Simpsonovi - Komiksový úlet

Simpsonovi - Komiksový úlet https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159599/simpsonovi-komiksovy.jpg 4 29 7

Simpsonovi (komiks) série

Nová, tentokrát ještě tlustší kniha se slavnou žlutou rodinkou! Homer se stane televizní hvězdou! Dům Simpsonových obsadí trojice nerdů... a co hůře, brzo se tam přistěhuje i šáša Krusty. Obyvatelé Springfieldu se stanou závislí na koblihách, Bart Simpsons rozpoutá komiksem proces století a Krusty pozve několik šťastlivců na procházku do své továrny na čokoládu... což nemusí všichni přežít. A to jsme se ani nezmínili o tom, že se děda Simpson vydá na dráhu zločinu! Prostě další Simpsonovská pecka!... celý text

Peterka12
09.05.2021 5 z 5

Skoro každá epizoda seriálu Simpsonovi má zajímavý příběh a stejně je tomu i u tohoto komiksu. Vtipné příběhy fungují. Určitě se alespoň jednou zasmějete.

MinaHawke
10.03.2020 4 z 5

Zasmála jsem se a to je hlavní.

Vendula39
26.04.2019 3 z 5

KOmiks se mi celkově velmi líbil, ale se seriálem se to nedá srovnat.

martinkaLLL
12.12.2017 3 z 5

Klasika Simpsonovi v komiksu. Ale stejně seriál je seriál.

martas006
06.02.2017 4 z 5

Pro mě jako velkého fanouška Simpsonových to byla skoro nutnost. Pěkné, vtipné, ale mohlo to být i lepší.

valda
03.09.2013 3 z 5

Dalších šest dílů amerického komiksu o Simpsonových. Minule jsem četl souborné vydání prvních dílů. Tyhle jsou z někdy kolem roku 1999 a v zásadě se nic moc nezměnilo. Nepoznal bych, že od těch, co jsem četl minule uběhlo sedm let. Pořád tomu prostě něco chybí a se seriálem do 13. série se to nedá srovnávat. Taky mi trochu vadí pokusy o přenesení co nejvíce vtipů do českého prostředí. Myslím, že to moc nefunguje, ale asi je to záměr, orientovat komiks na mladší české čtenáře.

Kateriska
29.06.2013 3 z 5

Líbilo se mi to méně než Komiksový nářez, ale přesto je to stále čtivé a i zábavné. Simpsonovi v podobě seriálu pro mě budou ale, co se týče humoru a příběhu, vždy na prvním místě.