Tajná přísada láska

Andrew Knight je nová hvězda na bostonském gastronomickém nebi – ovšem mezitím naprosto vyhořelá. Při spontánní dovolené v Maine potká atraktivní, ale trochu ztřeštěnou Brooke Dayovou, která vlastní spolu s rodiči malou restauraci a vůbec netuší, kdo se to u ní ubytoval. Oba dva společně se postarají o to, aby se z Crab Inn místo lokálu pro zasvěcené stal módní restaurant pro všechny. A Andrewa poprvé po letech nejen díky Brooke, do níž se bláznivě zamiloval, vaření zase baví. Dokáže mu však dívka odpustit, že jí neřekl pravdu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/372536/big_tajna-prisada-laska-3zg-372536.jpg 4150

Chuť lásky 1.

Vydáno: , Ikar (ČR)

Taste of Love - Geheimzutat Liebe, 2017

Kniha Tajná přísada láska

Nika151

Uznávaný bostonský šéfkuchař Andrew se jednoho krásného dne naštve a uteče pryč od všech starostí a “narazí” na kudrnatou kuchařku Brooke. Úplně ji neřekne vše, pomáhá ji, zamiluje se..trochu drama na konci..romantická oddechová knížka, kde se hodně vaří a jí. Nicméně mi místy vadila Brooke a její výbušnost. Proto hvězdička dolů.

Kaduri

Tak v prvom rade, túto knižku nemôžete čítať hladní. Pretože tu sa varí, a keď sa nevarí, tak sa je, a keď sa sa neje, tak sa skúšajú nové recepty:).
Zo začiatku mi prišiel dej príliš popisný, málo dialógov na môj vkus, ale postupne sa z toho vykľul moc pekný príbeh. Veď si prečítajte sami:).
A už sa teším na druhý diel, tentokrát o Nickovi.

SammSamm

Velice čtivé, krásné téma do letních dní :-)

Kekik

Příjemná, odpočinková četba. Občas jsem se pousmála, ale ještě mnoho stran před koncem jsem si vypěstovala alergii na slovní spojení "velkoměstský snob". Toto spojení tam bylo zmíněno až mockrát. V příběhu se toho sice moc neděje, ale to nevadí. Přesto jsem si čtení užila.

Velikou chválu si zaslouží zhotovení knihy. Nádherná obálka se vážně moc povedla. I u druhého dílu. Na ten se také chystám, jelikož Nick mě zde velmi zaujal. Je to sympatický pohodář. Snad takový bude i jako hlavní postava.

uminaa

Na čítanie tejto knihy ma nalákala obálka - je veľmi pekná

A teraz k tomu ostatnému. Kniha sa príjemne a plynulo čítala - vítaný oddych, takže som spokojná.

Príbeh predvídateľný? Áno, ale zábavný. Sarkastickú Brooke som si zamilovala okamžite. A Drew? No, ten bol na môj vkus trošku viac... dokonalý - ale vedel pobaviť

Dosť ma zaskočil rýchly koniec rozbroja medzi Brooke a Drewom, resp. zmena postoja Brooke. Ale na druhej strane by prílišné naťahovanie asi už zbytočne liezlo na nervy.

A na margo čučoriedkového koláča – tak ten by som si dala tiež a rozhodne by som ocenila recept

LaBobule

Mila, nenarocna a romanticka knizka z prostredi kuchyne. Oproti jinym knizkam nijak nevynika.

Leyla

Oddychovka na večer. Nečítam často tento typ kníh, ale pobavila som sa a zároveň strašne vyhladla. Zjedla by som všetko, čo v tej knihe uvarili alebo iba spomínali.

Tesset

Takové nijaké. Ten příběh byl asi standardní, ale neoslovilo mě to zpracování, těžko říct, jestli to bylo překladem, ale dost spisovný, kultivovaný styl narušovaly hovorové výrazy nebo slova, která se do takoveho celku nehodila. Dost často pak byla přídavná jména nebo příslovce k chování postav zbytečná, přehnaná... jako kdyby tam byla jen do počtu slov. Za mě hodně slabé.