martinkaLLL

FámaFámaLesley Kara

Doporučila bych ji. Je tam sice táhnoucí se začátek, ale stálo to za to dočíst až do konce.

Italské dvojhubkyItalské dvojhubkyMarta Kučíková

Milé čtení. Neprohýbala jsem se smíchy, ale koutky mi občas cukaly. Je to kniha, na kterou časem asi zapomenu.

Čajovna v TokiuČajovna v TokiuJulie Caplin

Opět jsem si parádně odpočinula. Nemusím nad příběhem přemýšlet a s lehkostí si plyne krásami Japonska. U nás v poslední době aktuální téma.

MrázMrázBernard Minier

Základ je tam dobrý, ale té omáčky okolo, to už mně přišlo opravdu moc. Musela jsem to dočíst a to jen proto, že jsem byla zvědavá co na té knize všichni mají. Stejně jsem to nezjistila. Hlavní hrdina je jak Semír z Kobry 11 (absolutně nesmrtelný).

Hodní psi k jižnímu pólu nedojdouHodní psi k jižnímu pólu nedojdouHans-Olav Thyvold

Jsem milovník psů a nemohu dát za plný počet. Zasmála jsem se jen na prvních cca 100 stran, pak už to byla nuda. Konec byl nečekaný a za mě dost nepovedený. Spíš mě to naštvalo.

12.09.2021

Jak přežít svého mužeJak přežít svého mužeJana Bernášková

Průměrná kniha. Četla jsem, že má být vtipná, ale vtipu to moc nemělo, takže to bylo zklamání. A styl vulgárního psaní mi také moc nevyhovoval. Jako průměrné to hodnotím jen kvůli nápadu toho celého příběhu.

09.09.2021

AsylumAsylumMadeleine Roux

To je pro děti a mládež? Tak to jsem dobrý posera. Já to nemohla číst za tmy a sama. Hlavním hrdinou je student, ale některé ty hororové části co jsou doprovázeny fotkami, mně daly dost zabrat. Bála jsem se, ale musela jsem pořád číst dál. Dlouho jsem takto rychle knihu nepřečetla. Vrátilo mě to trošku do mládí, kdy jsem četla Stopy hrůzy.

28.04.2021

Manželské nehodyManželské nehodyRandy Susan Meyers

Román se četl velmi dobře. Bylo to zajímavé, smutné, ale i to celkem dobře dopadlo. Závěr mě teda zklamal. Tam bych brala trošku jiný konec, ale tak to zas na to může mít každý jiný názor.

28.04.2021

Život zn.: HyggeŽivot zn.: HyggeRosie Blake

Začátek byl takový hrr, bez úvodu a zasvěcení do příběhu. Proto hvězda dolů. Ale jinak jsem byla spokojená a dobře se to četlo.

11.04.2021

Manželka mezi námiManželka mezi námiSarah Pekkanen

Příběh je zajímavý, jen ten zmatek mezi těmi ženami. Kdyby to bylo aspoň nad každou kapitolou napsané o jakou ženu zrovna jde. Ale závěr dost překvapil, to jsem opravdu nečekala.

11.03.2021

Nová dobaNová dobaM. Lamballe (pseudonym)

Trošku jsem se ztrácela při přecházení postav, ale i tak to byla pecka. Napětí, vtip, romantika, ale i vážnost té doby.

11.03.2021

Miss těžká váhaMiss těžká váhaMoa Herngren

Lehké čtení nad kterým se člověk nenudí. Je to spousta zajímavostí ze zákulisí reality show. Hvězdu dolů dávám kvůli tomu, že z humoru tam nebylo vůbec nic, i když to slibovali.

11.03.2021

Pořád se to...Pořád se to...Kristina Hlaváčková

Taková odlehčená literatura, kdy se občas i zasmějete.

18.01.2021

Vánoce pro kočku - 23 adventních pohádek a jeden opravdový příběhVánoce pro kočku - 23 adventních pohádek a jeden opravdový příběhTerezie Radoměřská

Krásné příběhy o postavičkách z betlému. Udělali jsme si podle toho betlém a užili jsme si i spoustu srandy.

