Krysáci

Daleko na Moravě, uprostřed Valašského království, na malém smetišti nedaleko Vizovic žili dva krysáci – Hubert a Hodan – a sádrový trpaslík Ludvík. Bydleli v útulných zásuvkách starého šicího stroje s výhledem na vysavač. Žili klidně a spokojeně až do chvíle, kdy se na smetišti objevil potkan Eda – dobrodruh z Prahy, který všude byl, všechno viděl a všemu rozumí a hlavně nesnáší klid a nudu. Jste zvědaví, jaká dobrodružství zažila čtveřice sympatických kamarádů? Otevřete knížku a čtěte! A vy, kdo ty napínavé i legrační příhody znáte z televizního večerníčku, si je třeba rádi zopakujete. Ať vás čtení pobaví stejně, jako vás pobavil večerníček!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34895/krysaci-34895.jpg 4.6170

Kniha Krysáci

Natmi
13.12.2021

Krysáci jsou moji kamarádi od jakživa takže knížka byla za mě moc super.

KajkaMicinka
13.11.2021

Tento příběh jsem četla jako malá, Krysáci nikdy nezklamou!

Dejvid
24.07.2021

Sympatická kniha s příběhy krysáků, která pobaví i dospělé (napřiklad narážky na Pražáky skrze pokusného krysáka z Prahy Edu :-) ).

Viky007
06.06.2021

Tož co na to říct, bylo to prostě boží! Četla jsem to dětem ve školce a moc se jim to líbilo. Vtipné a originální :-).

Štěpkovač
21.05.2021

Dnes jsem knížku dočetl a je škvěláá! :-)

Melounky
16.03.2021

Opravdu srandovní kniha

fénix56
21.01.2021

Přečetla jsem vnukovi. Ale bavila jsem se u toho stejně jako on. Poprvé jsem Krysáky zaregistrovala před několik lety jako Večerníček. Tehdy jsem si řekla, jak tohle prostředí a tito špinaví tvorové mohou zaujmout děti? Mohou, a nejen děti. Lidé by si z nich měli vzít příklad. Krysáci jsou kamarádi za všech okolností a vůbec nejsou špinaví. Každé ráno si dopřávají mydlinkovou koupel:-)

cucik14
09.01.2021

Četli jsme se synem před spaním. Příběhy akorát dlouhé, vtipy které pobaví i rodiče a krásné ilustrace. Určitě doporučuji!