Káťa a Škubánek zase spolu

Káťa a Škubánek jsou zase spolu a už se na vás těší! Tentokrát je zastihnete u filmu, pletení, sochaření, při hře pexeso či s tajemným hostem. A samozřejmě, že u jejich dobrodružství nebude chybět ani kocour Luciáš!

Sedm veselých příběhů z oblíbených večerníčků Káťa a Škubánek.

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427113/kata-a-skubanek-zase-spolu-4V4-427113.jpg 4.563
Literatura česká, Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Káťa a Škubánek zase spolu

JancaMia

U nás čte celá rodina

Richisa
12.09.2019

Moje oblíbené večerníčky... Malý je má taky rád,už jsme přečetli po několikáté.

1v8na
12.06.2019

Knížka byla čtivá. Krátké kapitoly mají výhodu v tom, že dítě vydrží poslouchat. Všechny příběhu jsou doplněny perfektními ilustracemi. Jsou velmi zábavné Celá kniha je psaná tak, aby dítě vše pochopilo a aby ho každý příběh zaujalo a vzalo si z něj nějaké poučení.
Vrátila jsem se do dětství a ráda jsem si zavzpomínala.

veamertl
10.09.2018

Máme ji se synkem moc rádi:) Libovolný hrad je pro nás teď Kráfenštejn a občas mluvíme mimozemštinou "omi omi tam tam":) Je to chytré čtení pro děti a zábavné pro rodiče:)

kosilka
31.12.2017

Výborná kniha a úžasně zábavné a poučné příběhy pro děti, opravdu mě předčítání bavilo, velmi povedené.

Tapeworm
07.10.2017

Moc hezké ilustrace, pěkně napsaná knížka.

Fuchs46
23.02.2017

Dětem se před spaním dobře poslouchá.

arket
23.01.2017

Čtu ji synovi před spaním a zatím velká spokojenost. Příběhy jsou krásně napsané, pobaví. Knížka děti zaujme i krásnými ilustracemi. Jen by jich tam mohlo být o trochu více kapitol.

Večerníček

Autoři knihy