Jak mi kobliha s marmeládou zničila život

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Máte-li rádi břitký, suchý anglický humor, nemusíte ani být dítě, abyste si zamilovali příběhy kultovního britského humoristy Marka Loweryho. Hlavní hrdina jeho nové knihy, Roman, je třídní lůzr, suchar a typický mamánek s děsně trapnou maminkou, která ho přehnaně opečovává. Roman v ničem zvlášť nevyniká, ale pozor: miluje koblihy, zvlášť ty s malinovou náplní. A právě koblihou celý příběh začíná a taky končí. Kobliha potají ukrytá v kapse bundy rozpoutá celou sérii nešťastných příhod, které milému hrdinovi udělají ze života peklo na zemi. Skvělé!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/290749/jak-mi-kobliha-s-marmeladou-znicila-Aiy-290749.jpg 3.724
Žánr
Humor, Pro děti a mládež
Vydáno, Argo
Orig. název

The Jam Doughnut That Ruined My Life, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Jak mi kobliha s marmeládou zničila život

Přidat komentář
Ruru
29.04.2020

Skvělá knížka. Připravte se, že budete mít záchvaty smíchu.

laepus
19.09.2017

Důležitá u téhle knihy je její délka. Kniha je přesně tak dlouhá, jak má být - odehrává se v rozsahu pěti dní a 200 stránek (navíc zkrácených díky obrázkům) a je to akorát na to, aby to čtenáře ještě bavilo a všech těch grc prd vtipů se už zbavil. Humor je bláznivý, jednoduchý, přímočarý a pokud se uvolníte, pobavíte se stejně jako já. Mladším ročníkům to možná připomene nějakého toho Poseroutku (toho jsem nečetl), ale tohle má aspoň nějaké kouzlo a nápad - pan Morcelli, chtivá Jane, nákup v sámošce...


martinkaLLL
04.02.2017

Taková puberťácká knížka. Překvapila mě, nečekala jsem, že by až tolik pobavila. Má to zajímavý název a nápad také dobrý. Ilustrace zajímavá. Má to o jednu hvězdu méně za Rosii a ten její důvod proč je naštvaná.

hellena1523
29.01.2017

Průměrná humorná kniha pro děti. Místy jsem se opravdu usmála. Taková oddychovka. Pokud jde o ilustrace jsou naivní, tudíž pochybuji, že by je děti ocenily, nicméně vhodně zakomponované k textu.

kalinkacz
03.04.2016

Dneska k nám do práce přiletěla tahle novinka plná šťavnatých koblih! I když se jedná hlavně o dětskou knihu, tak mi má zvědavost nedala a já ji musela zkusit... Výsledek? Ty děcka se dneska ale mají, že jim vychází tak super knížky! Ale ještě lepší poznatek je, že baví i dospělé! A to nejsem ani bůh ví jaký "donutlover"... Kniha je vtipná, originální, má humorné ilustrace a čte se sama.. Takže kdo máte smysl pro humor a rádi se smějete nahlas, tak ji zkuste!
P.S. Hlavně ji kupte svým dětem, nebudete litovat!