Voňavý Inspiromat: Tak trochu jiná kuchařka

Voňavý Inspiromat: Tak trochu jiná kuchařka https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392791/bmid_vonavy-inspiromat-tak-trochu-jina-k-jlp-392791.jpg 4 8 2

Kačku Tichou znají diváci televize z pořadu Snídaně s Novou, kam chodí pravidelně vařit a představovat své recepty. Krom toho se zúčastnila televizní soutěže Master Chef, kde se dostala až do semifinále. Její recepty jsou "Tak trochu jiné", neotřelé, ale "Voňavé". Mají hlavně inspirovat čtenáře, že vařit se dá chutně a dobře i ze zdravých surovin. Nevyznává žádné vyhraněné směry jako raw, paleo, vegan apod., říká, že každý si má najít svou vlastní cestu ke štíhlé postavě, zdraví, energii, že každý jsme jiný. Snaží se svými recepty inspirovat k tomu, že stačí omezit cukry, tuky, mouky a nahradit je jinými surovinami, zdravějšími.... celý text

martinkaLLL
martinkaLLL
31.07.2019 5 z 5

Za mne výborná inspirace. Hlavně na pečení! Snažím se synovi dát jen to nejlepší, tak každá inspirace dobrá.

RenataP
RenataP
21.03.2019

Otevřelo mi to nové obzory. Pečení bez mouky, které na pohled nerozeznáte od moučného pečení. Tyčinky, mlsandy, nebo i něco, čím skvěle nahradíte těstoviny. Stačí k tomu jednoduchý nápad, něco předpéct, něco nalít na plech, v těstech jsem většinou nechybovala, chybou bylo snažit se vařit bezlepkově (například) a postupovat lepkovými postupy. V tomhle – parádní osvěta!

Autorovy knížky

Kačka Tichá (p)