Aprílová škola

Veselá básnická sbírka Jiřího Žáčka nás opět rozesměje a potěší jazykovým vtipem. V rozšířeném vydání.

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2520/aprilova-skola-2520.jpg 4.5214

Kniha Aprílová škola

mataaskorice
21.07.2021

Sbírka básniček pro děti, z nichž mnohé jsou dnes už zlidovělé, známé z čítanek a dětských časopisů. V textech hraje prim humor a slovní a významová hříčka.

MilackovaN
03.05.2021

Knížka co nezklame, myslím, že i dnes je mezi dětmi velmi oblíbená. Díky knížce jsem se vrátila do svého dětství :-)

Pippi
12.04.2021

Jako dítě jsem tuto knihu milovala. Budu ji muset koupit svým dětem.

ThrisaManx
31.12.2020

Knihu jsem četla synovi, když to bylo ještě úplně malé miminko. Vydržel u ní opravdu hodně dlouho, líbily se mu obrázky (ostatně stejně jako mně) a četli jsme ji stále dokola. Možná i proto knihy miluje do teď :) Básničky byly krásné, vtipné a tak mile úsměvné, místy až skoro geniální, troufám si napsat. Tenkrát jsme ji měli půjčenou z knihovny, ale až syn ještě maličko povyroste, určitě mu ji pořídím do knihovničky.

Renda698
08.11.2020

nádhera krása

jiri77
07.10.2020

Krásné a veselé básničky s krásnými obrázky od Adolfa Borna. Básně Jiřího Žáčka jsem měl vždy rád ,pro snadnou zapamatovatelnost .

4xbabča
29.09.2020

Moc hezké a veselé básničky, které pohladí po duši každého, děti i dospělé. A navíc ilustrace pana Borna, krásná knížka.

Lucieopice
24.09.2020

Je to super kniha básní, která každýmu zvedne náladu!!!