martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Průměrná kniha. Četla jsem, že má být vtipná, ale vtipu to moc nemělo, takže to bylo zklamání. A styl vulgárního psaní mi také moc nevyhovoval. Jako průměrné to hodnotím jen kvůli nápadu toho celého příběhu.

09.09.2021 3 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

To je pro děti a mládež? Tak to jsem dobrý posera. Já to nemohla číst za tmy a sama. Hlavním hrdinou je student, ale některé ty hororové části co jsou doprovázeny fotkami, mně daly dost zabrat. Bála jsem se, ale musela jsem pořád číst dál. Dlouho jsem takto rychle knihu nepřečetla. Vrátilo mě to trošku do mládí, kdy jsem četla Stopy hrůzy.

28.04.2021 5 z 5

Manželské nehody Manželské nehody Randy Susan Meyers

Román se četl velmi dobře. Bylo to zajímavé, smutné, ale i to celkem dobře dopadlo. Závěr mě teda zklamal. Tam bych brala trošku jiný konec, ale tak to zas na to může mít každý jiný názor.

28.04.2021 4 z 5

Život zn.: Hygge Život zn.: Hygge Rosie Blake

Začátek byl takový hrr, bez úvodu a zasvěcení do příběhu. Proto hvězda dolů. Ale jinak jsem byla spokojená a dobře se to četlo.

11.04.2021 4 z 5

Manželka mezi námi Manželka mezi námi Sarah Pekkanen

Příběh je zajímavý, jen ten zmatek mezi těmi ženami. Kdyby to bylo aspoň nad každou kapitolou napsané o jakou ženu zrovna jde. Ale závěr dost překvapil, to jsem opravdu nečekala.

11.03.2021 3 z 5

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Trošku jsem se ztrácela při přecházení postav, ale i tak to byla pecka. Napětí, vtip, romantika, ale i vážnost té doby.

11.03.2021

Miss těžká váha Miss těžká váha Moa Herngren

Lehké čtení nad kterým se člověk nenudí. Je to spousta zajímavostí ze zákulisí reality show. Hvězdu dolů dávám kvůli tomu, že z humoru tam nebylo vůbec nic, i když to slibovali.

11.03.2021 4 z 5

Pořád se to... Pořád se to... Kristina Hlaváčková

Taková odlehčená literatura, kdy se občas i zasmějete.

18.01.2021 3 z 5

Vánoce pro kočku - 23 adventních pohádek a jeden opravdový příběh Vánoce pro kočku - 23 adventních pohádek a jeden opravdový příběh Terezie Radoměřská

Krásné příběhy o postavičkách z betlému. Udělali jsme si podle toho betlém a užili jsme si i spoustu srandy.

14.01.2021 4 z 5

Ono samo se to... Praštěné historky, u kterých budete slzet smíchy! Ono samo se to... Praštěné historky, u kterých budete slzet smíchy! Kristina Hlaváčková

Ale jo, je to docela vtipné, ale občas i trapné.

31.12.2020 3 z 5

Neználek na cestách Neználek na cestách Nikolaj Nikolajevič Nosov

Stará dobrá klasika. Něco syna bavilo a něco bylo spíš pro něj nudné. Já jsem si spíš zavzpomínala na dobu, kdy nám babička četla.

02.11.2020 3 z 5

Proč máma pije Proč máma pije Gill Sims

Nezaujala mě. Nebylo tam nic, co by mě pobavilo, žádné napětí, jen slova.

02.11.2020 2 z 5

Dobrá matka Dobrá matka Sinéad Moriarty

Bylo to hodně smutné, i slzu jsem ukápla. Moc se mi to líbilo. Spisovatelka se zbytečně v té nemoci nerejpala, bylo to prostě tak akorát.

04.08.2020 5 z 5

Jáma Jáma C. J. Tudor

No čekala jsem, že to bude horší, takže je to za 3, ale stejně mě to nějak nenadchlo a nebavilo.

04.08.2020 3 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Začátek mě vůbec nebavil, ale pak se to nějak rozjelo a bylo to super, takže jsem moc ráda, že jsem vydržela a četla dál.

30.04.2020 4 z 5

Tajná přísada láska Tajná přísada láska Poppy J. Anderson

Krásná romantika. Odpočinula jsem si a navíc moc ráda čtu o jídle.

30.04.2020 4 z 5

Záchranářské pohádky Záchranářské pohádky Zuzana Pospíšilová

Pohádky nás moc nebavily. Takové bez nápadů a napětí.

20.04.2020 1 z 5

Nekonečná pláž Nekonečná pláž Jenny Colgan

Krásná, ale smutná kniha. Nemohla jsem věřit, že už je konec.

09.04.2020 4 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Většinou jsem se u této knihy spíš nudila. Pořád jsem čekala co teda se tam stane a kdy zase přijde napínavá část. Za mě nic moc knížka a doporučovat dál nebudu.

03.04.2020 3 z 5

Neviditelný Vítek Neviditelný Vítek Astrid Frank

Kniha se mně ani synovi nelíbila. Hlavní hrdina, který pořád počítá je nudný. A nebyli jsme připravený na to, že je to kniha o šikaně, nečetli bychom ji.

03.04.2020 1 z 5