Očarovaná

Kateřina odlétá do Keni čerpat inspiraci pro nový román. Jenže uvidí, něco co neměla, a tím nad sebou vynese rozsudek smrti. Sandra tuší, že se sestře přihodilo něco zlého. Vydá se na stejně nebezpečnou cestu a upadne do pasti kmenových tabu, kouzelných rituálů a mocných kleteb...

https://www.databazeknih.cz/images_books/23_/237251/ocarovana-237251.jpg 477
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Alpress

Kniha Očarovaná

martinkaLLL

Taková oddechovka na dovolenou. Klidné a pěkné čtení.

VladkaBU

... moje druhé setkání s autorkou. Po těžších tématech je pro mě tohle odpočinkové čtení. Příběh se mi nakonec líbil, ač jsem v to na začátku vůbec nedoufala

Kalina

Kniha je velice čtivá. Příběh má spád. Jenom ke konci mi děj připadal trochu uspěchaný. Něco jako “ už ať to mám za sebou” a to je škoda. Rozhodně doporučuji k přečtení.

dlabikk
27.10.2018

Jako odreagování od drsných severských detektivek knížka splnila účel. Příběh byl napínavý. Nemusím moc ty milostné happyendy, ale tady se to tak nějak dalo očekávat. Zatím druhá kniha od autorky a těším se na další.

mahenka46
15.08.2018

Úžasná kniha, poutavé vyprávění, zajímavý příběh, doporučuji všem

kazecha
13.07.2018

Moje druhá kniha od této autorky a musím jenom chválit - je vidět pokrok v psaní - moc se mi líbil styl - je to velmi čtivé a napínavé a troufám si říct že bych těm šamanům a čarodějům věřila. Ona Afrika je celá taková zvláštně tajemná ...

medlovice
22.03.2018

Příjemné oddechové čtení. Trochu mi děj připomínal film Fontána pro Zuzanu 3. Krátké kapitoly, popisky míst v záhlaví kapitol , láska a zklamání ,kouzla a přátelství...Nedávno mě sama autorka kontaktovala už nevím, jestli jako knihovnu nebo soukromou uživatelku této databáze, ale díky jí a po další její knižce určitě sáhnu.

p.pavlina
03.12.2017

Kniha se mi velmi líbila. Opět velmi čtivá, krátké kapitoly, které nutí číst dál a dál. Skvělý nápaditý příběh. Autorka mě určitě nezklamala.