martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Zahrada Zahrada Jiří Trnka

Pěkná, ale není to top pohádka, kterou bych chtěla číst častěji.

25.11.2019 3 z 5

Bouře mečů Bouře mečů George R. R. Martin

No jako fakt dobrý. Já myslela, že tyto knihy tlustý se budou strašně táhnout, ale to se tak dobře čte. A vždy když se to začne nudně táhnout, tak se stane něco nečekaného. Za mne opravdu hodně povedené.

20.11.2019 4 z 5

Pohádky a pověsti Pohádky a pověsti Božena Němcová

Některé pohádky se nám líbí víc a některé méně. Ilustrace je podle mého slabší. Uvidíme, jestli se syn k ní bude chtít vracet.

07.11.2019 3 z 5

Hod mrtvou labutí Hod mrtvou labutí Ondřej Hübl

Moc pěkná kniha. Každý příběh originál a moc jsem se pobavila.

07.11.2019 3 z 5

Paráda. Čekala jsem takovou průměrnou knížku, ale hodně mě překvapila. Vůbec mě nenapadlo pohlížet na lidi co chodí do knihkupectví takto, jako na lidi s příběhem. Super téma, dobře uchopeno a rozhodně doporučuji milovníkům knih. A moc se mi líbí ten nápad seznamu knih na konci.

09.09.2019 5 z 5

Víkend s přáteli Víkend s přáteli Sophie Kinsella (p)

Je těžký tuto knihu hodnotit, až na potřetí jsem ji dočetla. Vůbec se mi to nelíbilo, i když to bylo od mé oblíbené spisovatelky. Proto je to těžké hodnotit.

21.08.2019 2 z 5

Světlo mezi námi Světlo mezi námi Laura Lynne Jackson

Nečekala jsem tak pěknou knihu. Překvapila mile a rozhodně doporučuji. Není to kniha, která se vás snaží přesvědčit o něčem, ale dá vám spoustu vysvětlení skrz příběhy.

10.08.2019 4 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Tak jediné co bych měla proto, tak je ten přechod z minulosti do přítomnosti. Když už jsem se dostala do děje a užívala si, tak začne vše jinde a o pár let později. Tak to bylo jediné co mi vadilo

05.08.2019 4 z 5

Z deníku kocoura Modroočka Z deníku kocoura Modroočka Josef Kolář

Klasika, která se čte už několik generací. Výborná dobrodružství kocoura, která zaujmou každé dítě, které miluje zvířátka.

31.07.2019 5 z 5

Voňavý Inspiromat: Tak trochu jiná kuchařka Voňavý Inspiromat: Tak trochu jiná kuchařka Kačka Tichá (p)

Za mne výborná inspirace. Hlavně na pečení! Snažím se synovi dát jen to nejlepší, tak každá inspirace dobrá.

31.07.2019 5 z 5

Příběhy obyčejného uzdravení Příběhy obyčejného uzdravení Jan Hnízdil

Až na tu politiku, kterou já vypouštím, tak super. Dozvěděla jsem se věci, které jsou dobré jak pro mne, ale také i pro mou práci. A za to jsem vděčná, posouvá mě to zas o kousek dál.

24.07.2019 3 z 5

Úsměvy smutných mužů Úsměvy smutných mužů Josef Formánek

Smutný, depresivní a vůbec to není úsměvný.

22.07.2019 1 z 5

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

Výborné pokračování. Nemohla jsem se opět odtrhnout. Už se těším na další pokračování.

19.07.2019 4 z 5

Hovno hoří Hovno hoří Petr Šabach

Myslela jsem, že se nebudu bavit, když už ty vtipné scény znám z filmu, ale byla jsem mile překvapená, když to nebylo úplně stejné a vtipných scén tam bylo více jak ve filmu. Takže nakonec to docela šlo.

18.07.2019 3 z 5

Veterinářka z Lipové kliniky Veterinářka z Lipové kliniky Aniela Cholewińska-Szkolik

Krásné příběhy a nádherná ilustrace. Určitě si musíme se synem přečíst ještě druhou knížku.

18.07.2019 5 z 5

Do průvanu za uši tatínci se nevěší Do průvanu za uši tatínci se nevěší Alena Čálková

Výborná knížka. Bavila nejen syna, ale i mne s manželem. Originální a vtipný příběh.

15.07.2019 5 z 5

Kniha mne vůbec nebavila. Zabiják byl tak hloupý až mně to nudilo.

07.07.2019 1 z 5

Nečekala jsem, že to bude až tak pohlcující. Četlo se to dobře, bylo to místy vtipné, napínavé, ale občas bohužel trošku uspávací. Ale i přes ty uspávací kousky, bych doporučila si knihu přečíst. Krásné pokračování. Třeba se stařík dožije dalších narozenin a ještě překvapí.

30.06.2019 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Nevím, jestli to bylo tím, že jsem měla velká očekávání, ale moc se mi nelíbila. Bylo pár dobrých pasáží, ale jinak je to smutné a nic neříkající.

29.06.2019 2 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Jak se tu píše, první polovina se mi líbila, popis toho jak šel život. Další část zajímavé, ale zdlouhavé. Já bych tuto část potřebovala zkrátit, aby mi zůstala v hlavě. Jak už se to pak opakovalo, tak se mi to míchalo a ztrácela jsem nit. Ale určitě si z této knihy odnáším pár věcí na zamyšlení.

24.06.2019 3 z 5