Jídlo na prvním místě ekniha

Převratná kniha shrnující nejnovější vědecké poznatky o vlivu jídla na zdraví. Věda + zkušenosti tisíců lidí + recepty.

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/216311/jidlo-na-prvnim-miste-216311.jpg 4.3210
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Zdraví
Vydáno: (ekniha), Jan Melvil

Kniha Jídlo na prvním místě

Howdy

Výborná kniha o jídle. Informace, které jsou zde předkládány, vycházejí z vědeckých výzkumů a z pozorování tisíců účastníků programu WHOLE30. Jedná se tedy o opravdu užitečné informace, které můžete okamžitě začlenit do svého života a sledovat pozitivní dopady na svém zdraví. Jako jednorázová investice, která může změnit Váš život tuto knihu určitě doporučuji.

MišuleP

Dozvěděla jsem se nové věci a poznatky, hezky napsané.

Jana_Z

Kniha plná zajímavých informací a ještě k tomu vtipná. Myslela jsem si, že o jídle už jsem přečetla všechno, ale mýlila jsem se. Doporučuji.

AnnaNešporová

Jsem moc rada, ze jsem na tuhle knihu narazila, opravdu mě zaujala. Už delší dobu premyslim nad cukrfree životem a precteni této knihy me k tomu nakoplo, program Whole30 určitě zkusím.

adorjas

Milujem, keď neškolení ľudia píšu knihy akože o biológií, a stravovaní a hormónoch, čo všetko s čím a ako súvisí. Samozrejme, bavili sa o tom s lekármi, a oni im potvrdili, že ich program je naozaj správny a nutrične aj hormonálne v poriadku. Je to každého vec, či sa do programu pustí alebo nie. Niekomu to pomôže, niekomu nie, niekto dokonca schudne a niekto si snáď vyrieši svoje zdravotné problémy. Ale mňa osobne kniha odradzovala- stačí jesť striedmo, nepchať si do gágora obrovské porcie, pohybovať sa a máte rovnakú situáciu!

Jessie_K

Jako asi si z té knihy něco odnesu, neříkám, že ne, ale program Whole30 není prostě pro mě. A je to logické - nejsem odborník, ale přece není možné aplikovat takto striktní pravidla stravování, na všechny lidi, kteří si knihu přečtou.Můj příklad - nejsem vegetarián, ale maso jím jen výjimečně (kuřecí, ryby) nijak mi nechutná, není mi po něm nejlíp - i přesto bych ho měla jíst pomalu 3x denně? (Mimochodem - den před tím jsem viděla rozhovor o tom, jak by lidstvo mělo rapidně snížit spotřebu masa, jinak bude s planetou zle. Docela paradox si pak přečíst tuhle knížku.) Když jsem v knize nalistovala dodatek pro vegetariány, dočetla jsem se, že bych měla teda jíst tofu a některé luštěniny, které však v první části jsou přísně zakázané. Takže co jako? Jako laik jsem z toho byla celkem zmatená. Navíc kde vezmu tu jistotu, že to co uvádějí autoři v knize je směrodatné? Vědecké studie existují v dnešní době na vše a názorově se dost liší. Každopádně mě kniha donutila zamyslet se nad svým stravováním, začala jsem se víc zajímat, hledat více informací..

Jeronym
05.12.2018

Popisek opravdu nelže - alespoň mně kniha dosti život změnila.
Rozhodně si zaslouží místo v pomyslném seznamu knih "Měl by si přečíst každý".
Průmyslová výroba jídla je zlo, sacharidy jsou komerční bublina.
A tahle kniha pravděpodobně obsahuje magii - ač je vše vlastně logické a dobře v knize popsáno, pořád nemůžu uvěřit tomu, že se pořádně najím, cítím se sytě ještě dlouho, kila odpadávají jak podzimní lístí, mám mnohem víc energie a spoustu dalších pozitivních věcí! To není dieta, ale pořádný, jednoduchý a mně vyhovující životní styl.
P.S. Velice děkuji za doporučení. :)

tlllk
13.10.2018

Ako celok hodnotím knihu pozitívne, aj keď občas uleteli k celkom radikálnemu postoju. Myslím že práve po podobných ubezpečeniach odmietol Jobs svoju chemoterapiu.