14.01.2021

Ono samo se to... Praštěné historky, u kterých budete slzet smíchy!Ono samo se to... Praštěné historky, u kterých budete slzet smíchy!Kristina Hlaváčková

Ale jo, je to docela vtipné, ale občas i trapné.

31.12.2020

Neználek na cestáchNeználek na cestáchNikolaj Nikolajevič Nosov

Stará dobrá klasika. Něco syna bavilo a něco bylo spíš pro něj nudné. Já jsem si spíš zavzpomínala na dobu, kdy nám babička četla.

02.11.2020

Proč máma pijeProč máma pijeGill Sims

Nezaujala mě. Nebylo tam nic, co by mě pobavilo, žádné napětí, jen slova.

02.11.2020

Dobrá matkaDobrá matkaSinéad Moriarty

Bylo to hodně smutné, i slzu jsem ukápla. Moc se mi to líbilo. Spisovatelka se zbytečně v té nemoci nerejpala, bylo to prostě tak akorát.

04.08.2020

JámaJámaC. J. Tudor

No čekala jsem, že to bude horší, takže je to za 3, ale stejně mě to nějak nenadchlo a nebavilo.

04.08.2020

Ve tvých snechVe tvých snechKristan Higgins

Začátek mě vůbec nebavil, ale pak se to nějak rozjelo a bylo to super, takže jsem moc ráda, že jsem vydržela a četla dál.

30.04.2020

Tajná přísada láskaTajná přísada láskaPoppy J. Anderson

Krásná romantika. Odpočinula jsem si a navíc moc ráda čtu o jídle.

30.04.2020

Záchranářské pohádkyZáchranářské pohádkyZuzana Pospíšilová

Pohádky nás moc nebavily. Takové bez nápadů a napětí.

20.04.2020

Nekonečná plážNekonečná plážJenny Colgan

Krásná, ale smutná kniha. Nemohla jsem věřit, že už je konec.

09.04.2020

Stín větruStín větruCarlos Ruiz Zafón

Většinou jsem se u této knihy spíš nudila. Pořád jsem čekala co teda se tam stane a kdy zase přijde napínavá část. Za mě nic moc knížka a doporučovat dál nebudu.

03.04.2020

Neviditelný VítekNeviditelný VítekAstrid Frank

Kniha se mně ani synovi nelíbila. Hlavní hrdina, který pořád počítá je nudný. A nebyli jsme připravený na to, že je to kniha o šikaně, nečetli bychom ji.

03.04.2020

Pračlovíčci - Hurá na mamuta!Pračlovíčci - Hurá na mamuta!Jackie Niebisch

Tak tohle byla luxusní knížka na čtení před spaním. Kéž bych našla více takových. Mého 3 a půl letého syna také moc bavila a užíval si každý příběh. Určitě doporučuji.

30.03.2020

Kulihrášek a BudulínekKulihrášek a BudulínekM. Ďuríčková (pseudonym)

Taková zkrácená klasika. Ilustrace jsou moc pěkné, ty se nám líbí. U Budulínka mě zklamala písnička, krátká.

20.03.2020

iPohádkaiPohádkaK. K. Kovář (pseudonym)

Krásná pohádka. Je pravda, že to pro malé děti není, ale ty starší si myslím pobaví. Jen teda ty ilustrace se opravdu nepovedly, škoda.

12.03.2020

Králíček v nebezpečíKrálíček v nebezpečíLucy Daniels

Jednoduchý a poutavý příběh pro malé holky i kluky. Určitě koupíme i další knihy.

25.02.2020

Prázdniny na mořiPrázdniny na mořiKatie Fforde

Naivní pohádka pro dospělé. Krásně odpočinkové a nemusí se u toho přemýšlet, což občas u čtení potřebuji. Takže toto bych doporučila na takovéto dovolenkové čtení.

19.02.2020