martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Smrtící byznys Smrtící byznys Hana Hindráková

Zajímavé, napínavé, ale takové jednoduché. Spíš jako knížka na rychločtení, u kterého se nemusí přemýšlet.

24.06.2019 3 z 5

Očarovaná Očarovaná Hana Hindráková

Taková oddechovka na dovolenou. Klidné a pěkné čtení.

12.06.2019 4 z 5

Tlapková patrola - 5 minutové pohádky Tlapková patrola - 5 minutové pohádky kolektiv autorů

No tak toto je luxus. Moc to bavilo jak syna, tak i mě. Rozhodně doporučuji.

10.06.2019 5 z 5

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Už čtvrtá a tak dobrá. Většinou to bývá, že čím více pokračování, tím se to stává nudným. Tady to vůbec neplatí, to vás drží v napětí a musíte číst a číst a číst. Prostě potřebuji pokračování.

08.06.2019 5 z 5

Moje pohádková knížka Moje pohádková knížka Jaroslav Němeček

Pohádky byly super až na kulihráška, ten se nám až tolik nelíbil. Jinak jsou tak akorát dlouhé a syn poslouchal od začátku až do konce. Je také pořád na co koukat, protože ilustrace jsou nádherné.

04.06.2019 5 z 5

Čtenářský klub slečny Lucie Čtenářský klub slečny Lucie Emma Davies

Taková oddychovka, u které se nemusí vůbec přemýšlet. Není to na plný počet, ale i tak to bylo pěkné.

25.05.2019 3 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Ale jo, dobrá odpočinkovka. Jen teda asi bych si ji do své knihovny s oblíbenými knihami nedala.

12.05.2019 3 z 5

Pětiminutové příběhy Pětiminutové příběhy Brigitte Hoffmann

Je to opravdu pro děti 4+ jak píšou, ale i tak ne všechny se nám líbily.

29.04.2019 3 z 5

Nikolka a dvě mámy Nikolka a dvě mámy Radek Malý

Nezajímavé a pro děti úplně zbytečné podle mého.

26.04.2019 odpad!

Náš manžel Náš manžel Jo Jakeman

Myslela jsem, že mám v ruce oddechovou knížku a ono ejhle bylo to napínavé jak kšandy. Nemohla jsem se odtrhnout a chtěla jsem jen číst a číst a zjistit jak to bude pokračovat. Rozhodně doporučuji.

16.04.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

I když nemám ráda to přebíhání z minulosti do přítomnosti a zpět, tak tady mi to vůbec nevadilo. Bylo to krásně sehrané. Na začátku jsem si přišla jak když čtu drsnější knížku pro puberťáky. A konec, posledních 50 stran, to byla bomba. Rozhodně nelituji a doporučuji.

03.04.2019 5 z 5

Úzká stezka do vnitrozemí Úzká stezka do vnitrozemí Macuo Bašó

Chápu o čem byl příběh, ale ta omáčka co byla okolo, tak to jsem nepobrala. Tento styl mi nevyhovuje.

28.03.2019 1 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Krásné zakončení. Jediné co mi vadilo, jak se tam pořád opakovalo co bylo v předchozích dílech.

19.03.2019 4 z 5

Tlapková patrola - Od pohádky k pohádce Tlapková patrola - Od pohádky k pohádce kolektiv autorů

Tomík je má rád, takže u nás velká spokojenost. Škoda, že nebylo více pohádek v knížce.

16.03.2019 4 z 5

Postýlková sbírka pohádek Postýlková sbírka pohádek Walt Disney

Mohu doporučit. Pohádky jsou tak akorát dlouhé, dobře se čtou, krásná ilustrace a Tomíkovi se hodně líbily.

15.03.2019 5 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Tak začátek takovej suchej, ale jinak jo bylo to dobrý. Je pravda, že konec jsem takový nečekala.

11.03.2019 3 z 5

Panský dům a jeho dcery Panský dům a jeho dcery Anne Jacobs

Byla lepší jak ta první. Už od začátku to mělo napětí a nebyli tam žádná prázdná nudná místa.

02.03.2019 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Pěkná oddychovka. Prvních 100 stran jsem se snažila do toho nějak dostat, ale pak už to bylo super. Párkrát jsem se tam modlila jen ať to není jedna z těch knih kdy zamilovaný pár jsou nakonec sourozenci, uff, nebylo to tak. Takže za mne spokojenost a jdu na druhé pokračování.

22.02.2019 4 z 5

Geraldova hra Geraldova hra Stephen King

Velké zklamání. Nápad dobrý, ale sepsání bylo opravdu hodně nudné a vleklé. Těšila jsem se na konec.

10.02.2019 1 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Jako vždy super. Napínavé a nečekané zvraty, spousta radostných a smutných okamžiků. Prostě super.

27.01.2019 5 z 5