Krysáci

Daleko na Moravě, uprostřed Valašského království, na malém smetišti nedaleko Vizovic žili dva krysáci – Hubert a Hodan – a sádrový trpaslík Ludvík. Bydleli v útulných zásuvkách starého šicího stroje s výhledem na vysavač. Žili klidně a spokojeně až do chvíle, kdy se na smetišti objevil potkan Eda – dobrodruh z Prahy, který všude byl, všechno viděl a všemu rozumí a hlavně nesnáší klid a nudu. Jste zvědaví, jaká dobrodružství zažila čtveřice sympatických kamarádů? Otevřete knížku a čtěte! A vy, kdo ty napínavé i legrační příhody znáte z televizního večerníčku, si je třeba rádi zopakujete. Ať vás čtení pobaví stejně, jako vás pobavil večerníček!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/199271/krysaci-E1d-199271.jpg 4.6180

Kniha Krysáci

TomB.

Je to o krysách, které bydlí na skládce a potkají se s laboratorním potkanem Edou, který jim uplně zmnění život. Je to dobrá kniha, ale podle mně je pro mladší. Ale hodně se mi líbyl kartáček na ruční pohon.

Nudlesmakem

Četli jsme ve školce. Děti byli moc smutné, když knížka skončila, a tak jsme si museli slíbit, že se o krysách a potkanech budeme speciálně bavit dál. :-)
Bylo tam dost vysvětlování pro předškolní děti. Ale je to zkrátka (dnes už) klasika, která neomrzí.

Natmi
13.12.2021

Krysáci jsou moji kamarádi od jakživa takže knížka byla za mě moc super.

KajkaMicinka
13.11.2021

Tento příběh jsem četla jako malá, Krysáci nikdy nezklamou!

Dejvid
24.07.2021

Sympatická kniha s příběhy krysáků, která pobaví i dospělé (napřiklad narážky na Pražáky skrze pokusného krysáka z Prahy Edu :-) ).

Viky007
06.06.2021

Tož co na to říct, bylo to prostě boží! Četla jsem to dětem ve školce a moc se jim to líbilo. Vtipné a originální :-).

Štěpkovač
21.05.2021

Dnes jsem knížku dočetl a je škvěláá! :-)

Melounky
16.03.2021