Futurama dobývá vesmír

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Máme pro vás vousatou ženu, strýčka Zoida či siamská sedmerčata! Ano ano, kdo neuvidí, neuvěří! Amy řeší jednu z největších matematických záhad! Leela skotačí nahá s veverkami! Uvidíme, co se stane, když Bender ovládne robopeklo a také se dozvíme něco o jeho touze být nejlepším kuchařem! Dokonce nahlédneme do tajů jeho břišní dutiny! Ano, vážení, kdo vstoupí, neprohloupí! Čeká na vás první meteorický déšť v roce a také velmi netradiční a smrtelně nebezpečný olympijský závod se záhadnými koulemi a košťaty! A jako bonus se ještě naučíme kreslit Frye a Bendera! Jen dál, jen vstupte, velevážení! Cirkus Futurama právě otvírá!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/77_/77920/futurama-dobyva-vesmir-wFL-77920.jpg 4.340
Série

Futurama (komiks)

Žánr
Komiksy, Sci-fi
Vydáno, Jota
Orig. název

Futurama Conquers the Universe, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Futurama dobývá vesmír

Přidat komentář
Aki12
04.09.2016

Jako zarytý fanoušek, tuto knihu hodnotím jako průměrnou záležitost. Doporučím ji ale každému, kdo má Futuramu rád. Pokud neznáte seriál, nemá cenu tento komiks číst. Pokud znáte, kniha nabídne slušnou porci nových dobrodružství, které určitě musíte prožít s hrdiny Futuramy.

Beatris
20.07.2013

Pořád si lámu hlavu s tím, co je lepší? Simpsonovi nebo Futurama? Ale tohle je vážně sranda. Fry, Leela a hlavně Bender válej stejně jako v telce a neztrácejí nic ze svého půvabu a kouzla ani na poslední straně. Tohle se prostě nedá hodnotit nijak jinak než kladně. ;)))