Pořád se to...

Pořád se to... https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/448310/bmid_porad-se-to-NIZ-448310.jpg 4 21 10

I když se snažím procházet životem jako seriózní a hlavně nenápadná osoba, dějou se mi… věci. No dobře, jsem spíš komická figurka, co na sebe poutá pozornost svými eskapádami. Ale já za to nemůžu! Vážně! Co může, to se podělá. Ono samo se to, ale zato pořád! Chcete se zasmát a hlavně na cizí účet? Pak jsou pro vás tyto historky naprosto ideální. Ono totiž překvapivě… POŘÁD se to…... celý text

PFP
12.01.2023 5 z 5

Po přečtení prvního "dílu" jsem se na tenhle druhý vysloveně těšila a nezklamal. Skvělá jednohubka na zvednutí nálady:-). A i jako dárek to mělo úspěch, jen od té doby pokaždé, když přijedu k tetičce, musím odpovídat na otázku, kdy bude další.

jadunka
08.01.2022 2 z 5

Mně to vtipné nepřišlo. Autorka je většinu času pořád jen naštvaná a hádá se se všemi okolo... :-/

Květinka008
17.04.2021 1 z 5

Strašně nechci autorku urazit, takže radši bez zásadního komentáře. Jen že mi to už přijde opakující se a nevtipné...

martinkaLLL
18.01.2021 3 z 5

Taková odlehčená literatura, kdy se občas i zasmějete.

Devil-Ivet
20.12.2020 4 z 5

Většina humorných knížek mi nic neříká. S touhle je to ale něco jiného. Opravdu jsem se zasmála. Autorčino psaní mi sedlo, určitě se podívám i po jiných jejích knihách.

attila1
18.12.2020 4 z 5

Vtipné příběhy, odpočinkové čtení na dovolenou.

Jajiinka
20.11.2020 5 z 5

Hodnocení 5⭐/5⭐

Povídky jsou krátké a svižné. Mám tuto autorku opravdu ráda. Styl psaní mi naprosto vyhovuje a musím říct, že u této knihy jsem se opravdu bavila. Je útlá a skvěle se čte, takže jsem měla za jeden den přečteno a o zábavu postaráno. Navíc je to tak trochu náhled do života spisovatelky, takže o to je to zábavnější. A nesmím ani opomenout, že historky doprovází vtipné ilustrace, bez kterých by to nebylo ono. Dokonce, některé ilustrace kreslila sama autorka, a některé Veronika M. Černá. Je to druhý díl, první díl s názvem „Ono samo se to…“ jsem bohužel nečetla, ale určitě to mám jednou v plánu.
Opravdu velké díky autorce za to, že mě takto pobavila, a navíc i uklidnila, že když se mi občas stane nějaká ta eskapáda, tak nejsem výjimkou a třeba je na tom někdo ještě hůř. :D

P.ary
06.10.2020 4 z 5

Knihy Kristiny Hlaváčkové mám moc ráda... Její smysl pro humor je mi velmi blízký. Za sebe doporučuji :-)

JirinkaV
22.09.2020 5 z 5

Výborná kniha, opravdu hodně dlouho jsem se u čtení nesmála nahlas. Nadšená.

ciculka
20.08.2020 5 z 5

Knihu jsem dočetla asi před pěti minutami a jsem nadšená. Než jsem se na ni vrhla, otevřela jsem lednici a vypadla na mě konzerva s kočičím žrádlem, co tam táta tak šikovně postavil. Samozřejmě otevřená... Byla jsem fakt sprostá. Hned jsem se na knihu vrhla a neplánovaně ji asi za hodinku přečetla. Jsem opravdu nadšená, musela jsem skoro pořád smát nahlas. Příběhy jsou krátké, některé mají třeba jen pár stránek, takže to rychle ubíhá. Neřekla bych, že za všechny nehody může sama autorka, někdy se to prostě se... Vřele všem doporučuji, ihned to zlepšuje náladu:-)

humor

2014  77%Čarodějka
2014  84%Černý jezdec
2015  85%Pramen moci
2016  78%Podsvětí - Artefakt
2019  85%Proroctví

Kniha Pořád se to... je v