Očarovaná

Očarovaná https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/237251/bmid_ocarovana-65b0e0fcdede9.jpg 4 92 48

Kateřina odlétá do Keni čerpat inspiraci pro nový román. Jenže uvidí něco, co neměla, a tím nad sebou vynese rozsudek smrti. Sandra tuší, že se sestře přihodilo něco zlého. Vydá se na stejně nebezpečnou cestu a upadne do pasti kmenových tabu, kouzelných rituálů a mocných kleteb...

hanah_2002
11.02.2024 3 z 5

Příběh z prostředí Keni. Občas velmi přitažený za vlasy, ale čte se rychle. Taková oddechovka nad kterou se člověk nemusí zamýšlet.

daza.dt
02.01.2023 4 z 5

Nevím proč tuto autorku stále zkouším a říkám si, třeba už to bude lepší než minule. Tak u této knihy musím opět říci - NE opět to nebylo lepší. Takové hezké slohové cvičení, těžko uvěřitelné, chvílemi divné, ale s velmi sladkým koncem. Pozitivum - čte se rychle.

Lucie_1986
15.02.2022 2 z 5

Za me velmi slabe. Vlastne spise takova pohadka. Myslim ze autorka to myslela dobre, ale obcas byl dej hodne pritazeny za vlasy. Asi kdyby hl. postava opravdu hledala sestru, bude jednat uplne jinak.

KatyM.
05.01.2021 5 z 5

Další krásný příběh z Afriky. Doporučuji.

radus
15.12.2020 3 z 5

Mě v knížce chybělo napětí, více akce, přišlo mi to malinko naivní, nedotažené... Asi jsem čekala něco jiného.

Fifth Element
30.12.2019 3 z 5

Styl relativně dobrý, četlo se to rychle, ale hodně suchoparne. Ale asi zatím nejlepší z českých spisovatelů, které jsem si já vybrala

terka95
29.09.2019 4 z 5

Kniha mě bavila, ale Smrtící byznys mě zasáhl (asi i díky autenticitě příběhu) více. Krátký příběh, který máte přečtený za chvíli, mi vyhovoval. Ale občas mi styl psaní přišel těžkopádný, amatérský, některé věty příliš jednoduché. Také mě rozčilovalo, že z Kateřiny udělali "Katy" a ze Sandry "Sandy".. vyprávění bylo místami naivní a nereálné, ocenila bych také víc povídání o Keni. Hondoila bych ideálně 3,5*

martinkaLLL
12.06.2019 4 z 5

Taková oddechovka na dovolenou. Klidné a pěkné čtení.

VladkaBU
28.02.2019 4 z 5

... moje druhé setkání s autorkou. Po těžších tématech je pro mě tohle odpočinkové čtení. Příběh se mi nakonec líbil, ač jsem v to na začátku vůbec nedoufala

Kalina
14.02.2019 4 z 5

Kniha je velice čtivá. Příběh má spád. Jenom ke konci mi děj připadal trochu uspěchaný. Něco jako “ už ať to mám za sebou” a to je škoda. Rozhodně doporučuji k přečtení.

dlabikk
27.10.2018 4 z 5

Jako odreagování od drsných severských detektivek knížka splnila účel. Příběh byl napínavý. Nemusím moc ty milostné happyendy, ale tady se to tak nějak dalo očekávat. Zatím druhá kniha od autorky a těším se na další.

birgitte
15.08.2018 5 z 5

Úžasná kniha, poutavé vyprávění, zajímavý příběh, doporučuji všem

kazecha
13.07.2018 3 z 5

Moje druhá kniha od této autorky a musím jenom chválit - je vidět pokrok v psaní - moc se mi líbil styl - je to velmi čtivé a napínavé a troufám si říct že bych těm šamanům a čarodějům věřila. Ona Afrika je celá taková zvláštně tajemná ...

medlovice
22.03.2018 5 z 5

Příjemné oddechové čtení. Trochu mi děj připomínal film Fontána pro Zuzanu 3. Krátké kapitoly, popisky míst v záhlaví kapitol , láska a zklamání ,kouzla a přátelství...Nedávno mě sama autorka kontaktovala už nevím, jestli jako knihovnu nebo soukromou uživatelku této databáze, ale díky jí a po další její knižce určitě sáhnu.

p.pavlina
03.12.2017 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Opět velmi čtivá, krátké kapitoly, které nutí číst dál a dál. Skvělý nápaditý příběh. Autorka mě určitě nezklamala.

Sarah7
11.11.2017 5 z 5

Všechny knihy od Hanky Hindrákové jsou velmi poutavé a napínavé, velmi dobře se čtou a téměř každý titul jsem měla přečtený ten samý den.
Kniha Očarovaná má napínavý děj už od samého začátku a od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Samotnou hrdinku jsem obdivovala, že se vrhla do neznámé a nebezpečně země, za cenu zachránit svoji sestru i přesto, že sama byla v nebezpečí života. Konec příběhu byl tak trochu narychlo zkrácen, ale i tak dávám autorce 5 hvězdiček.

lenka666
08.08.2017 5 z 5

Knížka je sice napínavá,ale oproti severským oddechová. Byla to příjemná změna

Danago
04.08.2017 3 z 5

Knížka se velice dobře a rychle čte. Je to takové napínavé trochu pohádkové dobrodružství v exotické Keni. Knížka se musí brát s nadhledem a nehledat v ní nic hlubšího. Já jsem si u knížky krásně odpočinula.

jindrusa
15.07.2017 4 z 5

Napínavé čtení.

hanka175
14.07.2017 4 z 5

Zajímavá, čtivá kniha z exotického prostředí - autorka je skvělá vypravěčka. Určitě si přečtu i její další knihy :-)