Jak mi kobliha s marmeládou zničila život

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Máte-li rádi břitký, suchý anglický humor, nemusíte ani být dítě, abyste si zamilovali příběhy kultovního britského humoristy Marka Loweryho. Hlavní hrdina jeho nové knihy, Roman, je třídní lůzr, suchar a typický mamánek s děsně trapnou maminkou, která ho přehnaně opečovává. Roman v ničem zvlášť nevyniká, ale pozor: miluje koblihy, zvlášť ty s malinovou náplní. A právě koblihou celý příběh začíná a taky končí. Kobliha potají ukrytá v kapse bundy rozpoutá celou sérii nešťastných příhod, které milému hrdinovi udělají ze života peklo na zemi. Skvělé!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290749/jak-mi-kobliha-s-marmeladou-znicila-Aiy-290749.jpg 3.822
Žánr
Humor, Pro děti a mládež
Vydáno, Argo
Orig. název

The Jam Doughnut That Ruined My Life, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Jak mi kobliha s marmeládou zničila život

Přidat komentář
Ruru
29. dubna

Skvělá knížka. Připravte se že budete mít záchvaty smíchu.

laepus
19.09.2017

Důležitá u téhle knihy je její délka. Kniha je přesně tak dlouhá, jak má být - odehrává se v rozsahu pěti dní a 200 stránek (navíc zkrácených díky obrázkům) a je to akorát na to, aby to čtenáře ještě bavilo a všech těch grc prd vtipů se už zbavil. Humor je bláznivý, jednoduchý, přímočarý a pokud se uvolníte, pobavíte se stejně jako já. Mladším ročníkům to možná připomene nějakého toho Poseroutku (toho jsem nečetl), ale tohle má aspoň nějaké kouzlo a nápad - pan Morcelli, chtivá Jane, nákup v sámošce...


martinkaLLL
04.02.2017

Taková puberťácká knížka. Překvapila mě, nečekala jsem, že by až tolik pobavila. Má to zajímavý název a nápad také dobrý. Ilustrace zajímavá. Má to o jednu hvězdu méně za Rosii a ten její důvod proč je naštvaná.

hellena1523
29.01.2017

Průměrná humorná kniha pro děti. Místy jsem se opravdu usmála. Taková oddychovka. Pokud jde o ilustrace jsou naivní, tudíž pochybuji, že by je děti ocenily, nicméně vhodně zakomponované k textu.

kalinkacz
03.04.2016

Dneska k nám do práce přiletěla tahle novinka plná šťavnatých koblih! I když se jedná hlavně o dětskou knihu, tak mi má zvědavost nedala a já ji musela zkusit... Výsledek? Ty děcka se dneska ale mají, že jim vychází tak super knížky! Ale ještě lepší poznatek je, že baví i dospělé! A to nejsem ani bůh ví jaký "donutlover"... Kniha je vtipná, originální, má humorné ilustrace a čte se sama.. Takže kdo máte smysl pro humor a rádi se smějete nahlas, tak ji zkuste!
P.S. Hlavně ji kupte svým dětem, nebudete litovat!

Doporučujeme

Mikulášovy patálie
Mikulášovy patálie
Mikulášovy prázdniny
Mikulášovy prázdniny
Ponorková nemoc
Ponorková nemoc
Mikulášovy průšvihy
Mikulášovy průšvihy

Štítky

pro nejmenší pro mládež humor

Autor a jeho další knihy

Mark Lowery
britská, 1979

Kniha Jak mi kobliha s marmeládou zničila život je v

Přečtených33x
Čtenářské výzvě4x
Doporučených1x
Knihotéce2x
Chystám se číst18x
Chci si koupit9x