Jenom ponožky nestačí

od:


KoupitKoupit eknihu

... pokud je to všechno, co máte na sobě. Dojemně komický příběh o dospívání pro všechny, kdo přežili pubertu. Život Michaela Swarbricka je v troskách. Jeho kámoš ho zatáhl do skandálu s dívčí šatnou, starší bratr chodí s holkou jeho snů a když se jednou Michael vrátí dřív domů, zjistí, že z jeho rodičů se stali vyznavači nudismu a máma kvůli tomu dokonce strávila noc v base! A víte, co je výsledek tohohle řetězce nešťastných příhod? Podle učitelů má Michael problémy a tak mu naordinují pravidelná sezení se školní poradkyní a rádobypohodovým „psychoušem“. Tohle se prostě nedá přežít!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/19_/193898/jenom-ponozky-nestaci-193898.jpg 4.144
Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Argo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Přidat komentář
kulihrasek
07.03.2015

Moc hezká knížka na odpočinek a pobavení. Když jsem ji četla, tolik jsem se do toho zabrala, že jsem si ani nevšimla, že za pár stránek je už konec :-D.
I obálka je velmi hezká.
Víc už snad ani není co dodat :-)

amysa
11.02.2015

Jednoznačně souhlasím s ostatními komenty, opravdu nemám co dodat... Snad jen, že se mi to líbilo a můžu tento hořkosladký příběh - lehce připomínající Deník Adriana Molea - doporučit. Nijak dlouho vás nezdrží, místy pobaví a určitě i utvrdí v tom, že je ta duše našich adolescentů opravdu křehká, vratká a někdy i bolavá a že prostě není občas na škodu, když z té své přílišné rodičovské autority, despektu a nepochopení, trošku ubereme...

Brambram
19.10.2014

Pobavila, odpočinula jsem si, hlavnímu hrdinovi jsem hlavně matku vůbec nezáviděla.

SáraV.
04.08.2014

Vtipná, čtivá, zajímavý podnět knihy... prostě není co dodat!

Mon12
13.06.2014

Kniha vtipná, pobavila mě, ale je pravda, že místy jsem Michaela litovala, neměl to jednoduché - tady malá ukázka života s bratrem:
"Kdykoli se Ste snaží udělat na nějakou slečnu dojem, předstírá, že mě má rád, a snaží se nade mnou držet ochrannou ruku. Jednou – opravdu si nevymýšlím – mě nacpal do mého starého kočárku a tlačil mě celý den kolem parku, zatímco si povídal s holkama, protože podle všeho „ženy mají rady batolata“. Bylo mi deset."

Lorelei13
30.05.2014

"Co by to muselo být za magora, kdyby je neměl za párek magorů?" ;D

Neri
09.05.2014

Měla jsem strach z nějaké třeskuté až křečovité legrace, soudě i dle obálky. Naštěstí se mé obavy nepotvrdily, kniha vtipná je, dokonce velmi, přitom ale téma hodně citlivě zpracované. Michael mi zase připomněl, jak nelehké období je dospívání právě v momentě, kdy ho sami prožíváte. Hned mám víc pochopení pro své dospívající syny.

Lucka.79
07.05.2014

Musím přiznat, že nebýt tak nápadné obálky, asi bych si knihy nevšimla. Po přečtění anotace jsem si řekla, že bych se u knihy mohla pobavit a tak jsem jí zkusila. A opravdu jsem se místy musela takřka hlasitě smát (příhoda s křupinkami byla výborná). Celkově mi ale bylo Michaela líto - na jednoho 14-ti letého kluka se toho najednou sesypalo nějak moc ... ten pocit, že se všichni okolo něj zbláznili ... mamka, pro kterou žádná překážka nebyla dost velká, taťka sice nejistý, ale následující mamku, no a starší brácha opravdu za všechny prachy ... a je toho ještě víc. Líbil se mi styl, jakým je kniha napsaná - Michaelům sarkasmus a poznámky pod čarou, popisy ze sezení s Chasem ... kniha se čte lehce a než se nadějete, jste na konci. Určitě doporučuji :)

Wolf Draven
23.03.2014

Skvělá vtipná kniha.