martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Zlaté časy Zlaté časy Anne Jacobs

Parádní počteníčko. Ještě že jsem si koupila další díl, takže jdu rovnou pokračovat, protože to opravdu stojí za to.

21.02.2024 5 z 5

Muzeum divů Muzeum divů Ransom Riggs

Doplňkové knížky asi nebudou pro mě. Jak to nemá už napětí a příběh, tak to není ono. Ale doplnění fotek k textu má fakt výborně promyšlený.

07.02.2024 2 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Trochu mi trvalo na začátku se začít, ale pak to byla pecka. Četlo se to dobře a výborný originální příběh.

02.02.2024 4 z 5

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Jako vždy dobře zpracované a sladěné s fotkami. Toto mě baví, že si to můžu lépe spojit a představit. Jen tentokrát mě nebavilo, jak je to že utečou a budou jednat na vlastní pěst a to se tam opakuje. A pak najednou jdou stejně všichni.

22.01.2024 4 z 5

Pekárna svatebních koláčků Pekárna svatebních koláčků Ruth Kvarnström-Jones

Tak si říkáte, že u třetího dílu vás to už nemůže ten děj jen tak překvapit. A ejhle ono překvapí. Děj je napínavý a zas super napsané. Čekám a doufám ve 4. díl.

26.11.2023 4 z 5

Pekárna plná života Pekárna plná života Ruth Kvarnström-Jones

Další super zápletky. Výborně se četla. A nemůžu se dočkat až se začtu do třetího dílu. A já bych si tak dala skořicového šneka, mňam.

29.10.2023 5 z 5

Dcery naděje Dcery naděje Marie Lamballe (p)

Já bych si tak dala ty dortíky. Moc povedená kniha a recept u toho vyzkouším, to by nám mohlo chutnat. Když už nejsou dortíky.

10.10.2023 5 z 5

Osudová léta Osudová léta Marie Lamballe (p)

Za mě super pokračování. Opět jsem začátek trochu tápala u postav, protože už je to dlouhá doba co jsem četla 1. díl, ale stejně super. A hned se pouštím do posledního dílu. Jsem zvědavá, jak bude pokračovat děj. Je tam spousta nevyřešeného.

23.09.2023 5 z 5

Šťastná kniha Šťastná kniha Barbora Šťastná

Tak jsem se těšila, že se pobavím a třeba mi to i něco do toho života přinese a přitom se mi to nakonec nepodařilo ani dočíst. Je to jak číst někomu v hlavě jeho myšlenky, který mu tam jen tak lítají. Nebavilo mě to. A jako šťastná kniha mi to nepřijde.

11.09.2023 1 z 5

Až tady nebudu Až tady nebudu Linda Green

Tak tohle byla pecka. Tolik nečekaných zvratů a ten celkový nápad byl dokonalý. Takhle rychle jsem knihu nepřečetla ani nepamatuji. Nedala se pomalu ani odložit. Doporučuji!

11.09.2023 5 z 5

Pekárna s vůní skořice Pekárna s vůní skořice Ruth Kvarnström-Jones

Já byla moc spokojená. Celkově mě to překvapilo, mile překvapilo. A už se nemohu dočkat dalších dílů. Jen co je seženu.

11.09.2023 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Mám ráda fantasy, ale tohle je už moc. Nepřijde mi to plynulé, děj je rozkouskovaný a nedokážu se do toho vůbec začíst. Tady mi má představivost dost selhala. Není to pro mě.

11.09.2023 2 z 5

Pět set mil od tebe Pět set mil od tebe Jenny Colgan

Nebylo to špatné, ale super také ne. Myslím, že to bylo trochu odfláknuto, to jak se poznávali ti dva. A to je škoda. Na to jsem se těšila nejvíc.

17.08.2023 3 z 5

V životech loutek V životech loutek T.J. Klune (p)

Výborný nápad, příběh a krásná obálka. Jediné co mi vadilo, a to dost, byl překlad v části kde potkali vílu a to oslovování jednou v množném a podruhé v jednotném. Špatně se mi tato část četla.

08.08.2023 4 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Tak jsem to zkusila a další díly vynechám. Nevadilo mi číst o sexu, ale ty divný lidi mi nesedí.

22.07.2023 3 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

Četla jsem jako poslední ze série. To byla chyba. Měla jsem to zařadit před závěrečnou knihu. Nebylo to až tak super jako předchozí, ale i tak jsem si to užila. Výborný to celý bylo, miluji celou tu sérii.

20.07.2023 4 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Sarah je královna slov. Výborně napsané, já to žeru od začátku do konce. Jdu hned číst další díl. Jsem zvědavá jak to vše dopadne.

11.06.2023 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Tohle už je závislost. Nedokážu myslet na nic jiného, myslím jen na ten příběh. A úplně se bojím, že už mi těch knih moc nezbývá. Musím hned otevřít další knihu.

31.05.2023 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Uff, nejde to přestat číst. To je napínavé, musím jít rovnou na další díl. Nevydržela bych čekat do zítra. Jediné co bych k tomu měla. Začátek dobrodružství u čarodejnic, mě tolik nebavil. Ale to je jedno, je to pecka.

19.05.2023 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Druhý díl a stále pecka. Ten závěr jsem musela dočíst najednou, tam už se nešlo vůbec zastavit. A jsem ráda, že mám hned po ruce třetí díl. Neumím si představit, že bych musela čekat než otevřou knihkupectví.

08.05.2023 5 z 5