martinkaLLL martinkaLLL komentáře u knih

Byla jednou koťata Byla jednou koťata Ljuba Štíplová

Nelíbila se nám jména kocourků. A je to takové nijaké ty pohádky.

14.03.2017 2 z 5

Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů Nejkrásnější pohádky bratří Grimmů Jacob Ludwig Carl Grimm

Takové krváky, ještě že tomu malej ještě nerozumí. No u nás v knihovničce to nezůstane. U jedné jsem měla strach dokonce i já. Takové horory.

08.03.2017 1 z 5

Mladík v odboji Mladík v odboji C. D. Payne

Čekala jsem od toho mnohem víc. Měla to být kniha, u které se zasměji a vtip nebo něco čemu bych se zasmála ne a ne přijít. Hrubá mluva mi také moc nesedla, ale tak patří to ke stylu této knihy. Je to podobný styl jako má Bukowski. Jako by to psal on sám zamlada. Takže jeho fanoušci, si myslím, že by byli spokojeni.

02.03.2017 2 z 5

Honzíkova cesta Honzíkova cesta Bohumil Říha

Krásná knížka. Jednou ji budu číst s dětmi.

19.02.2017 5 z 5

Zelená jako smaragd Zelená jako smaragd Kerstin Gier

Až mi slza ukápla. Prostě boží knížky. Tak trošku mi je líto, že to skončilo. Nejraději bych zapomněla všechno, abych mohla číst znovu.

09.02.2017 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

No teda jedu nonstop, protože tohle je prostě super, boží a nejlepší. Hned začínám poslední díl. Od prvního jedu jen s přestávkami na jídlo a trochu krátkého spánku.

08.02.2017 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tak po delší pauze jsem narazila na knížku, která mě totálně pohltila. Vůbec jsem se nemohla odtrhnout a zhltla to na posezení. Hned jdu na pokračování, bez toho nemůžu být.

07.02.2017 5 z 5

Jak mi kobliha s marmeládou zničila život Jak mi kobliha s marmeládou zničila život Mark Lowery

Taková puberťácká knížka. Překvapila mě, nečekala jsem, že by až tolik pobavila. Má to zajímavý název a nápad také dobrý. Ilustrace zajímavá. Má to o jednu hvězdu méně za Rosii a ten její důvod proč je naštvaná.

04.02.2017 4 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Parádní a spojení s realitou z toho dělá, ještě lepší požitek.

04.02.2017 5 z 5

Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct Trénink je rozhovor, ve kterém má i váš pes co říct František Šusta

Výborné! Hodně mi to pomohlo spoustu věcí pochopit.

30.01.2017 4 z 5

Odvrácená strana matky Odvrácená strana matky Monika Valentová

Byl to dárek, sama bych si ji nekoupila. Přečetla jsem za jeden den, asi dvakrát jsem se zasmála, ale jinak to byla nuda.

25.12.2016 2 z 5

Krysáci Krysáci Jiří Žáček

Nevěřila jsem, že by to bylo tak dobré. Mile mně to překvapilo. Jsem ráda, že jsme si je koupili.

11.12.2016 5 z 5

Ostrov s vůní čerstvého chleba Ostrov s vůní čerstvého chleba Jenny Colgan

Pěkná knížka i příběh. Některé recepty plánuji vyzkoušet.

28.11.2016 4 z 5

Štaflík a Špagetka Štaflík a Špagetka Alena Munková

Nádherný a super příběhy.

23.11.2016 5 z 5

Dotkni se zvířecí duše Dotkni se zvířecí duše Gabby Harris

Moc zajímavé, určitě mi to pomohlo ledacos pochopit.

23.11.2016 3 z 5

Maková panenka a motýl Emanuel Maková panenka a motýl Emanuel Václav Čtvrtek (p)

Nelíbí se nám. Příběhy nám nedávají moc smysl.

07.11.2016 1 z 5

Káťa a Škubánek zase spolu Káťa a Škubánek zase spolu Josef Lamka

Povedené příběhy a krásné obrázky.

03.11.2016 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Trvalo mi než jsem se začetla a zorientovala. Pak už to šlo jak po másla. Napínavé, zajímavé a tak akorát dlouhé.

02.11.2016 4 z 5

Báječné nakupování v Hollywoodu Báječné nakupování v Hollywoodu Sophie Kinsella (p)

Chyběl mi tam ten vtip, s kterým byly psaný ty předchozí díly. Zajímavé, ale četla jsem to spíš jen kvůli těm předchozím dílům.

11.09.2016 3 z 5

Tvůj báječný život Tvůj báječný život Liz Fenton

Odpočinková knížka, krásně přehledný příběh a moc pěkně napsané.

19.08.2016 5 z 5