romantika se kamsi vytratila a nahradila jí jen hromada neumytého nádobí, kupy špinavého prádla a večery strávené klimbáním před televizí. A vše se ještě začne zhoršovat poté, co Will zapomene na domluvenou valentýnskou večeři. Takže když náhoda svede dohromady Julii a sexy Itala, který navíc pracuje v konkurenční reklamní agentuře, a on jí nabídne romantický víkend v italské Veroně, začne Julie zvažovat, zda právě tohle není ten její Romeo ……..... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kristián Entertainment

Calling Romeo , 2002

Sixtínka
27.06.2023 4 z 5

Fajn oddychovka - ako všetky knihy od Potterovej. Pre mňa to bola zatiaľ vždy stávka na istotu, že si pri čítaní jej príbehu oddýchnem.

pegasek
08.06.2022 4 z 5

Příběh je otom jak se vsednost vetře do vztahu a co to dokáže se vztahem udelat...Bylo to fajn čtení - to znamená, že neurazí, ale ani nenadchne

JarníBouře
29.03.2022

Oddechové počteníčko.....
Mě to bavilo kvůli lokaci... Vyvolávalo to hezké vzpomínky..

Dashmo
20.12.2021 odpad!

Od tejto autorky mam toho precitaneho velmi vela. Jej knihy davam ako oddychovky medzi tazkymi severskymi krimi knihami a pod. Doteraz to nikdy nebol vrchol literatury ale vzdy pobavilo kus som poplakala a nakoniec sa tesila z konca. Ale toto bol otras. Citila som sa akoby som citala premotivovanu karikaturu studentky strednej skoly. Nevedela som to docitat nevedela som sa donutit a trvalo mi asi pol roka kym som to konecne doklepla. Dakujem ale toto nie.

Vendula39
10.02.2021 4 z 5

Takový oddechový román. Od začátku bylo jasné jestli zůstane s Willem nebo Sykesem, i když se jejich role střídaly na Juliině první příčče. Líbily se mi některé pasáže, nejvíce například ten výlet do Verony.

MojeMonca
27.11.2020 3 z 5

Oddechový slaďáček

Herča76
05.11.2020 2 z 5

Je mi líto, ale bylo to pro mně spíše zklamání. Oproti předchozím knihám Alexandry Potterové bylo v podstatě vše naprosto předvídatelné a tím celkem nezajímavé. Ale nevzdám to a dám šanci novince "Zpověď trosky po čtyřicítce" a uvidíme.

Iva1988
14.09.2020 4 z 5

Nenáročné, odpočinkové čtení.

petrucha86
25.08.2020 4 z 5

Nenáročné, příjemné letní čtení u kterého člověk nemusí přemýšlet.

ivulka15
24.08.2020 2 z 5

Toto se moc nepovedlo.

Charmedka
08.05.2020 3 z 5

Děj knihy je hodně předvídatelný, vlastně se dá očekávat hned od začátku, jak to dopadne. Což bych knize i odpustila, ale mně byly tak strašně nesympatické už samotné postavy. Nejvíce mě vytáčela právě Julie.

Kniha se mi četla obtížně, nebavila mě a musela jsem se docela nutit. Vtipy byly celkem nucené a kolikrát kniha až zbytečně a rušivě vulgární. Za mě slabší průměr, tak nějak to zachránil samotný konec.

cipperka
02.05.2020 5 z 5

Kniha mě nadočekávání příjemně překvapila

Adýsek69
21.04.2020 5 z 5

Alexandra opět nezklamala. Bylo krásné utéct zas do jiného světa a aspoň chvíli být jako Julie, která hledá svého Romea a přitom už ho dávno našla.

Katt15
20.02.2020 2 z 5

Klasická sladarna s klasickym koncem. Kniha neurazila. Byla to moje prvotina od teto autorky a urcite zkusim i dalsi knihy,ale tuto mezi wau zaradit nemuzu. Schovam ji pro dceru a urcite se musi libit dospivajicim slecnam. Me se libil hlavne zacatek,pak uz to byla pro me klasika.

LadyCotton
24.07.2019 3 z 5

Běžný román pro ženy, který si s chutí přečtete na dovolené na pláži nebo při dlouhých zimních večerech. Místy jsem se srdečně zasmála, některé hlášky byly skutečně neopakovatelné. Nicméně mi už hlavní hrdinka občas lezla na nervy, byť si myslím, že spousta žen se s ní ztotožní - říkala NE a automaticky počítala s tím, že muž to pochopí a bude to brát jako ANO.
Nicméně i přesto - skvělá oddychovka :-)

0061
17.07.2019 5 z 5

Kniha se mi moc líbila.

xindl007
16.03.2019 3 z 5

Tahle autorka to umí rozhodně lépe. Příběh mě nijak zvlášť neoslovil. Snad proto, že podobných zápletek už tu bylo mraky?

mia.com
20.01.2019 2 z 5

Má čtvrtá kniha od Alexandry Potter a tentokrát celkem zklamání. Příběh mi moc originální nepřišel a hlavně mi tam hodně chyběl nadpřirozený prvek, který jejím příběhům dodává tu fajn jiskru.

KateTheBlogger
31.12.2018 2 z 5

Knihy Alexandry miluji kvůli tomu, že se v nich vždy vyskytuje nějaká magie, kouzla, zkrátka TO něco navíc. Bohužel tato knížka mě zklamala: předvídatelný příběh, typická červená knihovna...

Ennie
10.12.2018 2 z 5

Problém této autorky je, že některé knihy jsou výborné, další už tolik ne. Příběh této knihy by nebyl špatný, kdyby se něco vyškrtalo (dost jsem přeskakovala). A ten konec? Možná by bylo lepší kdyby to neskončilo happy endem... Začátek byl super, čtivě napsané, ale prostě...ach jo.