Hledá se Romeo

Hledá se Romeo https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355525/bmid_hleda-se-romeo-00c-355525.jpg 3 161 43

Když ona je Julie, tak kde ksakru vězí Romeo? Po dvou letech společného žití spadli Julie a Will do naprostého stereotypu. Romantika se kamsi vytratila a nahradila jí jen hromada neumytého nádobí, kupy špinavého prádla a večery strávené klimbáním před televizí. A vše se ještě začne zhoršovat poté, co Will zapomene na domluvenou valentýnskou večeři. Takže když náhoda svede dohromady Julii a sexy Itala, který navíc pracuje v konkurenční reklamní agentuře, a on jí nabídne romantický víkend v italské Veroně, začne Julie zvažovat, zda právě tohle není ten její Romeo ……..... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Kristián Entertainment

Calling Romeo , 2002

stopni
06.09.2018 2 z 5

Příběh ničím nevyčnívá z řady jiných běžných milostných vypravování, ničím nepotěší, ani neurazí..... Doporučuji jako knihu na léto.... :-)

janyska13
28.08.2018 2 z 5

Alexandru Potter mám hodně ráda, ráda ji čtu vždy v létě. Bohužel této knize něco chybělo, možná letní emoce, možná to jen mělo slabší děj... :(

Katana83
16.08.2018 3 z 5

Neni to spatne cteni. Oddychovka. Ale je pravda ze jsem mela v rukach uz lepsi knihu.

Ivuska1988
09.07.2018 5 z 5

Knihy od A. Potter jsem přečetla úplně všechny a ani tato kniha mě nezklamala, ale příjemně překvapila.
V originále se jedná o autorčinu prvotinu a to už v roce 2002.
Tento příběh byl ze začátku velice předvídatelný, velice naivní a v některých pasážích i bohužel nudný. Zbylá část knihy už velmi hezky plynula, děj do sebe hezky zapadal a na závěr ještě překvapil jak příběh dopadl.
Jestli A. Potter napíše další knihy určitě si je zas ráda přečtu, jsou to moc milé oddechovky.
Knihu moc moc doporučuji všem co si chtějí po náročné práci odpočinout u pěkné knihy.

Coolniczka12
05.07.2018 2 z 5

Popravde nic moc. Sice jsem necekala zadnou intelektualni cetbu, ale takovehle klise taky ne. Prislo mi to vsechno takovy moc "vyumelkovany".
Za me hodne slabsi prumer.

DasaN
19.06.2018 3 z 5

Další příjemná oddechovka od této autorky.

postrach
03.06.2018 4 z 5

Myslím,že vše,už je řečeno v názvu.Zamilovaný román pro ženy.

greetchen
15.05.2018 3 z 5

Slabší tři. Předchozí autorčiny knihy se mi celkem dobře četly, jako sladká oddechovka stačily. Tahle je již na hraně. Nezaujmou moc postavy, děj je plný očekávaných klišé, i styl psaní je takový bezduchý, autorka se v tom místy bez nápadu plácá.

Mandlevest
17.04.2018 3 z 5

Knihy od A.Potter jsem přečetla asi všechny a ani tato mě nezklamala, byť je to její prvotina. Možná její pozdější knihy mají v sobě nějaké překvapení s trochou magična, což tato kniha postrádá. Čekala jsem odpočinkové čtení, žádné hlubokomyslné myšlenky a tak jsem nebyla zklamaná.

Zlatinka.Emilly
22.03.2018 5 z 5

Je to má první přečtená kniha od této autorky. Je to takové to oddychové čtení u kterého se nemusí moc přemýšlet. Dalších šest knih ze série Alexandry Potter čeká v mé knihovničce, až na ně přijde řada :)

jasmína
26.02.2018 3 z 5

Vím, že v originále tento román napsala Alexandra Potter už v roce 2002, a proto nemohu odsuzovat a navíc se mi odechovka po hodně dlouhé době moc líbila, vždyť i život přináší někdy tyto situace.

