Kamarádky na život

Kamarádky na život https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356553/bmid_kamaradky-na-zivot-YBe-356553.png 3 31 9

Nebylo obvyklé, aby před vchodem do obchodu Ahléns ležela mrtvá žena. Sonja Gustavssonová však byla neobvyklá už za svého života. Neplánovala sice skonat uprostřed nákupního centra ve Farstě, zato tušila, že pokud by se to mělo odehrát zrovna tam, nic by proti tomu nenamítala. Závěť, kterou po sobě zanechala, nejvíc překvapí její kamarádky Maggan, Rebekku a Susanne. Dostanou všechno – miliony i úžasné investice. Ale ze všeho nejdřív musí splnit několik podmínek a od základů překopat své životy. Zvládnou a budou vůbec chtít splnit Sonjina poslední přání? A kam až je dovedou?... celý text

Romány , Pro ženy

Vydáno: , Motto

Nikychlupova
Nikychlupova
23.09.2020 5 z 5

Ze začátku jsem si pletla postavy. Jinak fajn oddechové čtení.

TetaBára
TetaBára
02.02.2020 odpad!

Promarněná šance. Slibný začátek se rozpliznul do nudného líčení, jak se tři single ženy kolem padesátky (děsně sexy, i když jedna je oplácaná a dvě anorektické) konečně stanou šťastnými, protože najdou ty pravé (úžasně sexy a bohaté) protějšky. Krom toho ještě podědí závratný majetek, takže skutečně jediné, s čím si opravdu mohou dělat starosti je, jak uhnat toho, koho milují. Trocha plytkých omylů (je ženatý- ale ne- to byla jeho sestra/neteř, on si myslí, že ona má snoubence - ale ne, to byl jen pomstychtivý bývalý partner). Zkušené ženy v letech, skvělé ve svých profesích se chovají jako pitomé zastydlé puberťačky. Plno splývajících postav bez vypracovaného charakteru. Ke konci už nesnesitelné čtení. Plytké, překombinované, bez emocí, bez katarze.

Marcik7
Marcik7
04.04.2019 3 z 5

nebylo to nejhorší čtení, opravdu oddychová kniha

bagel
bagel
21.06.2018 2 z 5

Začátek vypadal velice nadějně, ale pak se to rozplizlo a měla jsem problém knihu dočíst.

alzbeta4340
alzbeta4340
26.04.2018 3 z 5

Je to pohádka o tom, jak tři padesátnice začínají nový život. Ze začátku se příběh jevil slibně a vtipně - a já chtěla dát plné hodnocení. Na konci knihy jsem ale bohužel byla ze čtení až otrávená. Autorka napěchovala do románu snad všechny šťastné náhody, které ji napadly. Méně je někdy prostě více.

martinkaLLL
martinkaLLL
03.03.2018 5 z 5

Krásná, vtipná, pohodová kníížka. Opravdu mohu jen doporučit.

Jájinka
Jájinka
12.02.2018 2 z 5

Nejdřív zajímavý začátek, ale další zpracování děje mě bohužel nějak nebavilo. Ten neotřelý nápad s dědictvím a co bylo pak se měl využít mnohem líp.

L.Helena
L.Helena
06.01.2018 1 z 5

Celkem slibný začátek. Skutečnost, že tři kamarádky zdědí ohromné jmění slibuje velký potenciál. Ale dál je celá kniha jen velká nuda, Dočetla jsem pouze s vypětím všech sil.

ivousekk
ivousekk
08.11.2017 4 z 5

Skvělá oddychovka. Naprosto vypnete a jen budete otáčet další stránky, protože se to čte úplně samo. Počítejte s tím, že je to pohádka. Pohádka pro velké holky. Ale i ty se občas rády zasní, ne? :-)

dědictví kamarádky

Autorovy knížky

Åsa Hellberg
švédská, 1692
2017  63%Kamarádky na život

Kniha Kamarádky na život je v