Jídlo na prvním místě ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Převratná kniha shrnující nejnovější vědecké poznatky o vlivu jídla na zdraví. Věda + zkušenosti tisíců lidí + recepty.

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/216311/jidlo-na-prvnim-miste-216311.jpg 4.3210
Žánr:
Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl, Zdraví
Vydáno: (ekniha), Jan Melvil
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (58)

Kniha Jídlo na prvním místě

Přidat komentář
Howdy
12. května

Výborná kniha o jídle. Informace, které jsou zde předkládány, vycházejí z vědeckých výzkumů a z pozorování tisíců účastníků programu WHOLE30. Jedná se tedy o opravdu užitečné informace, které můžete okamžitě začlenit do svého života a sledovat pozitivní dopady na svém zdraví. Jako jednorázová investice, která může změnit Váš život tuto knihu určitě doporučuji.

MišuleP
25. března

Dozvěděla jsem se nové věci a poznatky, hezky napsané.

Jana_Z
25. ledna

Kniha plná zajímavých informací a ještě k tomu vtipná. Myslela jsem si, že o jídle už jsem přečetla všechno, ale mýlila jsem se. Doporučuji.

AnnaNešporová
18. ledna

Jsem moc rada, ze jsem na tuhle knihu narazila, opravdu mě zaujala. Už delší dobu premyslim nad cukrfree životem a precteni této knihy me k tomu nakoplo, program Whole30 určitě zkusím.

adorjas
17. ledna

Milujem, keď neškolení ľudia píšu knihy akože o biológií, a stravovaní a hormónoch, čo všetko s čím a ako súvisí. Samozrejme, bavili sa o tom s lekármi, a oni im potvrdili, že ich program je naozaj správny a nutrične aj hormonálne v poriadku. Je to každého vec, či sa do programu pustí alebo nie. Niekomu to pomôže, niekomu nie, niekto dokonca schudne a niekto si snáď vyrieši svoje zdravotné problémy. Ale mňa osobne kniha odradzovala- stačí jesť striedmo, nepchať si do gágora obrovské porcie, pohybovať sa a máte rovnakú situáciu!

Jessie_K
07. ledna

Jako asi si z té knihy něco odnesu, neříkám, že ne, ale program Whole30 není prostě pro mě. A je to logické - nejsem odborník, ale přece není možné aplikovat takto striktní pravidla stravování, na všechny lidi, kteří si knihu přečtou.Můj příklad - nejsem vegetarián, ale maso jím jen výjimečně (kuřecí, ryby) nijak mi nechutná, není mi po něm nejlíp - i přesto bych ho měla jíst pomalu 3x denně? (Mimochodem - den před tím jsem viděla rozhovor o tom, jak by lidstvo mělo rapidně snížit spotřebu masa, jinak bude s planetou zle. Docela paradox si pak přečíst tuhle knížku.) Když jsem v knize nalistovala dodatek pro vegetariány, dočetla jsem se, že bych měla teda jíst tofu a některé luštěniny, které však v první části jsou přísně zakázané. Takže co jako? Jako laik jsem z toho byla celkem zmatená. Navíc kde vezmu tu jistotu, že to co uvádějí autoři v knize je směrodatné? Vědecké studie existují v dnešní době na vše a názorově se dost liší. Každopádně mě kniha donutila zamyslet se nad svým stravováním, začala jsem se víc zajímat, hledat více informací..

Jeronym
05.12.2018

Popisek opravdu nelže - alespoň mně kniha dosti život změnila.
Rozhodně si zaslouží místo v pomyslném seznamu knih "Měl by si přečíst každý".
Průmyslová výroba jídla je zlo, sacharidy jsou komerční bublina.
A tahle kniha pravděpodobně obsahuje magii - ač je vše vlastně logické a dobře v knize popsáno, pořád nemůžu uvěřit tomu, že se pořádně najím, cítím se sytě ještě dlouho, kila odpadávají jak podzimní lístí, mám mnohem víc energie a spoustu dalších pozitivních věcí! To není dieta, ale pořádný, jednoduchý a mně vyhovující životní styl.
P.S. Velice děkuji za doporučení. :)

tlllk
13.10.2018

Ako celok hodnotím knihu pozitívne, aj keď občas uleteli k celkom radikálnemu postoju. Myslím že práve po podobných ubezpečeniach odmietol Jobs svoju chemoterapiu.