Jsem moc ráda, že jsem si oddechla od trhrillerů, a budu se na ně zase brzy těšit.

Ila117
18.02.2018 3 z 5

Ze začátku mi příběh přišel velmi předvídatelný, trochu naivní a nudný, dále se v mých očích pouze dojem z knihy zlepšoval a na závěr se mi kniha v podstatě líbila. Takže za mě zvláštní, každopádně zkusím jiné knihy této autorky, abych zjistila, zda se mi jiný příběh zalíbí dříve, než u konce :-)

Eifka
17.02.2018 3 z 5

Průměrný odpočinkový příběh...velmi předvídatelý. Knihy A.Potter se čtou dobře a někdy je potřeba sáhnout po jednoduchém příběhu, kde je vždy nějaký happyend:-) Takže si od této autorky zas ráda něco přečtu...

Aracely
07.02.2018 5 z 5

O vztah a o lásku je potřeba pečovat a ta jejich se kamsi vytratila, obviňují se navzájem, ale to jejich problémy ještě více prohlubuje, každý vidí jen tu svou pravdu, jenže některé skutky už se nedají vzít zpátky...
A láska, ta pravá láska je v životě většinou jen jedna, nepřijde dvakrát...

Než budete ostře kritizovat knihu, zkuste si uvědomit, že v originále tento román napsala Alexandra už v roce 2002! Stejně tak jako ona, i její postavy se časem vyvíjí a jsou vyzrálejší... Teď má ty romány samozřejmě lepší, i tak bych ale dala šanci i této knize.

Více v mé recenzi...

Gallaxy
05.02.2018 3 z 5

Kdybych knihu četla jako první autorčinu knihu, asi bych měla jiný názor. Ale takto jsem díky svému očekávání byla zklamaná. Bylo tu zbytečně moc vedlekjších postav a omáčky. Místy jsem se ke čtení musela nutit. Ale došlo mi, že mám být ráda za to co mám doma a nehldat pozlátko.

kanitsuj
11.01.2018 3 z 5

V rámci autorčina portfolia mne na této knížce zaujalo nejvíce téma, které je zcela reálné a poprvé oproštěné od nadpřirozených hloupostí /asi proto, že se jedná o rané dílo/, ale vše ostatní - charakteristika postav, jejich promluvy, jejich motivace a mnoho dalšího je na přítěž. Nesmyslné poznámky pod čarou jsou jen třešničkou na hromadě nesmyslů, které příběh obsahuje - např. nechutný nepořádek kamarádky Trudy /to se snad ani nedá označit nepořádkem, měla jsem pocit, jako by byla postava účastníkem obskurní reality show "Máte doma uklizeno?"/, zaujala mne také situace, kdy hlavní hrdinka, která řeší čistotu, pokládá vysněný a velmi drahý kabát na špinavou podlahu kolotoče a poté si ho bez problému oblékne a dále ho nosí. Nejsympatičtější postavou byl pro mne Will, kterému jsem přes všechny jeho nedostatky velmi fandila a v závěru bych mu vlastně přála lepší partnerku:-)

Misa.K1
04.01.2018 3 z 5

Tenhle pribeh mi sednul, misto takove te az naivni romantiky byl pribeh vic ze zivota, zapletka celkem realna, vlastne me donutila k zamysleni. Takze knizka nastesti nezklamala, po precteni recenzi jsem mela celkem obavy.
Knizku jsem cetla anglicky, takze zminovane poznamky redaktora se mi vyhnuly. :-)

martinkaLLL
04.01.2018 3 z 5

Tak příběh pěkný, ale omáčky by tam mohlo být méně. A text pod čarou mi vůbec neseděl.

milena8281
04.01.2018 3 z 5

Velmi realistické vyprávění o životě a hledání štěstí. Bože je to tak skutečné, až to bolí.

sebemi
01.01.2018 3 z 5

Pěkné čtení, ale jiné Alexandřiny knihy se mi líbily více, tady jsem hned věděla k čemu to spěje.