Tlapková patrola - Od pohádky k pohádce

Tlapková patrola - Od pohádky k pohádce https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/361862/mid_tlapkova-patrola-od-pohadky-k-pohad-OBl-361862.png 4 31 9

Pohádky podle oblíbeného televizního seriálu. Tlapková patrola je parta obětavých štěňat, která zachraňuje pobřežní městečko Adventure Bay před zkázou a prožívá přitom různá dobrodružství. V této knížce si můžete přečíst, jak tlapky slavily narozeniny, jak hledaly poklad pirátů nebo jak zachraňovaly malou kočičku.

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Puppy Birthday to You! Pirate Pups; itty-Bitty Kitty Rescue

yellow
08.02.2024 3 z 5

Dceři se příběhy tlapek moc líbily. Mně hodně zklamala kvalita obrázků a i ten jazyk by mohl být lepší.

Ellis03
20.07.2023 5 z 5

Pro malé milovníky tlapkove patroly - ideální čtení. Jelikož je kniha v podstatě poskladana z obrázku, doplněných krátkým textem, tak i děti u čtení vydrží a mají se stále na co dívat.

Dsenbi
23.11.2022 1 z 5

Syna celkem bavila, protože má rád filmové zpracování. Mě jako dospělou už tolik ne a to knihy miluju. Čeština není nijak nápaditá, příběhy jsou předvídatelné...

dancadragneel
17.10.2022 5 z 5

Dceřina oblíbená pohádka. Tudíž bylo jasné, že kniha zaujme. Příběhy jsou krátké, ale pěkné a na čtení před spaním pro 2,5letou milovnici tlapek tak akorát.

jarkaska
16.10.2022 4 z 5

Vnučka si půjčila v knihovně a tak jsme četly před spaním, když jsem je hlídala. Dobře se usínalo.

adelkas
17.06.2021 4 z 5

Sabince se líbí, usíná u toho, tak proč ne? Tři příběhy z oblíbeného dětského seriálu.

Gabika9
08.04.2021 4 z 5

Malinko mi vadí, že neni přeložen kapitán Blackfur jako Černovous stejně jako v seriálu. Dcera mě na začátku opravovala, že tak se kapitán nejmenoval... Musela jsen propiskou opravit pro ostatní predčítající členy rodiny. Jinak milé zpracování s pěknými ilustracemi.

martinkaLLL
16.03.2019 4 z 5

Tomík je má rád, takže u nás velká spokojenost. Škoda, že nebylo více pohádek v knížce.

evasamankova
25.10.2018 2 z 5

Tři příběhy podle televizního seriálu. Synovi se líbily.
Co se na této knize ale nelíbilo mně, byla korektura.
V tak malém množství textu tolik chyb :((((((