Tajná přísada láska

Andrew Knight je nová hvězda na bostonském gastronomickém nebi – ovšem mezitím naprosto vyhořelá. Při spontánní dovolené v Maine potká atraktivní, ale trochu ztřeštěnou Brooke Dayovou, která vlastní spolu s rodiči malou restauraci a vůbec netuší, kdo se to u ní ubytoval. Oba dva společně se postarají o to, aby se z Crab Inn místo lokálu pro zasvěcené stal módní restaurant pro všechny. A Andrewa poprvé po letech nejen díky Brooke, do níž se bláznivě zamiloval, vaření zase baví. Dokáže mu však dívka odpustit, že jí neřekl pravdu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372536/big_tajna-prisada-laska-3zg-372536.jpg 3.9191

Chuť lásky 1.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Taste of Love - Geheimzutat Liebe, 2017

Kniha Tajná přísada láska

Littlemonday
08.12.2022

Tajná přísada láska - Poppy J. Anderson

Kniha, ke které jsem se dostala díky knižní štafetě. ️

Anotace:

Recenze:

Tentokrát jsem se dostala k oddechovce, kde jsem neočekávala nic překvapujícího, klasický román, kde se dvě postavy budou nesnášet a stane se z toho láska.

Často se k takovým knihám uchyluji, abych si odpočala od thrillerů a detektivek, chci se zasmát, klidně trochu pobrečet.

U tohoto příběhu jsem se ale bohužel spíš jen nudila. Hlavní hrdinka Brooke byla většinu knihy nesnesitelně protivná, hodně dlouho trvalo než se uráčila otevřít oči a vidět před sebou dokonalého Drewa a ne snoba z města. Konec pak byl tak zrychlený, že mi chvíli trvalo, než jsem si dala dohromady, co se vlastně za posledních pár stránek stihlo všechno stát.
Víc než průměr si bohužel tahle kniha nezaslouží.

Jsem zvědavá, jak dopadne pokračování...

3/5 ⭐️

Budu moc ráda, když mě pro další recenze budete sledovat na IG: little.monday a FB: LittleMonday - Rádi čteme ️️️

Noisette73
26.10.2022

Za mě nuda, a tak jsem knížku odložila, nějak poslední dobou nemám štěstí.

Annyshga
02.09.2022

Mám ráda knihy od Julie Caplin a tak nějak jsem doufala, že tohle bude něco podobného. No bohužel ️. Příběh sám o sobě špatný nebyl, dolů ho táhly pouze občasné nudné a naprosto zbytečné pasáže. Děj byl od začátku dost předvídatelný což mi vůbec nevadilo, občas je potřeba vypnout a u čtení nepřemýšlet. Co mi ale vadilo bylo chování hlavní hrdinky. Taková trošku netykavka takže díky bohu za Andrewa a jeho smysl pro humor. Pasáže, kde se popichovali nebo spolu vařili jsem si moc užívala, škoda že v takovém duchu nebyla celá kniha.

Kudík
17.07.2022

Od šéfkuchaře očekávám mimo dobrého jídla i tři ostré věci, a to lokty, jazyk a hlavně nože. :) Andrew Knight nesplňoval vše, protože z počátku mi přišlo, že s ním okolí celkem mává. A u Brooke jsem si, mimo jejich seznámení a následně návštěvě Drewovi restaurace, říkala co je to za až cholerickou fúrii? Nějak mi to po čase nepřišlo jako škádlení.
Každopádně oceňuji parádní (originální) obálky celé série, kde se asi dalších tří dílů nedočkáme, ale tyto dva vydané jsou opravdu povedené a tematické. 3,5*, které zaokrouhluji díky receptům a grafice.

orangerose
20.06.2022

Knížka je zábavná, popis jídel které ani neznám, bavila mně :)

vera5841
18.06.2022

Začátek knihy mě příliš nebavil, ale jakmile začalo hašteření mezi hlavními hrdiny, začala jsem si i já příběh užívat. Příjemným bonusem bylo prostředí kuchyně a nahlédnutí pod pokličku přípravě jídel. Příjemný romantický oddech, už se těším na druhý díl.

KaMal
16.06.2022

Klasická romantická zápletka, protiklady, co se přitahují... Bohužel autorka je mistryně v tom, jak říct stejnou věc 3krát, jen jinými slovy, takže příběh se trochu vleče. Škoda toho.

motokatty
23.03.2022

Příjemná oddechovka z kuchařského prostředí. I když je děj předvídatelný, stejně vás bude zajímat jak si autorka poradí se závěrečným "rozuzlením".
Styl autorky se mi líbil, určitě si ráda přečtu i další díl...