Život zn.: Hygge

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Venkovské městečko Yulethorpe zažívá pošmourný, nevlídný podzim. Klára chce původně zůstat jen pár dní, aby si na vlastní oči prohlédla malebné okolí, které dosud zná jen z detektivního seriálu Vraždy v Midsommeru, který Dánové milují. Pak se však v Yulethorpu nečekaně objevuje Joe. Joeův život je pravý opak hygge – je pragmatický a výkonný a už dávno zapomněl, jaké to je radovat se z drobných životních potěšení. Joe a Klára nemají na první pohled téměř nic společného, přesto začne být brzy oběma jasné, že je k sobě něco přitahuje…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377968/big_zivot-zn-hygge-G4W-377968.jpg 3.7186
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Jota
Originální název:

The Hygge Holiday, 2017


více info...
Nahrávám...

Komentáře (74)

Kniha Život zn.: Hygge

Ila1971
26. listopadu

Pohodove čtení na zimní večery.

Malíček
04. října

Musím se přidat k dalším komentářům zmiňujícím, že tato kniha je zejména oddechovkou. Je to milé, nijak překvapivé čtení, které si určitě získá své oblíbence. Já knihu řadím mezi lepší průměr, protože jsem se do příběhu dokázala hezky ponořit, autorka podle mě vystihla atmosféru prostředí velmi dobře.


Tynyton
22. července

Velice průměrné oddychové čtení na dovolenou. Kniha chvílemi nereálná. Nelíbil se mi nedostatečný prostor pro sblížení hlavních hrdinů, ve kterém by více hovořili o své minulosti a více se napojili na duchovní úrovni. Ději odehrávajícímu se na posledních 50 stranách měl být dán větší rozsah a větší propracovanost, jinde bych ubrala.

Pistácie
16. července

Tato kniha patří do škatulky "oddechové čtení na dovolenou" a tam také zůstane. Naprosto předvídatelný děj v každém kroku. Nic překvapivého. Žádný velký zvraty. Žádná čtenářská očekávání. Takový nenásilný, milý příběh, který neurazí, ale ani ničím nenadchne.

marlenkaXX
15. června

Jednoduchý, nenáročný oddychový román, který mě tedy ničím moc nenadchnul...

broskev28
15. května

Chtěla jsem milý, "růžový" a nenáročný příběh pro dámy z naší knihovny, tak snad se to povedlo. A papoušice Lady se mi líbila, protože právě její komentáře dokázaly ten občas velmi romantický text decentně shodit. O něco méně decentně jej - ale to možná jen pro mě - shazovaly výrazy typu nahamonila a paranoický, běžně totiž používám jiné tvary těchto slov.
Každopádně doufám, že naše čtenářky budou spokojené a že pochopí, že u nás na vsi už hygge životní styl dávno frčí; aspoň v něčem máme náskok!

sandratea
15. dubna

Čtení do nelehkých časů, které vás navnadí na teplou deku a klid. Líbily se mi postavy a propletenost děje, který sice jde do předvídatelného konce, ale stojí to za to číst.

martinkaLLL
11. dubna

Začátek byl takový hrr, bez úvodu a zasvěcení do příběhu. Proto hvězda dolů. Ale jinak jsem byla spokojená a dobře se to četlo.

1